sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (18)
 • medya (0)

1. Ultimate repair(gizlinot: siyah şişe ), ultimate oil elixir(gizlinot: altın sarısı şişe ), million gloss(gizlinot: mavi şişe ), ultimate color(gizlinot: kırmızı şişe ), luqıud silk(gizlinot: açık pembe şişe ) serilerini kullandım. Bi kere hiç biri vadettiği hiç bir şeyi yerine getirmiyor. Sıradan market şampuanları. Saçı arındırmaktan ötesine geçemiyor. Ki son zamanlarda içeriklerin değişmesine emin olmakla birlikte kalitesinde inanılmaz düşüşler var. Artık her markette indirim ürünü neredeyse. 5 tl ye satılır olmuş. Hepsinin kalitesizliği bir yana ultimate repair bence en kötüsü. Hayatım boyunca dökülmeyen saçımın deliler gibi dökülmesine sebep oldu. Kalan şişeyi de şu an vileda suyunun içine döküyorum. Benim için daha fazlası olamaz artık. İlla market şampuanı diyorsanız elseve daha tercih edilebilir. En azından sorun çıkarmıyo.

4 nisan 2016 21:16

2. Saç açıcı spreylerini kullanıyorum. Özellikle kızımın saçlarında çok işe yarıyor. Ancak şampuan ve kreminden memnun kalmıyorum. Vasat bir market markası. Elseve çok daha iyi geliyor bana.

5 nisan 2016 14:27

3. Şampuanları bir süre saçta çok güzel yumuşaklık versede uzun zaman kullandıktan sonra kurumaya sebep oldu bende bunu gratiste çalışanlara sorduğumda böyle bi etkisi olduğunu o yüzden bi kutu bittikten sonra şampuan değiştirerek tekrae gliss kullanmamı tavsiye etti

25 haziran 2016 18:06

4. Saçlarımın tutam tutam dökülmesine sebep olan sampuan markası

16 ocak 2017 22:45 1 ekim 2017 23:58

5. Şampuanları ve saç kremleri market markaları arasında gördüğüm en kötüleri. Çoğu seriyi denedim. Genel olarak saç dökülmesi yapıyor. Ve saçlarımı aşırı kurutuyor. Artık bedava verseler gliss marka hiçbir ürünü kullanmıyorum.

17 ocak 2017 20:11

6. Sıvı saç kremlerini çok beğendiğim markadır. Saç diplerim normal(gizlinot: 3 günde yağlanır) boyları çok kuru. Banyoda saç kremlerini saçıma boca ederim ama kısa kestirince (gizlinot: Ensem görünecek kadar kısa) saç kremi kullanamaz oldum çünkü diplerini yağlandırıyor. Ama sıvı kremlerde böyle bir sorun yok. Eskiden anlamsız gelen sıvı saç kremlerine şu an bayılıyorum. Gliss'in çoğu kremini denemiş biri olarak da en sevdiğim ultimate oil elixir (altın rengi şişede). Ama diğerlerini de tavsiye edebilirim. 

26 haziran 2018 13:39

7. Çok fazla çeşidini denediğim, genelde yıpranmış ve kuru saçlara yönelik şampuanlar üreten marka. Hatırlıyorum market raflarında ilk popüler olduğu zamanlarda çok kaliteli bir şampuan diye övülüyordu. Profesyonel saç bakımının drugstore haliydi yani.

Siyah şişeli ultimate repair serisi çok yıpranmış saçlar için olanını saçlarım gerçekten çok yıprandığı bir dönemde seri halinde kullanmıştım. Onarma kısmı doğru, yani en azından epeyce düzeltiyordu o yanıl ve kuru görüntüyü. Ama birkaç yıkamadan sonra saçlarımı acayip yağlandırmaya, ağırlaştırmaya ve kepeklendirmeye başlamıştı.

Şu aralar pek görmüyorum ama saç düzleştirici etkisi olan bir serisi vardı. Mor renkliydi. Çok heveslenip almıştım. Dalgalı saçlarımda resmen bukle belirginleştirici şampuan etkisi yarattı çok ilginç. Zaten şampuanla saç düzleşmez ama elektriklenmeyi güzel yok ediyordu ve dalgalar belirginleşiyordu. Ama yine çok kepek ve yağlanma yaptı.

Glissle maceralarım devam ediyor. Bir ara bir kuzenimde 10 gün kadar kalmak durumundaydım. Banyosunda 4-5 çeşit gliss şampuan vardı. O çok memnundu. Yağ içerikli serisi olan sarı şişe ve boyalı saçlar için olan kırmızıyı hatırlıyorum. Her duşta birini denedim. İzmirin havasından mıdır suyundan mıdır nedir çok iyi gelmişti saçlarıma, kepek de olmamıştı. Evime dönünce ben yine gliss aldım bir heves, sonuç yine hüsran.

Bu arada saç kremleri çok kötü. Yani başka markadan bir şampuan kullanıp da kremim gliss olsun demeyin bence. Hem gramaj az hem kremlerinin yapısı çok kıvamsız. Ama kavanoz maskeleri harika. Diplere değdirmeden uyguladığım için tek devam edebildiğim gliss ürünü kavanoz maskeleri artık. Özellikle beyaz ambalajlı olan total repair maskesini tavsiye ederim. 

Saç spreylerinin diğer markalardan hiçbir farkı yok bence.

En sevdiğim özelliğini en sona sakladım. Kokusu şahane(gizlinot: Merve aksak şahanesi )

24 temmuz 2018 23:50

8. Berbat şampuanlara sahip marka. 

Hangi çeşidini kullansam avuç avuç saçım döküldü. Sebebini sadece şampuanı koklayarak bile anlayabiliriz sanırım. Direkt Parfümle duş alsam daha az saç döker

8 ağustos 2018 19:19

9. sıvı saç kremlerini bir ömürdür severek kullandığım için en son çıkardıkları supreme length serisini maske, şampuan ve sıvı saç kremi olarak aldım. öncelikle saçlarım boyalı, dipleri yağlı ve uçları kuru. değil yumuşatıp bakım yapmak, saç uçlarımı çalı süpürgesine çevirdi. şampuanını en son fırçalarımı yıkayarak falan bitirdim. maskesi hiçbir işe yaramadı. sıvı saç kreminin diğer serilerden bir farkı yoktu. işin kötü tarafı bir süre anlam veremedim saçlarımın haline ve kullanmaya devam ettim. neticede kuru ve yıpranmış olan saç uçlarım iyice koptu ve hacmini kaybetti. canımı sıktın gliss.

9 ağustos 2018 11:17

10. klasik market markası. uzun saçlar için olan pembe serisi, maskesi kremi her şeyiyle kullanmama rağmen kısa saçlarıma yeterince nem veremedi. genel olarak çok sevdiğim bir marka değil ama bir gaflette bulunup almıştım.

10 ağustos 2018 04:29