yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  1. aşırı işlem görmüş saçlar için gliss'in yeni saç bakım ürünü.(gizlinot: üzerinde yeni yazıyor ben onun yalancısıyım.) sıvılaştırılmış keratin içeriyormuş ve diğer bakım ürünleriyle birlikte kullanıldığında saç kalitesini artırdığını yazmışlar.

  cosmetica indiriminden sanırım 11tl'ye aldım. Kullanmadan önce çalkalamanız gerekiyor çift fazlı çünkü. Hem kuru hem de nemli saça uygulanıyor ve durulanmıyor.

  Vaadleri:

  anında taranabilen saçlar (gizlinot: bu konuda başarılı)

  saç dokularını yapılandırma

  saçı yıpranmalara karşı koruma (gizlinot: bu ikisi hakkında şu an bir şey diyemiyorum.)

  Saçlarım boya vb. bir işlem görmedi ama hem denizden hem güneşten hem de hayat şartlarından (gizlinot: swh) yıprandılar, kırıkları yavaş yavaş gözüme batmaya başlamıştı. Dün kuru saçıma sıkıp taradım, taramayı kolaylaştırdı fakat kokusu inanılmaz ağır geldi bana. Hem aşırı parfümlü hem de parfümü rahatsız edici. Koku tanımlamakta pek iyi değilim ama geniz yakan şekerli bir koku. Bir de kokusu kalıcı, bir süre sonra elbette hafifliyor ama biri size yaklaştığında -bir gün geçmesine rağmen- hala kokuyu alabiliyor. Koku konusunda hassasiyetiniz varsa sizi rahatsız edebilir kısaca. neyse ben dün ürünü kullandıktan bir süre sonra saçımı topladım, bugün saçımla oynarken saçımı bayağı bir yumuşattığını fark ettim. Saçıma dokundukça dokunasım geldi hatta ve saç uçlarıma baktığımda da kırıkların düne göre daha az gözüktüğünü fark ettim. Bu ürünün etkisi olduğunu düşünüyorum çünkü başka bir ürün kullanmadım daha sonra.

  Sonuç olarak kokusundan rahatsız olsam da bıraktığı etkiden çok memnun kaldım. Bitene kadar birlikteyiz.

  21 temmuz 2018 18:10 21 temmuz 2018 18:15

  2. Bugün aldığım krem aslında başka bir marka arıyordum ama onun bittiğini görünce denedim. Kokusu beni çok rahatsız etmedi. Saçlarımın güzel kokma fikrini aevdim ve aslında az evvel ilk defa kullandım. Daha etkilerinden emin değilim ama cildim çok hassas galiba. Yanlışlıkla denk gelen yerlerde çok hafif yanma hissettim. Etkisini olumlu yönde görürsem ileride bu giri editlenecektir.

  29 temmuz 2018 19:02

  3. saç ürünlerinin saça bakım yaptığını düşünmüyorum kullandığımda da saçımı yumuşattığını söyleyemem ancak ürünün kokusuna bayıldım. buram buram kahve ve vanilya kokuyor. 

  28 ocak 2019 19:19 31 mart 2020 05:31


  4. Açıkçası pek bir beklentim olmadan, sadece saçımı kolay taramak için aldığım ürün. Saçları yumuşatıp parlatıyor. Kokusu da çok güzel.

  4 şubat 2019 12:10 11 şubat 2019 11:36

  5. Uzun zamandir kullandigim krem.

  Tum gliss ürünlerini beraber kullaniyorum ve duştan çıktıktan sonra da saçlarım nemliyken bu sıvı sac kremi ile saçımı tarıyorum.

  Yorumlarima gelecek olursak saçlarım oldukça gür ve kalın telli. Taramak zor oluyor. Ve bu spreyi kullandigimda anında tarama kolaylığı sağlıyor. Kokusu kullanırken ağır gelsede saçımda çok da kalici oldugunu söyleyemem. Beğenerek kullanıyorum. Bir daha alırım.

  3 mayıs 2019 18:18

  3

  6. Kokusu muhteşem,saçlarımı da yumuşattı zaten bir sıvı saç kreminden çok şey beklememek lazım kırıkları azaltsın,yok güçlendirsin falan bunları bu zavallıcık yapamaz tabi ki üstüne çok yük bindirmeyelim:)ama güzel yumuşatıyor tarama kolaylığı sağlıyor ve kokusu güzel ayrıca bim indirimlerinde yakalanırsa daha iyi olur.

  5 eylül 2019 12:21

  7. Kuzenimin hediyesi üzerine kullanmaya başladığım bir ürün. Bende sarı olanı mevcut. Epeydir kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim çünkü saçım yağlı olmasına rağmen kullandıktan sonra asla ağırlaştırmıyor, kokusu muhteşem, saçımı ıslakken anında kolay taranabilir hale getiriyor... E daha ne olsun süslüler

  5 eylül 2019 19:09


  5

  8. Bu markanın neredeyse bütün sıvı saç kremlerini denedim. Hepsinde aynı etkiyi yaptı. Benim saçlarım banyodan sonra aşırı karışır. Havlu ile hafif kuruladıktan sonra saçlarıma sıkıyorum ve tarıyorum. Yumuşacık oluyor. Çok memnunum. Her zaman alırım

  10 eylül 2019 19:57

  1

  9. uçları boyalı denizden ve güneşten kurumuş saçlarıma hiç bir etkisi olmayan sıvı saç kremidir. anca elektriğini almak için falan sıkarım artık.

  15 ekim 2019 13:44

  5

  10. saçlarımı eylül başı röfle yaptırdım.

  aralık ortası da 2.röflemi yaptırdım.artık saçımı nemli tutmam gerektiğini bildiğimden dolayı aldım , kullanmaya başladım.

  ürünü banyo sonrası dolaşan saçlarımı açması için kullanıyorum , bu konuda başarılı olduğunu gördüm. ayrıca nemlendirmesi de kokusu da hoşuma gitti.

  13 aralık 2019 17:34