yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (9)
  • medya (4)

  1. Golden rose un yeni kaş ürünü. İçinde ufak fiberler varmış, bu özelliğiyle benefit gimme brow a muadil olabilir mi düşüncesi uyandırıyor. 7 farklı renk seçeneği bulunması da ayrıca müthiş.

  İlk izlenim editi: fırçası inanılmaz küçük. Pastelin kaş maskarasının fırçasını biliyorsanız ondan da minik. Ki bu şekilde kontrolü çok kolay olmuş. İçinde ışığa doğru bakınca minik fiberler görünüyor ama sadece maskaranın yeterli dolgunluğu vermediğini söyleyebilirim. Gerçi ben açık rengini aldım belki koyu bir ton alsam daha belli olabilirdi. Genel olarak memnun kaldım. Sabitlemesi de başarılı. Gimme brow kullanan birisi karşılaştırmalı olarak da yorumlarsa çok süper olur.

  20 haziran 2016 15:22 25 haziran 2016 13:34

  5

  2. Yaklaşık 2 haftadır kullandığım minik fırçalı kaş maskarası. Özellikle fırçasını çok beğendim, pastel'in kaş maskarasından bile daha küçük olduğu için kontrolü oldukça kolay. Çeşitli renkleri mevcut, kaş kaleminde de 102 numarasını kullandığım için, benzer 04 numaralıı rengi satın almıştım. Yalnız, yapı olarak pastel'inkine çok benziyor, herhangi bir sertlik vermiyor. Sabitlemede biraz daha sertlik arayanlar ve bu anlamda pasteli kullanışlı bulmayanlar çok da beğenmeyecektir.

  Ben çok beğendim, kullanmaya devam edeceğim.

  26 ekim 2016 14:48 26 ekim 2016 14:50

  4

  3. golden rose'un kesik uçlu koni fırçalı kaş maskarası.

  rival de loop eyebrow designer'ım bitmeye yakındı ve kendisinin indirimli hali 20 tl üstü olduğu için araştırmalarım sonucu golden rosa'a bir şans vermek istedim(gizlinot: 16,70 TL idi fiyatı, bendeki 3 numara).

  ürün 4,2 ml, yani rdl'ye göre epey küçük. ürünün fırçası kesik uçlu koni şeklince ve küçük, kontrol etmesi kolay. kaşlarımı iyi kavrıyor ve bence etrafa çok bulaşmadan güzel ve doğal bir şekilde dolduruyor. fırçayı çekerken ürünün fazlasını içerde tutacak kadar ağzı dar, bu özelliğini de çok sevdim, ürün ziyan olmuyor. ürün ne çok sıvı ne çok katı bence gayet ideal bir kıvamda.

  sevmediğim özelliklerine gelirsek gramaj olarak az alırken dikkat etmemişim hiç. kaşları güzelce dolduruyor ama sabitlemiyor sadece boyuyor. bir de bu benim yanlış tercihimden dolayı, rengini küllü seçmek istedim ama tonu tam tutmadı, neyseki seyrek ve ince telli kaşlarımda belli olmuyor(gizlinot: 3ten sonraki renkler çok kızıllı geldi internet sitesinde, standlarına gidip görmek lazım ).

  rdl ile aralarındaki fark, golden rose kaşı sabitlemiyor. doğal bir şekilde boyayıp biraz da dolduruyor ama rdl güzelce sabitliyor. gramaj farkı fazla 4,8 ml fark var aralarında. golden rose'un fırçası bence çok daha iyi. rld çok fazla bulaşıyordu, kontrol etmesi benim için zordu. bu yüzden eğer uygun fiyatlı bulmaya devam edersem golden rose ile devam ederim.

  5 ocak 2019 22:32


  1

  4. uygun fiyatlı muadilleri arasında en küçük fırçaya ve en fazla renk skalasına sahip kaş maskarası.

  6 numaralı olanını almıştım, hiç memnun kalmadım. kötü bir kıvamı var, ne kadar silsem de fırçada bütün bütün ürün kalıyor ve muhakkak bulaşıyor.

  normal kaşlara sahip insanlarda etkileri farklı olabilir ama benim gibi iki tel kaşınız varsa kaşlarınızın rengini belirginleştirip aradaki boşlukları iyice belirginleştirmekten başka bir işe yaramaz. üstüne üstlük de döker. döktüğünü anlamamıştım ama fırçanın ucundaki kılların her geçen gün arttığını görünce farkettim. kısacası para israfından başka bir şey değil.

  9 temmuz 2020 10:38 28 ekim 2020 21:14

  5

  5. Kirpiklerde topak bırakmayan, kirpiklerin güzel güzel ayrılmalarını sağlayan ürün

  13 eylül 2020 13:48

  6. Kaşlarım seyrek ve gri. Ne yaparsam yapayım saçlarımla beraber boyayamıyorum, boya bir türlü tutmuyor. Saçlarım kızıl olduğu için aradaki renk uyumunu sağlamak maksadıyla 02 numarasını kullanıyorum.

  Fırçası küçücük. İnce kaşlı birisi olarak başkaca markaların kaş maskaralarını kullanırken kaş çevremi de boyuyordum maalesef. Golden rose bu işe bir çözüm getirmiş. Aynı zamanda fırçası yumuşak kıllı ve dolayısıyla kullanırken kaşlara da zarar vermiyor. Fırçaya ne çok ürün alıyor ne de az. Kaş boyaması tam kararında. Çok doğal bir görüntü veriyor.

  Kaş sabitleme konusunda ekstrem bir performansı yok. Aşırı sert bir tutuşu yok. Çok dağılan kaşlara sahip kişileri memnun etmeyecektir.

  Ürün 4,2 ml ve kozmetik mağazalarında indirimsiz fiyatı 100 lira civarında. Bitirdikçe almaya devam edeceğim. Bendeki rengin ve fırçanın görünüşü için medya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  27 şubat 22:59