4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (8)
  • medya (4)

1. Golden rose'n yeni oje serisiymiş.

Şişesi çok sevimli renk skalası baya geniş diğer serilerde olmayan değişik renkler mevcut. Özellikle simli değişik ojeler var.

Ben kiremit rengi kırmızımsı çok güzel bir tane aldım. Çalışan diğerlerine göre daha hızlı kuruduğunu ve daha kalıcı olduğunu söyledi.

Daha hızlı kurduğunu şimdilik test ettim onaylıyorum.

Türk markaların böyle güzel şeyler yapmaları beni çok mutlu ediyor.

Fiyatı diğerlerine göre pahalıydı yalnız 4.90 falan olabilir.

Edit: bu ojeleri o kadar çok seviyorum ki bağımlılığa dönüştü resmen. Elimdekileri bulamadığım birkaç renge rağmen görsellere ekledim. Hala da bir sürü renginde gözüm var yeter.

22 ocak 2016 00:37 23 mayıs 2016 22:52

2. şişe tasarımlarını çok beğendiğim golden rose'un yeni oje serisi.

golden rose çalışanı renklerin daha parlak olduğunu söylemişti diğer serilere göre, her renkte öyle değil bana kalırsa ama özellikle kırmızı tonları gerçekten parlak ve canlı duruyor.

sürümü kolay iki katta oldukça güzel, opak rengini veriyor.

yukarıdaki süslü arkadaşımın dediği gibi hızlı kurumasını ve renk skalasını da beğendim. içinde çok hafif kahvelik barındıran koyu lila gibi bir rengini aldım -17 numara- oldukça hoşuma gitti.

kalıcılık standart golden rose ojeleri gibi bana kalırsa, ekstra bir kalıcığını görmedim. ama yapısından ve hızlı kurumasından dolayı bir kaç rengini daha alırım.

11 şubat 2016 20:35

3. golden rose'un yeni ojeleri. şişeleri diğer serilerden farklı. iki kat sürmedikçe renge ulaşamıyorsunuz fakat kuruduklarında ışıkta bakarsanız üzerinde cila varmış gibi parlıyorlar. bende henüz deneme fırsatımın olmadığı gül kurusuna yakın 17 numara ve üç gündür tırnaklarımda bozulmadan duran lila tonlarında bir açık gri olan 58 numara var. 58 numarayı tavsiye ederim.

11 mart 2016 00:47 ed.15 mart 2016 11:37


4. şu an tırnaklarımda 63 numarası sürülü oje. golden rose un kendi adına yaraşır şekilde güzel bir rose gold renkli ojesi vardır diye düşünerek gidip bakıp tam olarak o rengi bulamasam da hmm fena değilmiş diyip almıştım. yapısı da fena değil, sürümü rahat, kıvamı güzel. ama gerçek rose gold bu değil golden rose.

21 kasım 2016 12:54

5. Surumu kolay, kapatıcılığı güzel, kalıcılığı güzel (3-4 gün), fiyatı güzel, renk skalasi geniş ojeleri barındıran seri. Eksiği: bilmem kaç free olmadığı ve kuruması yavaş. Ama fiyat ve performansına göre çok başarılı.

21 kasım 2016 16:58

6. Golden rose'un hızlı kuruyan, renk skalası geniş ojeleri. Ancak ikinci katta opak hale geliyor.

22 kasım 2016 16:39

7. Şu an 10 tanecik rengine sahip olduğum ve bütün renklerini almayı planladığım oje serisi. Sürümü kolay hemen kuruyo kalıcılığı gayet iyi ojeyi çıkarırken sorun yaşamıyorum. Ee daha ne olsun.

15 ocak 2017 19:59


8. Ben de genel olarak beğendim bu seriyi. Sürümü, kuruma hızı, renkleri falan çok güzel. Sadece fırçası biraz daha ince olabilirmiş bana göre. Ama ufak boy şişeleri bence miktar olarak da ideal. Ben öyle her gün oje sürmüyorum ve genelde ojelerim bayatlayıp, sürülemez hale gelince çöpü boyluyor. Bu ufak boy ojelerin fiyatları Gratislerde 2,99 tl gibi bir fiyata satılıyor yanlış hatırlamıyorsam. Yalnız nedense her Gratis'te yok.

En kıl olduğum şeyse, Gratis'te 2,99'a satılan ojenin aynısının Golden Rose'un bir alışveriş merkezindeki bağımsız standında 4,5 liraya satılıyor olması. Başka bir Golden Rose mağazasındaki çalışana durumu sordum, "bazı mağazalarda öyle bir fiyat politikası var evet." dedi. "Sen hayırdır" demek istiyorum sana sevgili Golden Rose.

27 şubat 2017 17:31

9. golden rose'un sitesinde 5.75 olan oje, sen golden rose'sun kendine gel.

27 şubat 2017 18:11

10. Golden rose'un yeni oje serisi olur kendisi. Oje konusunda golden rose'u tercih ederim hep. Çünkü fiyat/performans anlamında iyi olduklarını düşünürüm. Ama açıkçası 5.75 de küçük bir şişe için biraz fazla. Yapısı gayet güzel, tek katta opak renk verdi diyemem ama rengi iyi verdi yine de. Kuruma hızı başarılı. Çabucak da çıkmıyor. Bir de bu seride metalik renkler de var. Ben ki asla ama asla metalik renk kullanmam derdim, ilk metalik ojemi aldırttı bana. Metalik renkleri sevenler mutlaka baksın bu seridekilere. Benim ilk aldığım 41 numaralı kırmızı rengiydi. Çok güzel bir kırmızı. Bir kırmızı renk iddialı olmalı bana göre ve öyleydi sahiden. Metalik bronz-bakır gibi olan rengin numarası da 62. Mutlaka bakın derim. Gratis'te de golden rose'un kendi mağazalarında da daha küçük şişelerde sarı,turuncu, yeşil, vb. ama daha canlı renkler var. 2.95'ti sanırım. Onlara da bakılabilir. Beğendim seni ice chic serisi.

10 mart 2017 02:23