yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (20)
  • medya (2)
  4

  1. A101 den 7 tl ye aldım.Kokusu meyveli şeker gibi kıvamı yapışkan rengi yok .dudaklariniz kuruysa nemlendirmez ama normalse günlük ihtiyacı karşılar .

  ilgili medya:
  1
  10 ekim 2021 15:27

  4

  2. bir arkadaşımın dudaklarının çok güzel parlaması üzerine sorup öğrendiğim lipgloss. amazondan 15 liraya aldım. ambalajı, kokusu ve sürümü çok hoşuma gidiyor tam prenses eşyası. yalnız baya yapış yapış (aman saçlara dikkat) çok nem verdiğini de söyleyemem ama sürüldüğünde dudağı çok sağlıklıymış güzelmiş gibi gösteriyor. tekrar alır mıyım? evet. influencerlar tarafından abartılıp fiyatının iyice artmasından korkuyor muyum? evett....

  8 aralık 2021 12:55

  3

  3. çilekli olandan almıştım. pek sevmedim. ıslak görünüm vermiyor, kalıcılık sıfır, nemlendirme etkisi pek var diyemem. belli belirsiz çok az renk veriyor. tabii ki lipgloss'tan kalıcılık beklemek mantıksız olur ama diğer lipglosslar kendi kendine silinmiyor bunda olduğu gibi. durduğu yerde 1 saat içinde yok oluyor. kaç sene oldu alalı hatırlamıyorum yıllardır öyle duruyor yapısında kokusunda değişme yok. 

  8 aralık 2021 17:43


  4. bana o kadarda matah gelmeyen liglosslar. daha iyilerini kullanmışlığımız var. ama fiyatına bakınca çok beklentim yoktu zaten. çantanda taşıyarak ihtiyaç halinde tazelemek gerek. iş görür

  9 aralık 2021 17:32 9 aralık 2021 17:34

  5

  5. dün watsons mağazasından 8.99 tl'ye edinmiş olduğum üründür. ben çilek aromalı olanından aldım.

  ben bu ürünle bir arkadaşım aracılığı ile tanıştım. kız 101 masasında çıkartıp çıkartıp bunu sürüyor, daha sonrasında da dudakları dehşet güzel bir hal alıyor böyle ama anlatamam sanki yeni dolgu yaptırmış gibi. öyle bir illüzyon oluyor dudaklarda. en sonunda dayanamayıp dudaklarına ne sürdüğünü sorduğumda bu ürünü gösterdi. ben bu ürünü 1 aydır aramaktaydım ama hep limon aromalısına denk geliyordum (gizlinot: 4 çeşidi var, muzlu, limonlu, portakallı ve çilekli). neyse ki buldum, kavuştum bu güzelliğe.

  ben bu ürüne aşırı bayıldım süslüler. ambalajı, yapay olmayan çilek aroması, sürümü ve fiyatı bence mükemmel. üstlerde bir süslü yazmış, cidden tam bir prenses eşyası. bu ürünü kullanıp da iyi hissettirmemesi imkansız. sırf bu yüzden bile kullanılır. etkilerine gelecek olursam. sürüldüğünde lipgloss kadar olmasa da hafif yapış yapış bir etkisi oluyor. dudak bakım kremi kadar olmasa da hafif oranda nemlendiriyor. zaten sürüldüğünde dudağı çok sağlıklıymış, güzelmiş gibi gösteriyor ve kuruluktan çatlamış yerler eğer dudakta varsa oraları nötrlüyor. sanki sadece portakallı ve çilekli olanlarında hafif bir renk vermesi söz konusu (gizlinot: bu görüş benim hayal ürünüm de olabilir zira somut bir delilim yok). renk vermesi de aman aman bir tarzda değil zaten. o yüzden hangi meyveyi seviyorsanız onu alın süslüler.

  tam bir fiyat performans ürünü. ben hep gratiste ve watsonsta kasa önünde denk geliyordum da ''lipgloss kullanamam zaten ben yaa'' diyerek elimin tersi ile itiyordum. meğersem 2si 1 arada gibi bir ürünmüş (gizlinot: hem gloss hem dudak bakım kremi). bilseydim böyle güzel bir ürün olduğunu daha önceden kullanır, her arkadaşıma da önerirdim. kesinlikle bu fiyattayken bir şans verilmeli diye düşünüyorum.

  2 mart 2022 09:33

  6. çocukluğumda bana alınan ilk makyaj malzemesidir. sürüp sürüp yerdim hep. geçenlerde gratiste kasa yanında görünce duygulandım.

  2 mart 2022 14:14

  4

  7. ben bu lipglossu neden bu kadar geç keşfettim :( tam aradığım ürün. o fiyata göre katlarca başarılı. herkesin elinde olması gerek bence.

  2 mart 2022 21:41


  5

  8. Bundan 20 sene once her seyin cok uygun fiyata satildigi bir milyoncular vardi. 2000in baslarinda çocukluktan ergenlige gectigimde bir milyoncu gezmek en büyük hobilerimdendi:) O zamanlar golden rose urunleri bir milyoncularda satilirdi. Ilk aldigim kozmetik ürünü bu lipglosslardi. Hem tadi hem kokusu hem parlatıcı olmasi(o zamanlar gloss degil parlatıcı derdik:) Yapis yapis bir hissi oldugunu hatirliyorum ama yine de cok severdim. Şimdi bi yerde denk gelsem de alsam:)

  2 mart 2022 23:58

  5

  9. 7-8 yaşlarımdayken 1 milyoncudan edindiğim liploss. kuzenlerimde gördüğüm için ben de istiyordum. annemler aldığında o kadar mutlu olmuştum ki hep sürüp duruyordum. daha sonra birden yok oldular. 14-15 yaşlarımda tekrardan karşılaştım görünce gülümseyip almıştım. tekrar yok oldular ve şimdi anladığım kadarıyla tekrardan satılmaya başlanmış. ilk boş vaktimde gidip tekrardan alacağım.

  3 mart 2022 09:27

  5

  10. Gratis kasa önünden 15 tlye aldığım lipgloss. 15 tlye alınacak pek bir şeyin kalmadığı bu günlerde gloss seviyorsanız kendinizi mutlu etmek için alabileceğiniz bir ürün. Hem inanılmaz nostaljik hem de meyveli şeker gibi kokuyor. Rengi yok ve yapısı yapış yapış. Hafifçe bir nem de veriyor. Paketlemesi çok şirin.

  Edit: Ben dayanamayıp bu ürünün tüm çeşitlerini aldım. 12 tl filandı tanesi. Simli olmasa da cam gibi durması, tadı, kokusu, nemlendirmesi çok hoşuma gitti. Glossdan ziyade dudak yağı formunda. Bu tarz ürünleri her gün birkaç defa sürdüğüm için çabuk bitiriyorum.

  ilgili medya:
  1
  24 mart 2022 00:23 29 nisan 2022 00:16