4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. essence'in adından da anlaşılacağı üzere kocaman olan lipgloss serisi. bende 25 numaralı bright side of life rengi var. tamamen ''amaaan arada parlaklık olur yüzümde'' diye düşünerek aldığım, beklentimin çok yüksek olmadığı lipglosstu ta ki kullanana kadar. hiçbir yapışkanlığı ve ağırlığı yok dudakta. çok güzel nem de veriyor. tek kötü tarafı çok az da olsa çizgilere dolması. elimdeki rengi istisnasız her sürdüğümde iltifat alan bir renk. aynı gün içinde farklı insanlar tarafından 3-4 kez iltifat almışlığım oldu sadece bu lipgloss yüzünden. hayret ettim, koşarak yedeklemek istedim ama aynısını bulamadım, hala daha bulamıyorum.

29 ağustos 2014 16:11

2. neden xxxl dendiğini anlamadığım üründür. çünkü tüpü bana gayet normal boyutlarda geldi. ürünün kendisine gelince, bendeki 29 cute pink rengi. ben üründen yapışmamasını, yağlı durmamasını ve biraz parlatmasını bekliyordum. beklentimi karşıladı. özellikle hafif durması ve özellikle denedim, saçımı dudağıma yapıştırmama özelliğiyle gönlümü kazandı. 10 tl gibi bir fiyata almıştım gratis'ten. bendeki rengi baya açık, biraz şeftaliye kayan bir pembe. o nedenle çok renk vermiyor, diğer renklerini bilemiyorum.

6 eylül 2015 12:20 ed.6 eylül 2015 21:05

3. indirimde 3 küsür tl gibi bi fiyata geliyordu, ben de 07 big night out rengi ne zamandir hosuma gidiyodu alayim dedim. sedefli medefli ama dudakta durusu oyle degil. cok tatlis cok hosuma gitti belki gece koyu mat bi goz makyajiyla kullanirim.

19 ocak 2017 21:40