yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (32)
  • medya (1)

  1. 10 dress up our lips rengini kullanıyorum. Kahve-pembe nude renkli ve gerçekten ıslak görünümü veren bir dudak parlatıcısı. Başka renklerini de kullanmak istiyorum çünkü yapısı gerçekten hoşuma gitti. Çok hafif yapış yapış bir yapısı var, çok tatlı tam yemelik bir kokusu var. Yazın çok güzel sürülür.

  14 haziran 2018 20:20

  2. 01 şeffaf rengine sahibim. Bir lipgloss'dan beklentileriniz nedir bilmiyorum ama bu bildiğimiz bir lipgloss. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir markanın şekerli hafif kokulu, uygun fiyatlı ürünüdür. Rahatlıkla tavsiye ederim.

  19 temmuz 2018 00:06

  3. Gerçekten klasik bir lipglosstur. Aplikatörü çok kolay sürüm sağlıyor. Şahsen ben çok lipgloss kullanmadığım için uygun fiyatlı seçenekler arasında bunu buldum ve 01 renksiz glossu aldım. Fiyat/performans açısından süper bence. Böyle ağzınızda sakız gibi uzamıyor, yapış yapış bir yapısı yok, kalıcılığı fena değil, fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 11 - 12 lira gibi bir şeydi. Sadece mesela iki kat süreceksiniz alt dudağa ya da biraz fazla sürdünüz o zaman dudakların iç kenarlarında toplanma olabiliyor ve hoş gözükmüyor. Ancak aplikatörün bi tarafıyla üst dudağa diğer tarafıyla alt dudağa uyguluyorum ben öyle uygularsanız hem çok güzel görünüyor tam bir ıslak duruş hem de o dediğim toplanma olmuyor. Bazen tek başına bazen bir dudak kalemi veya rujun üstüne uyguluyorum. Golden rose velvet matte 31 numaranın üstüne uygulayıp kullanıyorum, güzel duruyor. Ya da hafif gloss sürüp parmağımla yayıp daha doğal görünüm elde ediyorum. Dudakları naneli yapılı olan glosslar gibi hafifte olsa biraz dolgunlaştırma/ dolgunlaşmış gibi hissettirme özelliği yok. Eğer uygun fiyatlı bir gloss arıyorsanız bakmanızı öneririm. Ben diğer renklerine bakacağım. 

  19 temmuz 2018 00:48 19 temmuz 2018 00:49


  4. Şeffaf olanına sahibim, kokusu harika. Gloss sürmeyi çok seviyorum özellikle yazın bronzken kendime çok yakıştırıyorum. Dudaklarımı çok yapıştırmadı, ağırlık hissettirmedi. Aplikatörünü sevdim uygulamayı kolaylaştırıyor fiyatına göre de başarılı bir ürün bence 11 liraya almıştım yanılmıyorsam. 

  19 temmuz 2018 01:20 19 temmuz 2018 01:20

  5. şeffaf olanının kokusuna bayıldığım lip glosslar. ayrıca uygun fiyatına da vuruldum

  19 temmuz 2018 20:29

  5

  6. senin ağzını yerim ben

  bu zamana kadar nerelerdeydin seeen

  kimse inkar etmesin

  güzel gördüm demesin seni görmeden

  uğruna methiyeler düzdüren glossdur benim için. normalde glossların verdiği o parıltılı görüntü çok hoşuma gider ama dudakta bıraktığı histen nefret ettiğim için kullanamam. ben 13 red carpet starlet rengine sahibim. bu glossu kullandıktan sonra gloss sevmeye başladım. dudakta adeta yok hissi veriyor. yani stick bir ruj sürdüğünüzde ne hissediyorsanız bunda da onu hissediyorsunuz. evet saçlar yine yapışıyor ama oranı biraz daha az. renk vermesi bir glossa göre oldukça yoğun. ayrıca çok az bir miktarı yeterli oluyor, o yüzden kullanırken aplikatörü iyice sıyırıp öyle dudağınıza sürmenizi tavsiye ederim. kısacası galiba aramızda büyük bir aşk var.

  30 ağustos 2018 15:43

  4

  7. uzun zamandır renksiz gloss arayışında olmamdan ve markanın cruelty free olması nedeniyle 01 gloss'unu tereddütsüzce aldım. öncelikle kokusu şahane. ben genelde mat rujlarımın üzerine sürüyorum (gizlinot: bir ruju hem mat hem parlak olarak kullanan cep dostu süslülere selam olsun <3) ilk zamanlar sade bir şekilde sürerken sonraları rujun üzerine sürdüğüm için aplikatörü renklendi (gizlinot: swh) ama hala severek kullanıyorum. tabi ki her glossda olduğu gibi bunda da rüzgarlı havalarda saçını açık bırakıp dışarı çıkamama sorunu var ama bu fiyata hayvan dostu bir markadan bu ürünü almak beni üzmedi. bitince alır mıyım? indirimde denk gelirsem evet.

  30 ağustos 2018 20:29


  8. 01 numaralı clear rengini aşırı denemek istediğim, ama hiçbir yerde bulamadığım lipgloss. Eğer bir gün bulabilirsem fikirlerimi belirteceğim

  25 kasım 2018 13:29

  9. Böyle güzel bir gloss hakkında bu kadar az girdi yazılmış olması beni şaşırttı doğrusu ben de çok sevdiğim için hemen yazmaya geldim. Ben 01 behind the scenes isimli rengini kullanıyorum. Şeffaf, renksiz, simsiz cam gibi bir gloss. Bu fiyata alabileceğiniz en en güzel lip gloss budur herhalde. Dudakta gerçekten cam gibi bir efekt yaratıyor. Her gloss gibi tabi biraz yapışkan ama sakız gibi uzayan glosslardan değil. Eğer gloss kullanmayı seviyorsanız göz ardı edilebilecek bir yapışkanlık.  Ben bazen tek başına bazen kalemlerin, rujların üzerine kullanıyorum(gizlinot: Tabi bu bir zaman sonra gloss başlığının renginin değişmesine sebep oluyor. ). Ve ne zaman sürsem çokça beğeniliyor ve soruluyor. Kaç tane arkadaşıma aldırdım hatırlamıyorum. 

  27 mart 2019 18:57

  5

  10. Şeffaf olanı kullanıyorum.yapış yapışlık hissi katlanılabilir seviyede, elbette tüm glosslar normal rujlardan biraz daha yapış yapış. içinde sim filan yok gerçekten ıslak görünüm sağlıyor.şekerli bir kokusu var.başka rujların üstüne de kullanıyorum.fiyat/performans anlamında bence çok başarılı bir ürün.

  19 ağustos 2019 23:37