0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Golden rose'un en iyi eyelinerları ürettiğini düşünmeme sebep olan eyelinerlardan biri, bunu düşünmeme neden olan diğeri artık üretilmeyen köşeli ambalaja sahip ince uzun fırçalı eyelinerlar idi. Eğer fırçalı likit eyelinerları kullanmaya alışkınsanız jel eyelinerların ne kadar kuru bir yapıya sahip olduğunu farketmişsinizdir, zaten bu etki gözde de farkedilir. Likit eyelinerlar ışıl ışıl parlarken jeller nispeten daha mat durur.

İşte bu renkli eyelinerlar o kadar ışıl ışıl ki gözlerinize inanamazınız. Ne yazık ki renkleri çoğunlukla çiğ tonlardan oluşuyor, ne olurdu kavhesi biraz daha koyu, yeşili çam yeşili, mavisi gece mavisi olsaydı. Vallahi de billahi de her rengini alır, hatta stok yapardım.

5 eylül 2013 23:58

2. Jel eyelinerlerin mat ve kuruluğundan, ayrıca kalıcısızlığından sıtkı sıyrılmış bir insan olarak sonunda kahve tonunu edindiğim eyelinerdir. Fırçası ve rengi o kadar güzel ki çok ama çok beğendim. Daha önce siyah olanını kullanmış ve kalıcılığından memnun kalmış olduğumdan gözümü kırpmadan satın aldım. Gerçekten de yüzümü kara çıkartmadı. Sanırım 10 kadar rengi var, fakat ben yalnızca kahve tonlarını kullandığım için bunu aldım. Verdiği renk ve parlaklığı ile bir albenisi var. Parlaklık dedimse sim değil, bir eyelinerde nasıl bir parlaklık istiyorsanız öylesi var diyeyim. Denemeye değer.

19 şubat 2016 12:34 19 şubat 2016 12:36

3. Üniversitede siyah eyelinerı kendime yakmıştırmayıp bunun kahve rengi olanini almıştım. Mor desen değil kahve desen değil çok farklı ama çok iyi bir renkti, sanırım her seferinde ilk haftadan kırılan kapağı yüzünden bıraktım kullanmayı. Tabi ürünün bu yüzden hızlı kuruması ve yoğun bir yapı alması da bunda etkili. Yeşil gözde muazzam duruyor, şu an numarasını söylemek için sitesine baktım sanırım kutuları değişmiş tekrar deneyebilirim. Rengini ve metalik duruşunu hatırladığım kadarıyla şiddetle önerebilirim.

26 mayıs 2016 18:47