yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2287)
  • medya (107)

  2287. Acilmis ürünleri iade alip baskalarina satacaginiza magazalara testerlari geri koyun sözde hijyen icin yapilmis uygulama daha vahim sonuclar doguruyor

  20 mayıs 22:16

  2286. Çalışanlarına mendil sattırma işini acilen bırakması gerekiyor. Neden insanları benim için mendil alır mısınız, demek zorunda bırakıyorsunuz? Toplu paketle indirim yap koy kasanın önüne zaten satılır.

  19 mayıs 12:51

  2285. sözde 250 tl üzeri %50 indirim var ama dün sepete eklediğim ürünler %50 indirimli haliyle de dünkü fiyatlarla aynı (gizlinot: swh)

  17 mayıs 10:14


  2284. gratise girince odaklandığım iki marka: The balm, Physicians formula

  12 nisan 13:49

  2283. açılmış ürünü iade almaları yani biri kapatıcıyı alıp, bir ay boyunca kullanıp iade edebilirsiniz ve ürün çeşitliliğinin azalmasından dolayı eskisi kadar uğramıyorum. kendi markası olan bee beauty'i, watsonsun kendi markası watsonsla veya isanaylakarşılaştırınca gercekten cok kötü.

  10 nisan 01:14 10 nisan 19:02

  2282. koskoca gratiste güneş kremi çeşidi yok benri menri var. gratis iyice yok olmaya çalışıyor sanırım. eskiden watsonsta çok çeşitli markalar vardı. döviz kurundan mı getiremiyorlar nedir.

  9 nisan 12:12

  2281. yeni makyaj markaları getirmediği sürece makyaj kategorisinden pek ürün almayı düşünmediğim mağazalar zinciri. real techniques'in yeni fırçalarını getirin artık en azından. muhitimdeki mağazada şunu şuraya bunu buraya bunu da kasa yanına alalım gibi bir değişiklik yapmışlar da en azından bir hareket gelmiş. yine bir şey almadan 5 dk içinde çıktım gerçi. the balm'a iki yeni ürün gelmiş. balm markası artık ilgimi çekmediği için bakasım da gelmedi. biri yüz yağı biri de göz altı kremi gibi bir şeydi. 

  9 mart 21:41


  2280. Sabah sabah hasta halimle kaç kilometre yol yürüttü bana. Geçenki %70 indirimden güzel bir alışveriş yapıp bana yakın olan bir şubeyi seçmiştim. Cumartesi günü kargomun şubeye ulaştığına dair mesaj aldım ve bugün sabah yürüyüş olsun diye hem de hastalıktan dolayı ne zamandır evden çıkmadığım için bir hava alayım düşüncesiyle evden çıktım. Gittim baktım mağaza yok? Mor tabelası sökülmüş, kepenkler kapalı. Müşteri hizmetlerini arıyorum mağazanın kapandığından haberleri yok. Sistemde hazırlanıyor göründüğü için kargomun nerede oldugunu görüntüleyemiyorlar. Yani insan bir bilgilendirir o şubeye sipariş verenleri değil mi ? En azından kendi çalışanlarını. En son yan tarafta kırtasiyede çalışan kıza sorarak öğrendim yeni şubenin nereye açıldığını. Yürüdüm ama siparişim orada mı emin değilim. Vardım şubeye herkesin surat beş karış. Açamayız şu an bulamayız ayağı çektiler bir ton. Açıkçası berbat bir deneyimdi benim için. Daha da şubeye herhangi bir şey sipariş etmem.

  Edit: mersin pozcu gratis kapanmış arkadaslar. Forumun o taraftaki addaxın karşı tarafına açılmış. Pozcuya sipariş vermiş olanların siparişi muhtemelen oradadır.

  12 aralık 2023 10:42 12 aralık 2023 10:46

  2279. Kendi markalarında yaptığı %70 indirim epey iyiydi. Hala devam ediyor bugün 22:00'a kadar.

  Ben 3 tane Oje(tanesi 9 tl), yara bandı, aloevera jeli, şampuan, diş macunu vs aldım kendi markasından. Sadece aseton almadığım için kendime kızıyorum stoklayabilirdim 9 TL'ye kadar düşmüş o da. 

  1 aralık 2023 19:39

  2278. İstanbul'un Maltepe Atatürk caddesindeki şubesinde yakın zamanda işe girdim. Bir gün rahatsızlandım ve mesaj attım gelemeyeceğim diye. Böyle şeyler son anda söylenmez dedi müdür yardımcısı. Tabii öncesinde haber vermem gerekirdi, "Bakın ben 1 saat sonra rahatsızlanacağım ona göre ayarlayın personellerinizi" diye :) Neyse, raporunuzu tarafıma iletirsiniz dedi. Ertesi gün de haftalık iznim bu arada. Rapor almadım çünkü hasta halde dışarı çıkacak halim yok. Maaşımdan bir güncük kessinler ya nolcak dedim. Rapor aldınız mı diye birkaç saat sonra mesaj attı yine aynı kişi. Dedim almadım. O zaman yarın izin gününüzdü bugün kullanmış olun yarın mesai yaparsınız dedi. Dedim ben maaşımdan kesilmesini talep ediyorum izin günümden değil. Sonra telefonu müdür aldı o konuşmaya başladı. Hâlâ diyor ki rapor vs bilmem ne. Diyorum ki rapor konuşmuyoruz şu an. Rapor almadım o yüzden maaşımdan kesilmesini istiyorum dedim. Burası kurumsal bir yer öyle bir şey yok dedi. Dedim ben kurumsal şirketlerin göbeğinden çıktım geldim bana mı anlatıyosunuz bunu :) İş kanununda da işçi maaşından kesilmesini talep edebilir, işçinin böyle bir hakkı var. Bu zamana kadar çalıştığım kurumsal şirketler de bu gibi durumlarda işçiye maaştan mı izin gününden mi şeklinde seçenek sundu hep. Demem o ki, çoğu kurumlarda kölelik sistemi var ama Gratis'in köle anlayışı daha berbat. Konuşmanın sonunda, yarın istifamı size iletirim böylelikle sorun ortadan kalkar dedim. Teumessos hanım, çalışma durumunuz tarafımızdan olumsuz değerlendirilmiştir... demeye başladı :) 2 sn önce istifamı ileteceğimi söyledim zaten, yani bu durumda senin kurumunu olumsuz değerlendiren ve gitmek isteyen benim. Hayırdır noluyoruz?

  edit. imla hatası.

  14 kasım 2023 18:51 14 kasım 2023 19:56