yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (2)

  1. bir türlü bitirilemeyen kitaplar listesindeymiş. grinin 50 tonu mu olur diye şaşırmadan edemiyorum. pazarlamanın diğer yolu işte. laf cambazlığı yap cukkayı indir. ha okudum mu hayır. ama reklamı çok yapılan şeyi aldığıma pişman olduğum çok olmuştur. önce bir ürün çıkarılır sattırılır ardından yok şunu ekledik bu ürüne aynı firmadan. olduuuu sen bekle ben seni alırım.

  12 temmuz 2014 13:43

  2. ilk defa bir kitap hakkında bilgim olmadan löp diye sahil kenarında okurum diye aldığım bir serisinin ilk kitabıdır. ben ki mutlaka kitabın konusu hakkında mutlaka fikrim olur en olmadı konusunu okurum, yorumlara falan bakarım nasıl bir beyin tutulması yaşadım hiç anlamıyorum. ertesi gün sülalecek deniz kıyısına gittiğimizde teyzemin "oo,erotik kitap,gazete kağıda falan sarsaydın seni seni ;)" demesiyle kapağındaki erotik kitap yazısını görüp hastir diyerek yanımdaki uykusuz'a sarıldım.

  konusal olarak evet bir kısmında aşk var ama o kadar çok seks var ki atlayarak okudum o kısımları artık, cidden baydı. neyse tabi seri kitap dedim devamını getirmezsem rahatlamam. babamla yürürken kırk yılın başı korsan kitapçı görünce(eski korsancılardan kim kaldı) 2.kitabını aldım. babamın konusu neymiş ısrarları eşiğinde boşver seni sarmaz diyerek yine aynı pompasal gidişatı okudum. Lan dedim yeter hep aynı bu kitap şeytan dürttü tabi o kadar okudun sonuncuyu da oku diye onu da gözlerimi zikme pahasına e-kitap olarak okudum ve yine şaşırtmadı aynı tavşansal durumlar devam.

  (link: http://www.youtube.com/watch?v=sCSfPHLbEDU&list=RDsCSfPHLbEDU#t=11 şöyle) bir amazon reklamı dahi bulunmaktadır.

  özetle erkek okusa pis sapık diyeceğimiz, bestseller olunca kızlarımızın facebook kapak fotoğrafı bile yaptığı 3 kitaplık bir seridir. hatta filmi de çekildi olmadı deyip yeniden çekiyorlardı en son. kafa dağıtmalık okusan da olur okumasan da olur türü bir kitap. bir de anladım ki maço erkek sevgisi evrensel bir durummuş.

  12 temmuz 2014 16:43

  3. hunharca sevişme teknikleri hakkında aydınlatıcı bir kitap.

  13 temmuz 2014 13:55


  4. birkaç arkadaşımın ayıla bayıla okumasıyla "du bakiim nasi bişiymiş" diye elime alıp, en fazla 70 sayfasına tahammül edebildiğim, 0 edebi değer, 0 kalite olan kitap.

  (bkz: zaman kaybı )

  19 temmuz 2014 02:52

  5. ne yalan söyleyim. önce fragman kelimesini gördüm.(algıda renklilik) artık kitaplara da fragman çekiyorlar sandım. bütünü okuyunca anladım.( gerçi geçende erotik kitap tanıtımı vardı karolin fişekçinin. ) bi ara yatmadan önce 100 fırça darbesi kitabı aklıma geldi. okumuştum o da film haline getirilmişti. ama kitap kadar etkileyici olmamıştı. yada bişiyi okuduktan sonra aynı etkiyi insana verebilmek zor. bu kez kitabı okumadan izleyeyim filmi. 2015ten yazarız artık.

  24 temmuz 2014 17:46

  6. Serinin 2 kitabını okudum 3. Kitabı bitmesin diye okumuyorum. Ahh christian grey aşık olunası adam. El james bu kitabı yazarken sadece hayal gücünden yararlanmış olamaz bence böyle bi adam gerçekten var! Kitaplarda hep esas oğlana aşık olurum; bu sefer de böyle oldu. Onun dışında Anastasia ve kendimi çok benzetiyorum o sakarlıkları, utangaçlıkları, bi o güzel mavi gözleri eksik. Kitap abartıldığı gibi seks sahneleri içermiyor bence; her kitapta olan şeyler burda bi tık daha yoğun sadece. tabii bizim toplumumuzda "abartı" olarak anlatılıyor. Jamie dornan süper bir seçim olmuş aslında ilk gördüğümde yakıştırmadım christian'a fakat sonra gözüm alıştı. dakota 21 yaşında bir kız için bence olgun gösteriyor. kafamda Anastasia'yı daha farklı kurmuştum ama yine de yakışmış. Sevgililer günü 2015'te vizyona girecekmiş. merakla bekliyorum. fragmanı gayet güzeldi özellikle "crazy in love" şarkısı harika. Hiç unutamayacağım, belki de ara ara tekrar okuyacağım harika roman..

  25 ekim 2014 09:50 ed.22 nisan 2015 18:48

  7. jamie dornan "you will not see my dick" demiş. o nasıl fifti şeydz o grey tartışılır tabi.

  bdsm kültürünü yaymak açısından başarılı, karakterler açısından şahsımca başarısızdır. (gizlinot: itaatkarının peşinde it olan efendi yapmışlar)

  17 aralık 2014 22:16


  8. fragmanı konulu pornografik filmmiş izlenimi yaratandır

  17 aralık 2014 23:10

  9. Über zengin, yakışıklı, kaslı, iş adamı, pilot, yatakta kadını mutlu eden, yeri geldiğinde romantik, yeri geldiğinde korumacı bir erkek karakteri barındıran kitap. Bu karakterin gerçek hayattaki karşılığı boş küme. Sakın hayal kurmayın yani.

  17 aralık 2014 23:36

  10.

  Benim gözümde her zaman herhangi bir vasat twilight fanfictionu olarak kalacak kitap. Karakterler, Sahneler, şarkılar, alıntılar bile hep çalınmış yazarı tarafından. Beta yazardan hiç bahsedilmemiş bile.

  Mortal instruments de aynı siteden çıkmıştır.

  Fanfiction.net'de bunun gibi binlercesi vardir. "Sort by favorites" opsiyonu bundan daha kaliteli fanfiction seçmede işe yarayabilir.

  Bana yaşattığı en büyük eğlence erotik kitap okuyacağını düşünmediğim insanların elinde görmem. Mesela kızın telefonun arkaplanında fantazi oyuncakların olduğu official wallpaper var, uygulamalara girince ise hadisler uygulaması vb.

  Kitaptaki eksik olayları anastasia yerine bella, christian yerine edward koyarak doldurabilirsiniz. Christian neden ortalama bir kızla ilgileniyor ve neden gizemli/ sorunlu takılan bir insan sorularının cevabı twilight fanfictionu olmasından.

  Bunu bilme sebebim de fanfiction topluluğundan bu tür tartışma/ dedikoduları zaman zaman okumam. Ve hayır, twilight fandomuyla ilgilenmiyorum.

  18 aralık 2014 01:14