0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. bir zamanların havalı noel hediyesi. Audrey Hepburn, Barbara Streisand, Bianca Jagger, Diana Rigg, Ethel Kennedy, Gina Lolobrigida, Ingrid Bergman, Joan Collins, Joan Jett, Jodi Foster, Lynn Redgrave, Meryl streep, Olivia Palermo, Rose Kennedy, Shirley Bassey, shirley Manson, Shirley Maclaine, Wendy Wasserstein'in vazgeçilmez markası.

barbara streisand kokusu için "duyularımı okşayan tatlı bir koku" demiş. ingrid bergman, " koklarken portakal , bergamot , limon , mandalina , petitgrain, menekşe, gül ağacı , palmarosa , yasemin , fulya / nergis , yenibahar, Vanilya, , misk , sedir ağacı , süsen ve amber" kokusunu alabildiğinden bahsediyor.

biz irlanda'da çalışırken noel için bu hediyeyi aldığımızda unutulmaz olurduk. o zaman londra piccadilly'de bir mağazada bulunurdu. virgin'den birkaç noel cd'si almış sonra bu mağazayı görmüş ve girmiştik. 20'li yaşlarda ve olgun hanımefendilere karşı ilgi duyar şekilde gömleğinin üzerinde "sales lady" yazan hanımefendiden ne alabileceğimiz konusunda tavsiye istemiştik. arkadaşlarımızın yaşını sorduktan oldukça bizimle eğlenmişti. sonra "unutulmaz olmak istiyorsanız 'vol de nuit' alın" demişti. haklıydı, hala annemlerin evine irlanda'dan mektuplar geliyor.

15 ekim 2013 00:22

2. türkiye'de olmayan, merak uyandıran parfüm.

15 ekim 2013 10:24