girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (314)
  • medya (0)

314. pudralı eldiven takıp, kolonya, pamuk, peçete, ıslak mendil gibi bilumum gerekli malzemeleri mutlaka hazır ettikten sonra oturup en yakınımda kim varsa siyah noktalarını sıkmak. hatta bu amaca en layıkıyla nasıl hizmet edebilirim diye düşündüm, gidip kendime siyah nokta sıkma aparatı aldım. kendi üzerimde hiç denemedim henüz ama o nasıl bir haz ya rab. o nasıl güzel alet. ucundaki iğneyle siyah noktaları patlatıp patlatıp minik halkasıyla çıkarırken sanki tüm derdim sıkıntım akıveriyor ellerimden.

dün 22:36

313. benim için (link: https://www.youtube.com/watch?v=elueA2rofoo it's britney bitch) olandır.

6 ağustos 21:02

312. Bu aralar benim için "benim kuaförüm" isimli yarışma.

6 ağustos 20:14


311. arada hala bağıra çağıra eşlik ederek blue açıp dinlemek

6 ağustos 03:38

310. Keeping up with kardashians. 

Saçma olduğunun farkındayım, ben de yüzeysel buluyorum fakat çok yorgun olduğum ve hiçbir şey yapmak istemediğim günlerde izlerken uyuyakalıyorum. Kafamı dağıtıyor.

5 ağustos 15:46

309. Çukur dizi müzikleri. Eypio ve gazapizm olanlar :(

2 ağustos 18:30

308. Fazilet hanım ve kızları dizi müzikleri 

(gizlinot: Bi de dinlediğim geçmişten görünmesin diye Google gizli sekmeden açıyorum falan ) 

28 temmuz 23:13 28 temmuz 23:15


307. Instagramda dini imanı yemek yapmak ve onları fotoğraflamak olan kadınları (yemek hesapları değil,akıllarına esince düz oturma odası,mutfak tezgahı falan paylaşan bir tür benim dediğim) fake hesaptan takip etmek.mesela biri var,aklınız hayaliniz şaşar.bu insan her gün 4 çeşit yemek+tatlı yapıyor, bir de yatsılık diye bir şey çıkarmış gecenin bir körü tüm aileyi eve toplayıp börek çörek ikram ediyor (sayelerinde 10 kilo aldım).

ayrıca bu hesaplarda fotoğraf altında öyle garip şeylerden öyle uzun bahsediliyor ki beynim allak bullak oluyor,yine de vazgeçemiyorum onlardan.(gizlinot: swh)

27 temmuz 02:58

306. siyah nokta temizleme videoları izlemek. ama çok seçiciyim: öyle uzun uzun sıkılan sivilceler değil, pıt diye çıkan siyah noktalar olacak; kan olmayacak; bir de temizliği yapan kişi ciltten çıkardıklarını eldivenin üstünde biriktirmeyecek. bu süreçte midemi bulandıran tek şey eldivenin üstündeki o kalıntılar çünkü.

sandra lee'yi çok konuştuğu için pek sevmiyorum; enilsa brown ve josefa reina favorim. sektörde bir hint baskınlığı var ama onlarda da video kalitesi düşük genelde.

rezil olurum korkusuyla hiçbirinin youtube kanalına üye değilim. biri telefonumu eline alup youtube açacak diye ödüm kopuyor. önerilen videolarda gösterdiğinde "ilgilenmiyorum" seçeneğine tıklıyorum ki göstermesin. bir gün youtube algoritmasını delirteceğim ve ekranda "ilgilenmiyorsun da ne demeye her gün izliyorsun?" yazısı çıkacak.

24 temmuz 12:20

305. her gün bilgisayarı açtığımda bugün youtube'da boş video izlemeyeceğim diyip istisnasız her seferinde izlemem sanırım......

24 temmuz 00:45