sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (39)
 • medya (6)

39. Ben de diyorum profil bana nerden tanıdık geliyor, süslüde yazar bu Blogger.

9 mayıs 08:31

38. Benim anlamadığım bu ve bunun gibi insanlarımızın kendisini tapılası cilt bakım ve makyaj blogger vlogger ne diyorlarsa ondan sanması. Hayır işini hakkıyla yapan da var daha eyeliner süremeyip, kullanmadığı ürünü boşaltıp “Bakın bitti çok güzel indirim kodu xx” diye paylaşan da. İki palet sahibi olup daha yeni yeni makyaj yapabilmeye kabiliyeti edinmiş bu insanların başkalarını aşağılama azarlama hakkı olduğunu sanmıyorum. Çok da eminim sokakta bu kızdan ve bunun gibilerden daha güzel makyaj yapan ve düzgün üsluba sahip bir ton insan vardır.

Edit: ekleme : tekrar baktım profilini de arkadaş resmen takma kirpiği şahlandırmış. Bir kat daha rimel geçse kirpik ayrılıp savaşa gidecek. 

8 mayıs 16:41 8 mayıs 16:43

37. En highend takılanından en drugstorcusuna hiçbirini takip etmediğim bloggerdan biri.Bir kere reklam yapıyorlar,yani tarafsız olmaları imkansız.Biraz da samimiyetsiz buluyorum o yüzden hiçbirini takip etmiyorum. Cilt ürünlerim için dermatologuma danısıyorum,renkli kozmetik için ise sözlük okuyorum. Hem param çöpe gitmiyor ve pişmanlık duymuyorum aldığım ürünlerden böylece.Bu kadarı da yetiyor bana

8 mayıs 16:03 8 mayıs 16:08

36. Kendisini tanımam etmem yine canım süslü sözlüğüm bana blogger itelemesi yaptı ama medyasına eklenenlerden sonra yazmadan edemedim. iki temel sorunu var:

1) beni neden takip etmediniz?

2) benden görüp aldığınızı neden söylemediniz?

Bu sorunlar dışarıya yansıtılınca nasıl görünüyor peki? Bence antipatik.

8 mayıs 13:23

35. İnsanların işi gücü yok maksimum 100-200 TL olan ürünleri senden mi görüp alacak? Sanki custom made bir şey yapmış gibi neyin havası. Her yerde bu ürünler var,her yerde yorumları var. İşte biz bu duygu ozaslanlari falan eleştiriyoruz ama en büyük kibir bu küçük blogger tayfasinda. 

8 mayıs 13:13 8 mayıs 13:18

34. Üstteki girdiye +1 

 takip ettiğim dönem kiko colour correction pudra’yı herkesin kendisinden görüp aldığını iddia ediyordu. Kendisini storyde etiketleyenleri paylaşıyor, etiketlemeyenlere laf söylüyordu. Demek istikrarlı bir biçimde devam ediyormuş bunu yapmaya. 

8 mayıs 12:25

33. İnsanların kendisinden görerek aldıkları ürünleri paylaşırken ondan gördüğünü belirtmek zorunda olduklarını düşünen ve buna inanan garip kişi.

ilgili medya:
1
8 mayıs 10:57

32. KRAL çıplak dendiğine göre hakkında bir kelamım daha olan instablogger.

sürekli hediye çekilişi yaparak "gerçek" takipçilere ulaşılmaz, hediye çekilişi için aldığın ürünleri de "bakın ben bunları dişimden tırnağımdan arttırıp aldım" diye her fırsatta söylenmez. eğer çekilişle takipçi sayını yükseltmek istiyorsan ki hande'nin tek amacı bu çok bariz, sürekli aldım ben aldım, öğrenciyim ben diye gezmezsin. çünkü zaten amacın takipçi toplayıp firmaların pr listesine girip beleşe ürün kapmaktır. madem "öğrenci" harçlığından biriktirerek bu işe giriştin her fırsatta da göze sokmazsın.

Bu kısma kadar olan girdiyi aman canım banane diyerek kenarda bırakıp yayınlamıştım. Taa ki az önce gördüğüm keşfete düşen hediye postuna kadar. Fotoğrafta farda bariz bir parmak izi olunca geçmişine dönüp baktığımda aslında kullanmak için aldığı ve renklerini gösterdiği de bir postu olduğunu gördüm. Hediye postuna tekrar baktım ama ürünlerin kullanılmış olduğuna dair bir ibare göremedim ama orijinal olduğunu belirtmiş. 3-5 takipçi kazanmak için kendi kullandığın ürünü çekilişe koyuyorsan etik olarak bunun belirtilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Aksi taktirde "amann ben bunu aldım kullandım, hevesim geçti hediye eder 3 5 takipçi kazanırım" demiş gibi oluyor ya da gerçekten öyle düşünmüştür, kim bilir.

Edit: setlerden 2 şer adet almış olabileceği kullanılmamış olanları hediye edeceği ile ilgili bir şüphe var, bir yazar arkadaş bahsetti eğer doğruysa güncellerim.

Edit: indirimde setlerden çekiliş için özel almış. Üstteki fikirler baki ama çekiliş konusu iptal günahını almayayım.

ilgili medya:
2
28 nisan 18:13 28 nisan 19:37

31. Yazdığım her mesaja geri dönüş yapan, makyaj ve cilt temizleme tavsiyelerini dikkate aldığım ve kafamı karıştıran bir çok konuda beni aydınlatan bir instagram kullanıcısıdır kendisi. Memleketimde yaşaması dışında bir ortak noktam yoktur. Annesi/ablası/kardeşi olsam fırça tutuşunu yediğim diyerek severim, o derece.

Ayrıca o minik parmaklarıyla güneş kremi sürmesine bayıldığımdan, storylerini mümkün mertebe izlerim.

Seviliyorsun Hande*

20 nisan 14:56 20 nisan 14:56

30. Bu kadar adamibu baslik altinda kendisi hakkinda olumlu / olumsuz yorum yaptirabiliyorsa basarilidir arkadas. Ben sempati veya iticilik beslemiorum arkadasa . Takip de ediyorum. Bence sıkıcı da.ama iste insta dan pazarlamis mi yaptigi seyi? Pazarlamis.

20 nisan 01:13