sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (69)
 • medya (4)

1. kedi mamasından küçük ev aletlerine, oyuncaktan spor aletine bir çok alışverişimi yaptığım, genelinde memnun kaldığım alışveriş sitesi.

4 ekim 2014 11:58

2. telefonuma mesaj atarak doğum günümü kutlayan tek site/mağaza. (gizlinot: insanın gururu okşanıyor) duygusal bağ kurdum kendisiyle. sırf bu yüzden ayrı bir yeri var bende (gizlinot: swh )

ayrıca indirimleri, kampanyaları takip ederek bir çok alışveriş yaptım buradan ucuza ve bir sıkıntı yaşamadım. braun epilasyon aletimi, remington düzleştiricimi buradan satın aldım.

4 ekim 2014 14:06 4 ekim 2014 14:14

3. gerçekten adı gibidir, hepsi oradadır.

yıllardır alışveriş yaptığımız internet sitesi. hatta daha internette alışveriş yaygınlaşmamışken bile biz telefon gibi elektronik cihazları dahi hepsiburada'dan alırdık. mesela 11 yıl önceki ilk telefonum hepsiburadadan alınmıştır. hatırlayabildiğim en eskisi bu. yani o zaman babam nasıl güveniyormuş internet alıverişine bilemiyorum.

ben şahsım adına çok memnunum. her aldığım şey vaktinde geldi ve bana bir sorun yaşatmadı şu güne dek. ama bir de azımsanmayacak bir kesim var ki hepsiburadadan ne aldıysa sorun yaşayan; o da şans herhalde.

4 ekim 2014 23:47

4. ev eşyasından kişisel bakıma, elektronikten kıyafete senelerdir pek çok şey aldığım online alışveriş sitesi. sık sık siteye girer, indirimlerini takip ederim...

15 ekim 2014 08:36

5. yıllardır her türlü alışverişte defalarca kullandığım online alışveriş sitesi. ancak son alışverişimde beni üzdüler.

(gbkz: juicy couture viva la juicy parfüm) siparişi verdim. ben almadan önce tedarik süresi 2 hafta görünüyordu. bir ara kontrol ettiğimde 1 haftaya düşmüştü, ben de satın aldım bunun üzerine. satın aldıktan sonra 6 güne düştü, ben de beklemeye başladım.

26 mart'ta verdiğim sipariş bugün hala tedarik edilmiş değil. bir özür mesajı ve 10 liralık çek gönderdiler, hadi dedim olur böyle, beklemeye devam ettim. arada bir görüşmem oldu müşteri hizmetleriyle bu arada, ne kadar gecikeceklerini belirtmemeleri üzerine benim başlattığım bir görüşmeydi. ancak benim günlerdir beklediğim ve tedarik edemedikleri için özür diledikleri ürünün temin edilme süresi dün itibariyle 4 güne düşmüş. nasıl yani?

bugün tekrar mesaj gönderdim bunu da belirterek, bana söyledikleri "beklemek istemiyorsam siparişi iptal edebileceğim, ya da değiştirebileceğim". bunu elbette ki ben de biliyorum. istersem ürün gelir, 5 gün sonra keyfi olarak da geri gönderirim. ama ben aldığımda 1 hafta tedarik süresi varken 12. günde hala bana ulaşmamış ürünün tedarik süresinin 4 güne indirilmesi hakkında hiçbir açıklama yapmadılar tabii.

tek bir olumsuz tecrübe bir sürü olumlu tecrübeyi silip atacak değil, ancak müşteri hizmetlerinin bu zayıf yaklaşımı durumu daha da kötüleştirdi. bu işin sonu ne olacak gerçekten merak ediyorum.

not: hala 4 gün bu arada. (link: http://www.hepsiburada.com/liste/juicy-couture-viva-la-juicy-edp-50-ml-kadin-parfumu/productDetails.aspx?productId=sgjuicy7695&categoryId=32010686 şuradan) bakabilirsiniz.

6 nisan 2015 21:34

6. 24 saat gönderi yazan ürünleri gerçekten 24 saat içinde yollayan sitedir. dün verdiğimiz anneler günü siparişimiz bugün elimize geçti.

8 mayıs 2015 15:59

7. Şuan kullandığım cep telefonunu aldığım sitedir. Çok uzun yıllardır satış yapan bir site hatta internetten alışveriş ilk başladığı dönemde kurulduğunu düşünüyorum. Neden bilmem ama bu siteye karşı hep bir yakınlık hissederdim. Sebebi şundan olabilir aradığım özelliklere uyan tek bir telefon modeli bulmuştum ama hiç bir yerde aktif satışını yapmadıklarını öğrenip üzülmüştüm. Yaklaşık 2 hafta sonra hepsiburada'ya telefon için bakmak için girdiğimde aradığım telefonun burda yaklaşık 300 tl (gbkz: Ben şok )indirimle satıldığını görüp almıştım ve çok memnunum. Kargosu da normal bir sürede geldi 3-4 gün sanırım, zaten acelem yoktu. Kısaca ben seviyorum burayı.

24 ocak 2016 00:01

8. cazip (link: http://www.hepsiburada.com/homecare-cicek-guclendirici-3-al-2-ode-ekonomik-set-091776-p-HRMAR091776 indirimleriyle) gönlümü çalandır. (ybkz: swh)

10 mart 2016 22:30 10 mart 2016 22:30

9. gold.com.tr'nin başına gelenlerden sonra her haltı almak için tercih ettiğim ikinci site. sadece satıcı kısmında hepsiburada yazan ürünleri tercih ediyorum. şimdiye kadar birçok farklı kategoride ürün aldım bir sorun çıkmadı. yalnız parfümleri ucuz ucuz satıyorlar, orijinal de satıyorlar ama üretim tarihleri çok eski çıkıyor bazı markaların özellikle. buradan aldığım bir parfüm 2011 üretimi çıktı. sene olmuş 2016. neyse baktım kokusunda bir bozulma yoktu. iki ay filan kullandım sonrasında kokusu rezalet hale geldi. ee beklemiş ürün normal tabi. yani ucuz diye parfüm alırken dikkatli olunması gereken bir site. geçen gün gratis'ten parfüm aldım. hiç umudum yoktu kesin dedim üretim tarihi baya eski çıkacak. checkcosmetics'ten baktım üretim tarihi 2015. yani gidip hepsiburada.com'dan alana kadar gratis'ten indirim dönemi orijinal parfüm almak daha mantıklı. bu da bana bir ders oldu.

4 temmuz 2016 01:51

10. Nedense sattıkları çoğu ürün bana çakmaymış gibi gelen site. Ayakkabıda olsun, kozmetikte olsun. güvenmiyorum maalesef.

4 temmuz 2016 09:30