sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • medya (0)

1. Bana da takas için mesaj atmıştı, ucuz atlatmışım.

15 aralık 2014 22:34

2. yaptığı şeye bir gram bile şaşırmadım

uzun uzun anlatamayacağım, üşendim yazmaya ve, yazarken insanları enayi yerine koymaya çalışması aklıma gelip ağzımı da bozarım diye çok korkuyorum

bu kız hesabını kapatmadan 1-2 saat önce bana mesaj atmıştı, çekilişte kazandığı paleti benimle takas etmek istediğine dair, ben de bu kızın samımı olmadığını, dediğim gibi yazmaya üşendiğim sebeplerden dolayı anladığım için, teklifim geçerli değil hadi yallah demiştim, çok ıyı de demışım

zaten yalancı olduğu ve bızı keklemeye çalıştığı çok bellıydı, bunu anlamam zor olmadı benım, poıson un da başına gelenlere gerçekten çok üzüldüm, allahından bulsun

15 aralık 2014 22:38 18 aralık 2014 09:22

3. Sözlükten kazandığı paleti takasa koyduğu için eleştirdiğim bir entry yüzünden zamanında bana özelden saydırmış olan bir yazar.

Bu yaşta bu cinliklere kafasının çalışmasına çok üzüldüm. Keşke daha işe yarar şeyler yapabilseydi.

15 aralık 2014 22:40

4. Entry sayisi 0 görünüyor. Çünkü simdilerde hesabi silinen yazar. Cunku sevgili(yazar: poison) nun yazdiklarinin benzeri bir başka arkadasimin başına daha gelmiş o da siteye şikayet etmişti. Buralari okuyorsan ig da kozmetik fotografi paylasarak cool olunmuyor güzelim dunya küçük bu yaptiklarin bigun karsina cikar kimse 3 5 farla allikla zengin olmaz iki gun sonra onlardanda sıkılacaksın ama ismin hep kalacak. Cok sukur 3 5 tane takas yaptım baska yazarlala hicbirinde sorun yasamadim.Ne olur ne olmaz diye her adimin haberini veririmki ici rahat etsin diye bu.kizin kafasi ne kafasi çöZemedim.

15 aralık 2014 22:49

5. kendısının yaşının küçük olması sebebı ıle yaptıklarının aılesıne bıldırılmesı gerektığını düşünüyorum, kargo gönderen arkadaşta ev adresı var, bu şekılde aılesıne ulaşıp bunları bır bır anlatmamızın ıyı olacağı kanısındayım, aklı başına gelır böylece, ne dersınız kızlar küçük bır operasyon mu yapsak

15 aralık 2014 22:57

6. herhangi bir süslüyü kandıran tüm süslüleri kandırmış demektir.

tüm müdahalelere varım

15 aralık 2014 23:03

7. Şark kurnazı.

mağdur olan arkadaşın yerinde olsam (şayet yapılabiliyorsa) derhal bir ihtarname çektirirdim.

Ailesinden korkup o whatsapp engelini nasıl açıyor bak o zaman.

ben bile minik bir araştırmayla bazı akrabalarını çoktan buldum.

s . k (malum soyadı)

F . k .

Z . Can .(ikinci soyadı) k.

g . K .

y . K .

e . k .

Ş . K .

yazışmaları da silmeyin. Onlar da okur nasıl olsa.

bazı şeylerin bedeli bu kadar hafif olmamalı.

yok ürünlerin değil, insanları enayi yerine koymaya çalışmanın.

15 aralık 2014 23:25 15 aralık 2014 23:38

8. sözlükte iki tane takas bir tanede hibe gerçekleştirdim hepside sorunsuzdu. hatta çok şekerdi muhattap olduğum insanlar. buradan selam ederim kendilerine. (gizlinot: swh)

bu kıza gelince kendisi tam bir şark kurnazı bence. ama yanlış yere toslamış. kendisi başta ailesine olmak üzere kullandığı tüm sosyal mecralarda ifşa edilmeli bana kalırsa. yazık daha bu yaşta böyle şeylere kalkıyorsa ilerisi için iyi bir ders verilmeli başkalarının malına da zarar vermeden. hatta ben olsam hukuksal yaptırımlarını araştırırdım bu olayın direkt. yazık kisayesinde insanlar takas başlığına daha bir çekinerek bakacak artık.

16 aralık 2014 01:17 16 aralık 2014 18:54

9. bu kız bana da mesaj atıp aynı paleti teklif etmişti. ama çekilişten kazandığını bilmiyordum kesinlikle. ben kibarca 8 ürüne yalnızca paleti uygun bulmadığımı yazmıştım. (sonradan aptallığımı fark ettim çünkü girdimin altına "hepsini alıp çok kullanışlı bir palet verseniz ne güzel olur" yazmışım ama kullanışlı paletten kastım sleek i-divine storm değildi. gene de o benim hatam olmuş) sonra o da palette sıkıntı çıktığını yazmıştı.

daha öncesinde de kendisine başka bir ürünü hibe edebileceğimi yazıp bir türlü göndermeye fırsat bulamamıştım. bir önceki konuşmadan sonra da gönderme isteğim tamamen kaçtı nedense, kötü elektrik aldığım için sanıyorum. postaneye kadar gidip başka ürünleri kargolayıp bu kızımızın ismini bilemediğim için, o da bana çok geç cevap verdiği için gönderemediğim oldu. sonra tamamen unuttum. kendisi de bir kere bile bizim iş noldu diye sormadı. bunu da garipsedim. bu da benim hatam.(gizlinot: swh)

şu ana kadar takas veya hibe gerçekleştirdiğim herkesle sorunsuz iletişimim oldu hatta 1 gün gecikse bile panikledim, kendileri de sorunsuz olduğunu teyit ederler diye tahmin ediyorum. ama bu kızla hep böyle sorunlar yaşadım ilginçtir. ben de kıza kazık atmış mı oldum şimdi? benimkiler kötü niyetten değildi süslüler ya valla öyle denk geldi.(gizlinot: :()

16 aralık 2014 02:16 16 aralık 2014 02:22

10. BENCE MAKYAJ BLOGLARINDA İNSTAGRAMDA TWİTTERDA RESİMLERİ İLE BİRLİKTE İFŞA EDİLMESİ GEREKEN KİŞİ. KESİNLİKLE BU YAPTIĞI CEZASIZ KALMAMALIDIR.

16 aralık 2014 11:21 16 aralık 2014 12:58