yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (16)
  • medya (2)

  1. Herbaderm'in %2 salisilik asit içeren serumu. Bugün aldım ilk defa az önce kullandım sonuçları editlerim. Kullanan süslüler başlığı doldursa süper olur internette yorum kıtlığı var...

  edit: çoook sevdim serumu. Hem işini yapıyor hem uygun fiyatlı hem de bereketli. Düzenli kullanmadım ama son zamanlarda haftada 3 kere kullanıyorum iritasyon yok sürdükten sonra parlıyor cildim :) tek olumsuz tarafı çene bölgemde siyah nokta oluşumu var son 3-4 haftadır. Engelleyemiyor sanki... Tam emin olamıyorum denemeye devam ediyorum. Tekrar editlerim.

  10 ekim 2020 19:38 24 ocak 2021 00:37

  5

  2. Fiddy metodu için aldığım ürün. Uzun zamandır kullanmıyorum ancak akşamın sabahında yüzümü ışıl ışıl yaptı, yanaklarımın kulaklarıma yakın yerlerindeki kapalı komedonları da resmen dışa vurdu bir iki kullanıma. Bir iritasyon yaşamadım. Fiyatını uygun ve ürünü erişilebilir buluyorum. Ambalajı ve paketi çok şık. 

  10 ekim 2020 22:23

  5

  3. daha önce (bkz: cosrx blackhead power liquid) almış ve kullanamayıp satmıştım (gizlinot: yüzüm çok fazla kızarıyordu, o %4 asit içerdiği için fazla gelmiş olabilir) ve bunu da çekinerek aldım. sürdüğümde hiçbir şey hissetmediğim ve kızarıklık da olmadığı için işe yaramayacak mı acaba diye düşünüyordum. 2 haftadır kullanıyorum ve yüzümdeki pütürler çok kolay bir şekilde elime geliyor. çenemde yeni çıkmaya çalışan küçük sivilceler 1-2 günde çıkıyor ve kuruyup gidiyor. burnumun üstünde hala sebaceous filamentler var ve gitmelerini beklemiyorum ama gözüme batmıyorlar onların görünümü de azaldı. yüz temizleyicimi de bununla birlikte değiştirmiştim ama bu serum sayesinde olduğunu düşünüyorum.

  2 aralık 2020 17:37


  5

  4. Kullanırken yüzüm bir aydınlık temiz gözüküyordu. Hamile olunca bıraktım ve farkı daha net gördüm. İki üç hafta gibi bir sürede gözeneklerimin içini ve siyah noktalarımı %80 oranında temizlemişti. O yüzden aydınlık ve temiz gözüküyormuş. Kullanmayı bırakınca tekrar siyah noktalar oluşmaya başladı. Hiç bir üründen bu kadar verim alamadığım için daha sonra tekrar kullanmayı düşünüyorum. Hamilelikte kullanımı ile ilgili emin değilim tam olarak. Firma doktorunuza danışın dedi. Bilgi verebilecek varsa mesaj kutuma da beklerim. 

  8 aralık 2020 23:38

  5. rossman'ın sitesindeki açıklamasına (link: https://www.rossmann.com.tr/herbaderm-super-serum-salisilik-asit-ve-yagli-30-ml-p-st20100228 bakın)

  " Aşırı yağlanmanın neden oldugu cilt kusurlarını ( aslında sivilce, fakat sivilce diyemediğimiz için cilt kusurları diyoruz) düzeltmeye, yeniden oluşmasını engellemeye ... yardım eder."

  rossman bizimle eğleniyor.

  10 aralık 2020 22:25

  6. Düşük oranlı salisilik asit. Karma ciltler için kullanımı uygun. Cildiniz hassas ve kızarıklığa yatkın bir türdeyse sorun yaşamazsınız. 12 ay kullanım süresi var. Az sayıda komedon varsa etkili olabilir. Yerleşmiş siyah noktalara fazla etki edemiyor. Sivilceler için bir yararını görmedim. Yanaklarım ve alnımda etkili olmadı. Burundaki komedonları silikleştirdi. Gün aşırı kullanıyorum. T bölgesi için 3 damla yetiyor. Sürdükten sonra nemlendirici kullanmak gerekiyor. Tonikle beraber kullanılırsa yanma yapabilir. Kullandıktan sonra bir daha alacağım bir ürün değil.

  27 aralık 2020 22:00

  7. hakkında yeterince yorum olmadığı için çekiniyordum almaya fakat gratis indiriminde 38 liraya görünce aldım bakalım. ilk izlenim olarak cildimde bir sorun yaratmadı fakat çok çok hafif bir karıncalanma hissettim asitlere alışık olmama rağmen. etkilerini kullandıkça ekleyeceğim ki kullanıcı yorumu eksikliği başkalarını da tedirgin etmesin

  edit: aynı serinin %8 AHA peeling serumu için de fikrim aynıydı, hiçbir etki alamıyorum ben bu ürünlerden. haftada üç kez kullandım, sonuç hiçbir şey :(

  30 aralık 2020 01:11 10 ocak 2021 20:33


  3

  8. Malesef vaad edilen ve yüzümde belirgin bir etki alamadım. Sivilcelerimin iyileşme süresini bir miktar kısalttığını söyleyebilirim. 1 aydır kullanıyorum siyah noktalarımın görünümünde bir değişme yapmadı sadece daha kolay temizleniyorlar. 50 tl ye almıştım tekrar almam, daha faydalı gelecek farklı ürünler denemek isterim.

  3 ocak 2021 14:09

  9. 1 aydır düzenli kullanıyorum. hiçbir işe yaramıyor satın almayın uzak durun.

  21 ocak 2021 23:21 1 haziran 2021 14:27

  4

  10. yaklaşık 3 aydır fiddy metodu için kullanıyorum ve oldukça memnunum. burnumun üzerindeki siyah nokta görünümünü oldukça azaltıyor ve hassasiyet yapmadı yüzümde. sadece fiddy metodu için kullandığımdan dolayı hafta en fazla bir kez kullandım, şu an ürünün yaklaşık %75'i duruyor. ilk aldığımda tamamen saydam bir kıvamdaydı ama şu an (yaklaşık 1 haftadır) bulanık bir rengi var ve bu haldeyken kullandığımda etki göstermedi yüzümde. raf ömrü oldukça kısa o yüzden. indirimde denk gelirsem mutlaka bir kez daha alırım, ama indirimsiz fiyatının çok fazla olduğunu düşünüyorum.

  28 ocak 2021 20:29