yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. Asıl adı Mohammed hindash ama instagram ve youtube'da sadece soyadını kullandığı için başlığı bu şekilde açtım. Dubaide yaşayan,çok pahalı ürünler kullanan, kime dokunsa çok güzeleştiren bir makeup artist. Bence çok daha fazla takipçiyi hak ediyor. Ama bu adamın makyaj stilini herkes pek beğenmeyebilir ben kendisinin stilini charlotte tilbury'e çok benzetiyorum

   

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=vFU3GLBFB7A&frags=pl%2Cwn sevdiğim görünümlerden biri)

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=xfT7--7tk50&frags=pl%2Cwn kkw mario paleti ile yaptığı makyaj)

  25 ağustos 2018 16:24

  2. (link: https://youtu.be/dQm2NgJf0u4 Youtube ana sayfama düşen videosu) ile gönlümü fethetti. Bu şekilde keşfettim, bir süslü girdi yazmış daha önce çok sevindim. Bu adamın kesinlikle çok tanınması gerekiyor. Dokunduğu yer güzelleşiyor resmen çok yetenekli.

  18 eylül 2018 13:09

  3. charlotte tilbury orta Doğu Şubesi diyecektim ki denmiş. Onun tarzını beğeniyorsanız ancak kullandığı modelleri kendinize benzetemiyorsanız, aradığınız kişi hindash olabilir.

  8 kasım 2018 15:43


  4. İşlerini aşırı beğendiğim makeup artist. Her makyajını çok beğeniyorum yani sıkı takipçisiyim. Fakat dikkatimi çeken birşeyden bahsetmek istiyorum bu adamın modelleri hep esmer tenli ve renkli gözlü. Özellikle mi seçiyor neden hep aynı looktaki kadınlara makyaj yapıyor anlamadım. Özellikle instagram sayfasında şöyle avrupai peynir tenli veyahutta kahverengi gözlü kadın aradım fakat yok yok yok. Olsa bile çok nadir. Bence tüm ten rengi ve göz rengi gruplarına makyaj yapmalı. Acaba yaptığı makyaj uygulamaları açık tenli hanımlara yakışmıyor olabilir mi diye geçiriyorum içimden. 

  4 temmuz 2019 16:55

  5. Tarzını en çok beğendiğim makeup artist diyebilirim. Çok güzel makyajlar yapıyor. (link: https://youtu.be/1thjXzmblyI Şu) makyaji favorim kesinlikle.

  8 temmuz 2019 13:52

  6. Neden her videonun başında köpeğini kucağında tuttuğunu anlamadığım makeup artist

  Bu arada mac'le birlikte bir ruj çıkarmışlar çok güzel duruyor

  6 mart 2020 15:19

  7. resimden geldiği her hâlinden belli olan; işe hakimiyetine, yaratıcılığına ve yeteneğine bayıldığım makyaj sanatçısı. diksiyonunu çok beğeniyorum ve köpekleriyle çektiği videoların girişleri çok sempatik oluyor.

  kendisiyle ilgili tek sorunum kullandığı modeller. herkes yorumlarda belirtiyor, şimdiye kadar belli bir çizgiyi takip eden yüzler dışında kimseyle öyle kolay kolay çalıştığına rastlamadım. sen ki o kadar yeteneklisin, fırçayı vurduğun yerde kemik efekti çıkarıyorsun, çalıştığın kişiler milleti "lüks" kokan görüntüleriyle adetâ eziyor. Hâliyle işlem görmemiş yüzlere sahip insanlar bu makyajlarda işlerine yarayan şeyi görseler de, uygulamaya gelince o kadar kolay olmuyor çünkü tektipliliğe sadık kalınmış.

  en son ezgi fındık'la çalışmış meselâ. o kadar şaşırmadım ki. türkiye'den biriyle çalışsa çalışsa bu kişi ezgi fındık olurdu çünkü kanalında onlarca benzerini görebileceğiniz biri. buna rağmen videonun screencap'inde kendisine benzemiyor. demek ki yapılan işlemler de yetmiyor, her "mükemmel"in biraz daha mükemmeli var. en son dudaklarını ağzına çekerek ince dudaklılarla alay etmiş olan ezgi'de bunu anlayacak olgunluk var mıdır, bilmem tabii.

  bu mesele "kim neresine, ne isterse yaptırır," değil arkadaşlar çünkü bu promote edilen konu bambaşka. kabul edelim; düzenli olarak botoks ve diğer kozmetik/plastik cerrahî nimetlerinden bu seviyede istifade etmek düzenli ve yüksek bir gelir istiyor. ve artık estetik cerrahî "modern şehir kadınının/insanının lüks bakımı" olarak görülüyor, ki bu çok tehlikeli. kimse kendisinden memnun olmak zorunda değil ama kimse bakımlı olmak için kendisinden vazgeçmek zorunda değil. ayrıca kimsenin bir başkasına "sen bu işlemleri yaptır(a)mıyorsun, o zaman paran yok ve/ya çirkinsin" mesajı vermeye hakkı yok. makyaj sanatçılarının da bu mesajın ulağı olmaması gerektiğini düşünüyorum, hepsi bu.

  8 aralık 2020 21:06


  8. belli bir makyaj tarzı var ve genel olarak o çizgiden çıkmıyor. makyaj tarzı olarak bana da pek hitap etmiyor ama minimal ürünle ortaya bu kadar güzel makyajlar çıkarmasını takdir ediyorum. her modeli tek kalıp gibi aynı göstermektense, modelin kendi yüz özelliklerini ortaya çıkarabilmesini beğeniyorum.

  kadın-erkek-gay-trans vs artist olmasıyla alakası yok bu durumun. binlerce muhteşem kadın artist var; lisa eldridge veya pat mcgrath için kötü artistler denebilir mi hiç?

  15 aralık 2020 17:09 15 aralık 2020 17:19