yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (3)

  1. Şuanda aktif olarak takip ettiğim tek dizi. Konusu gerçekten değişik ve sürükleyici. (yazar: nagini) nin dediği gibi sürekli bir aksiyon bir ters köşe söz konusu fakat suits gibi ya da the good wife gibi sadece duruşma ağırlıklı seyretmiyor, meslekleri dışında yaşadıkları olaylar (tabiki de yine hukukla bağlantılı ama özel hayatları) daha baskın olarak seyirciye yansıtılıyor ve bu olaylar etrafında bölümler seyrediyor. Suç, gizem ağırlıklı dizileri sevenler için tavsiye edebileceğim bir dizi.

  6 mart 2016 17:57

  2. ilk sezonunu bayıla bayıla izlemiştim. daha sonra merakla 2. sezonu bekledim ama benim için biraz hayal kırıklığı oldu. sezon finalini henüz izlemedim. ekstrem bir şey yapmadıkları, çok özgün bir bitiş yapmadıkları durumda sanırım bu sezonu hiç beğenmemiş olarak kapatacağım. güçlü kadın ana karakterlere bayılıyorum. bir diğeri için (bkz: the fall)

  Düzenleme: son bölümü erteleye erteleye ancak izledim. beğendim diyebilirim en azından tüm sezon boyunca silik gelen bölümlere göre daha akılda kalıcı idi. ve son bölümde de gelecek sezonun ne üzerine ilerleyeceğinin sinyallerini verdiler.

  ----spoiler-----

  ahn caleb melez güzeli seni masum masum dururken iyiydin de böyle sanki daha bir iyi oldun gözümde en azından biraz zekilik pırıltısı gösterdin.

  19 mart 2016 01:13 27 mart 2016 13:36

  3. 2. ve 3. sezonlarını, bölümler yayınlandıkça izlediğimden dolayı bayağı kopmuştum ve soğumuştum. çünkü haftadan haftaya iki bölüm arasında onlarca şey izliyorum. bu sezon biraz biriktirdim ve 12 bölümü peş peşe izledim keyfim yerine geldi. ben bu diziyi seviyorum, umarım iptal falan edilmez. spoiler (gizlinot: wes'i, oyuncunun başarısızlığından dolayı sevmiyordum. bu sezon o karakterin olmayışı hiç üzmedi doğrusu)

  28 şubat 2018 14:29 28 şubat 2018 14:30


  4. İzlerken Viola Davis'e tekrar tekrar hayran olduğum yeni sezonunu heyecanla beklediğim canım dizim. Her bölümde şaşırtıcı olaylar oluyor, bölüm sonu ekrana şaşkın şaşkın bakıp kaldığım ve yeni bölüm için gün saydığım çok olmuştur. Karakterlerin hikayeleri çok etkileyici ve zekice işlenmiş, hem geriyor hem şaşırtıyor son sezonunda da yer yer ağlatıyor.

  11 temmuz 2018 18:59

  5. bu diziyi sömestr tatilinde "ne izlesem ya hmm şuna bir bakayım" diye izlemeye başladım ve bir anda 2 sezonu izledim. ancak 2.sezonun sonuna doğru beni bir sinir bastı. -spoiler olabilir- öğrencilerin olayların baş kahramanları olmasına rağmen sürekli annalise'in üstüne gitmeleri ve özellikle wes'in her konuda bu kadını suçlaması çok sinirimi bozdu. halbuki tek arkalarında duran bu kadındı. -spoiler son-

  kısacası karakterlerin gelişmesiyle sinirimi bozdu ve izlemeyi bıraktım ama çok güzel ve merak ettiren bir diziydi, tekrar başlayabilirim. ay bakayım bir bölüm sonra ne olacak derken 2 sezon bitirten bir dizi, olay örgüleri vs. çok güzel akıcı.

  8 eylül 2018 00:07

  6. 27 eylülde yeni sezonu geliyor (gizlinot: dizinin sevenlerine duyrulur ), doğum günümden bir gün önce, kendime güzel bir doğum günü hediyesi olarak kabul ediyorum (gizlinot: küçük şeylerle mutlu olmak (:)

  14 eylül 2018 01:10

  7. ne dizi be. nerdeyse 1 haftada 3 sezonu da izledim. bi ara kim neyi biliyordu diye beynim yanmadı değil. 4. sezon ne zaman gelir diye düşünmekteyim.

  düzeltme; 4. sezon zaten varmış. Netflix'te yokmuşdhfgdfdf

  22 ekim 2018 15:08 22 ekim 2018 15:10


  8. İlk iki sezonu 3 günde izledikten sonra araya girdiler. Bunların arası 1 yıl sürdüğü için diziyi seyrettiğimi unutmuştum.

  Geçen hafta kocam izlemeye başlayınca yeniden oturdum başına ve 1 haftada 5. sezonu da bitirdim.

  Her yerden ceset fışkırıyor, cinayet üzerine cinayet işleniyor ama herkes son anda hapisten yırtıyor. Biz de buna inanıyor ve yemeden içmeden diziyi seyrediyoruz.

  İşte başarı bize buna inandırmaktır.

  23 kasım 2018 17:35

  9. izlediğim en iyi dizilerden. her bölümde ayrı heyecan ayrı sürükleyicilik. hiç bir bölümde sıkılmıyorsunuz hemen diğer bölümü de izlemek istiyorsunuz. kurgu ve oyuncular gerçekten çok iyi. tüm bölümleri bitirdiğimden kendime kızıyorum.

  17 mart 2020 12:27

  10. bu hafta izlemeye başladığım, herkese tavsiye ettiğim, inanılmaz sürükleyici dizidir.

  neredeyse her bölüm ağzım açık kalıyor şaşkınlıktan. olay kurguları çok başarılı, ağda gibi uzata uzata anlatmıyorlar hiçbir şeyi.

  karakterlerin çoğunu seviyorum ama annalise silah mısın ilah mısın bebeğim. o nasıl bir karakter. bugüne kadar izlediğim tüm dizilerdeki kadın karakterlerden bunu hissettiren bir tek suits dizisindeki jessica olmuştu, şimdi 2. bu kadın. gerçekten efsane. ruhunun içindeki izler, bunu kapatıp işinde kıvrak zekasını konuşturması vs. hayranım.

  (gizlinot: ayrıca frank! bebeğim gel beni bul, seninle güzel suçlar işlemek isterim! )

  2 mayıs 2020 16:08