yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (2)
  5

  1. i'm from markasının hassas ve akneli ciltlere uygun, yatıştırıcı, misk otlu maskesi.

  çok hassas, çabuk kızaran ve hemen hemen her şeyden irite olup sivilcelenebilen bir cildim olduğu için methini duyunca denemek istedim. 5-6 kullanımdan sonra söyleyebilirim ki maskenin gerçekten kızarıklık yatıştırıcı bir etkisi var. cildimi bir kil maskesi kadar olmasa da güzelce temizliyor ve kil maskelerinden farklı olarak nemli bırakıyor.

  yapısı biraz jel kıvamlı gibi, içinde minik kuru yapraklar var ve cildi kesinlikle çizmiyorlar. kokusu bazı kişiler için ağır olabilir, söylemekte fayda var.

  son günlerde cildimde bir ürün alerji yaptı ve bir sürü minik sivilce çıkardım. bu ürün sivilcelerimi yatıştırmama fazlasıyla yardımcı oldu. bir tek bir adet canımı yakan kistik bir aknem var çenemde, onun üzerinde çok bir etki sağlamadı henüz.

  sonuç olarak fiyatı yüksek ve ulaşması çok kolay olmayan bir maske. ama ben memnun kaldım ve bittikçe alırım. kore ürünlerine meraklıysanız ve temiz içerik arıyorsanız şans verebilirsiniz.

  7 nisan 2019 13:02

  2. denediklerim arasında beğenmediğim ilk ve tek kore ürünü bu oldu. jel benzeri bir yapıda, içinde otumsu tuhaf parçacıkların olduğu, sürünce katılaşmayan, sür-beklet-yıka mantığında bir maske. beni iten ilk şey kokusu. ıhlamur, çimen, havuz suyu ve kusmuk karışımı bir kokusu var. evet, kokunun bende çağrıştırdığı ilk izlenimler bunlar. maskeyi yüzde beklettiğim süre içinde bir saniye bile koku burnumdan gitmedi ve bu durum korkunç derecede midemi bulandırdı. maskeyi sırasıyla hassasiyet, sivilce, kızarıklık, kuruluk, yağlanma gibi bende her birinin dönem dönem mevcut olduğu süreçlerde denedim. hiçbir durumda olumlu ya da olumsuz bir etki görmedim. hep aynı düzeyde devam etti maskeyle olan ilişkimiz: sür, iğrenerek bekle, yıka, sıfır sonuç. küçük boyunu almış olmak bir nebze içimi rahatlatsa da onu bile bitiremedim 3 aydır. markanın ürünleri genel anlamda pahalı geliyordu zaten, ballı maskesini de deneyip "meh" dedikten sonra bir daha yanaşmayabilirim kendisine.

  22 haziran 2019 11:41

  5

  3. bu ürünün 30 ml boyundan iki tane kullandım. Çok çok kötü bir bitki kokusu var. Paraçacıklı tuhaf bir yapısı var. Sürdükten sonra kurudukça bitki parçaları yüzden dökülüyor.Yüzden arındırması çok kolay ve hiç agresif bir yapısı yok.

  Etkisi muhteşem oldu. Kızarık,iltihaplı sivilcelerle dolu cildimi sakinleştiriyor. Kızarıklığı neredeyse tamamen gidiyor ve çok nazik bir şekilde cildimi nemlendiriyor. 15 yaşında olan kızkardeşimin çok ağır ergenlik sivilceleri var.O bu maskeye bayılıyor. Haftanın 3 günü nemlendirici maske gibi kullanıyor. Bu serinin kağıt maskesini devamlı alıyorum.Ben alerji atakları yaşadığımda kızarıklığın ve kaşıntının sakinleşmesi için kullanıyorum. Kız kardeşimde sivilcelerinin sönmesini hızlandırmak için kullanıyor.

  Bu zamana kadar kullandığım en etkili ürün. Fiyatı pahalı ama kesinlikle karşılığını veriyor.

  Bu serinin essence'ini kardeşime almayı düşünüyorum ama kullanım süresi 3 ay olduğu için kararsızım.

  21 ekim 2019 17:10


  4

  4. İlk olarak benim aldığım maske görseldeki gibi değildi.Ürünü yorumlamadan önce fiyatından dolayı uzun bir süre gözlemledim.Bu süreçte yüzümün sivilce dolduğu da oldu 1 sivilce çıkardığım zamanlar da oldu.Sonuç olarak ürünün benim için mucizevi etkisi olmadığını ama yüzümü temizleyip kendine getirdiğine karar verdim.Sivilcelere bir etkisini gözlemlemek isterdim ama gözlemleyemedim.Benim için olsa da olur olmasa da olur kıvamında kaldı. 

  Bir daha almak yerine farklı maskelere yönelmeyi düşünüyorum.Cildim karma ve çoğu ürün bende etki etmiyor ya da yan etki ediyor.Bu kısmı göz önünde bulundurabilir ve denemek için 30 gramlık halini alabilirsiniz

  22 mayıs 2020 01:36

  5

  5. İm from aşığıyim, tüm maskelerini kullandım bu maske kadar güzel bir maskesi yok.benim koku hassasiyetim olmadığı için kokusu kötü gelmedi ama doğal içerik olduğu hissedilen yoğun ot kokusu var, parfüm değil ama.cildim kuru karma.hele kış aylarında kimyasal peelinge rağmen yanaklarım pul pul dökülür renk eşitsizliği olur.yaz kış kullanıp memnun kaldığım bir ürün.otlar her ne kadar küçük olsa da hassas ciltliyseniz çizebilir.ama firmanın pirinç ve incir özlü maskesine kıyasla göz ardı edilebilir bir şey bu.sadecr çok hassas ciltliyseniz yıkamadan önce suyla nemlendirip ıslatın önce sonra ıslak peceteyle kabasini alıp yüzünüzü yikayabilirsiniz ben kışın aşırı hassaslasan cildimde bu şekilde uyguluyorum.eger bu markanın bir maskesini edinecekseniz cildiniz kuru karmaysa hele bayilirsiniz.bu arada ururunun essence i da çok başarılı ama büyük boy asla hemen bitmiyor azı çok bir ürün yani.

  7 eylül 2020 11:31

  5

  6. Çok hassas bir cilde sahibim. Kılcal damarlarım çok fazla ve yanaklarım çok kızarır. Bu ürünü haftada iki kez denedim ve hepsinde cildimin kızarıklığını azalttı ve çok güzel yatıştırdı.  Dün de boynumda kızarıklık, kaşıntı ve fisil fisil kabartılar oluşmuştu, alerji olmuştum. Boynuma ince bir tabaka halinde sürdüm ve 15 dakika bekledim, yıkadım. Bu sabah kızarıklık, kabarıklık büyük ölçüde gitmişti. indirimde mini boyundan iki üç tane alırım, büyük boyu kavonozda olduğu için pek hijyenik bulmuyorum. 

  20 aralık 2020 13:45

  5

  7. Hassas rozalı normalde yağlı ama şu an acnelyse kullandığım için kuru hasarlı bi cildim var. Şu an esktra hassas ve hasarlı diyebilirim. Niasinamidler vs bir sürü şey denedim hepsi de sivilce yaptı ama bu.... Rozalı herkesin edinmesi gereken bir maske. Deneme boyu 30 gr ve 67 liraydi korendyde. Yüzüm bi sakinlesti yumuşacık oldu. O yıkamadan sonra anında krem surmeliyim hissi gelmedi. Ilk snlerde ferahlik verdi sonra geçti emildi. İçinde ot parçaları var ama yumuşaklar baya ve buradaki başka süslüler iğrenmiş ama ben kokusundan hiç rahatsız olmadım. Bitki kokuyor bildiğiniz ve bence ağır da değil bikac sn sonra kokuyu almadım bile. Bu bittikten sonra büyük boyunu almak isterim diye düşünüyorum. Sivilcelerim de var şu an onlar üzerindeki etkisini de kullanmaya devam edince buraya yazacağım.

  Edit: 2 günde 1 kullandım minimum özellikle banyodan çıkınca hemen bunu sürüyorum bütün nem kaybını yerine koyuyor sakinleştiriyor cildimi ama sivilce uzerine bir etkisini görmedim. Cilt bariyerimin daha sağlıklı hale geldiğini hissediyorum bu sayede belki dolaylı olarak iyi geliyordur ama tek başına sivilcelere bir etkisi yok kısaca nemlendirme ve sakinleştirme

  6 mart 13:09 15 mart 23:49