yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (0)

  1. İnstagram'ın snapchat stories özelliğini kendine kopyalayıp yapıştırması şeklinde tanımlanabilecek yeni özelliği. (link: http://blog.instagram.com/post/148348940287/160802-stories şurada) detaylı anlatımı var.

  uzun vadede ya snapchati ya da kendini bitirecek gibi geliyor bana ama göreceğiz.

  2 ağustos 2016 19:38

  2. instagramın başına gelen en gereksiz şeydir zannımca ayrıca bu güncellemede emeği geçen herkesin de allah evlerine ateşler salsın. snapchat hikayesi kovaladığımız yetmiyormuş gibi bir de instagram hikayesiyle uğraşacağız hey yavrum hey -_-

  2 ağustos 2016 19:49

  3. Whatsapp'ı kıskandı dm getirdi, vine'i kıskandı video getirdi şimdi de snapchat'i kıskanmış story getirmiş instagram. Snap varken ne gerek vardı da uygulamanın bütün özellikleriyle çalıp kendine monte ettin? Bırak herkes işini yapsın yaa?

  Tanım : çok gereksiz olmuş bi instagram güncellemesi.

  2 ağustos 2016 20:11 2 ağustos 2016 20:11


  4. Ben anlamadım bu mevzuyu ya şimdi snapchatteki gibi herkes bizi görecek mi ?

  Peki biz onları görebilecekmiyiz ? Ulan stalk yapacak yer sayısını arttırmayın kafayı yiyoruz sonra hangi birine bakıcaz.Yemin ederim bu sosyal medya geliştiren kişiler istiyor ki dünyadaki bütün ilişkiler bitsin

  3 ağustos 2016 04:03

  5. Allah instagramin belasını versin zaten.

  Herkesin güzel arkadaşları var

  Güzel sevgilileri var

  Güzel gezdikleri yerler var

  Güzel yedikleri yemekleri var

  Güzel saçları

  Güzel kıyafetleri

  Güzel otu boku herşeyi.

  Zamane göstermesi ya. Baaah bu vae bende sende yoooh. En cool ben olcam çabaları. Allahım..

  Kıskançlık yapmıyorum da (gizlinot: bakıp bakıp ağlayacak gibi olmak ise kendi haline kıskançlık o zaman yapiyprum demek) resmen insanlar memnuniyetsiz olup olup sürekli mutsuzlasiyorlar bu sayede.

  Çok kıçı kıytırık bi hayatım var yani.

  Ulan yeter zaten instagrama girmiyorum. Nadiren arada bi girdiğimde ise tüm yaşam enerjim gidiyor. Tam olarak (link: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT71zM_dZjIjonCMkxLaNzdMx21blG88oxiGe7PVA9dEC55FmMcMWA_cueP bu) oluyorum zaten.

  Yemişim hikayesini insanlar masal yaşıyor görünüyor zaten. Itirafa yazacaktım başlık önüme çıkınca buraya yazdım.

  Snapchat olayı gibi olmuş sanırım. He çok gerekliydi mk.

  3 ağustos 2016 04:36 3 ağustos 2016 06:32

  6. Ben sevdim çünkü snapchat'e alışamamıştım bi türlü. 10 kişi falan takip ediyorum zaten, yeni birilerini eklemeye üşeniyorum; 2-3 günde bir bakıyorum anca. Instagramı da aktif kullanmıyodum ama bu özellikle beraber kullanmaya başlıycam.

  Bi de mesela tematik hesaplar var, en çok onların işine yarar bu.

  3 ağustos 2016 10:00

  7. Snapchat'i bir türlü satın alamayınca aynısını yapmışlar maşallah. Ben de gereksiz bulsam da çok akıllıca bir hamle olmuş bana göre. Çünkü snapchatin işleyişine belirli bir yaş grubu bir türlü alışamadığı için kullanamıyordu. İnstagram artık herkese hitap eden bir mecra haline geldiği için kitlesini bu yeni eklentiyle genişletecek diye düşünüyorum.

  3 ağustos 2016 10:19


  8. Nedense bana bir türlü gelmeyen instagramın yepisyeni (gizlinot: gerçi eskiyor artık :() uygulaması. Merak ediyorum vallahi. İnstagramım da güncel, neden böyle oloyoor? (gizlinot: bilenler bilmeyenleri bildirebilir mi?)

  Edit : İnstagramı silip tekrar yükledim, güncelleme bana da geldi. He başım göğe mi erdi? olsundu eksik mi kalsaydım?

  23 ağustos 2016 12:31 24 ağustos 2016 16:57

  9. Instagramın kullanıcılarını kademeli olarak geçirdiği özellik.(gizlinot: kaynak: instagram güncelleme notları) Güncel versiyonu kullanmanıza rağmen henüz gelmediyse endişe etmeye gerek yok. Telefondan instagram uygulamasını silip (en güncel hali bile olsa) yeniden indirip yükleyince bazı kişilerde bu özellik aktive olabiliyor. Eğer silip yüklemeye rağmen henüz gelmediyse biraz daha bekleyip sizin hesabınıza tanımlanması için zaman tanıyın.

  23 ağustos 2016 13:34

  10. Bilmiyorum yazıldı mı ama sizi takip etmese dahi story'i izleyen insanları görebiliyorsunuz. O yüzden kim beni stalklamış görebiliyorum. Aman dikkat edin. Bilenler bilmeyenlere anlatsın. Tanım: gelmesiyle beraber çok yuvalar yıkacak instagram eklentisi.

  24 ağustos 2016 19:18