girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. türkiye'ye gelmesini hasretle beklediğim marka. cos'tan bin kat daha şık, bin kat daha cool.

30 ağustos 2016 00:01

2. türkiye'ye gelince kapısında yatacağım marka. bir de (gbkz: all saints). ama fiyatları çok yüksek tutmamalılar tabii(gizlinot: peçeteye yazıp istek parça olarak vereyim).

bizde çok ciddi ulaşılabilir kaliteli giyim markası sıkıntısı var. ya zara mango ya da ulaşılabilir lüks ki onların koleksiyonları genellikle küçük ve türkiye fiyatları yüksek. cos bunun için çok tuttu bence mesela. tamam güzel ama tarzı çok düz, herkese hitap edecek kesimler değil ve yine az sayıda ürün. bunların özellikle ayakkabıları, dış giyim parçaları falan şahane.

bu arada bu tarz minimal, modern klasik vs. parçaları sevenler galata'da bis wear butiğine uğramalı. özellikle (gbkz: yasemin özeri) çok güzel parçalar yapıyor bence.

30 ağustos 2016 00:19 30 ağustos 2016 00:19

3. ingiltere'de yaşıyor ve çalışıyor olsaydım alacağım parçaları olabilirdi ancak türk parasıyla maaş alıyorken türkiye'ye gelse de öyle kapısında yatabileceğimi, alışveriş yapabileceğimi zannetmiyorum..

3000 liraya çalışan bir insan olarak 105 liraya bir çanta elbette alabilirim, aynı doğrultuda 3000 pound maaş ile çalışırken de 105 pounda bir çanta alabilirim, ama 3000 liraya çalışırken, 105 pounda (yaklaşık 515 liraya) & others stories alacağıma (gbkz: matraş) alırım ^_^

20 eylül 2016 20:27


4. yaşadığım şehirde birkaç tane mağazası var, düzenli olarak arada gider ağzımın suyunu akıtıp çıkarım. özellikle takıları çok minimal, klasik ve tatliş. kozmetiklerini hiç denemedim ama merak etmiyor değilim.

baskın iskandinav tarzı olmasının yanı sıra fransız tarzı kıyafetler de dizayn ediyor. ancak bir tık pahalı, türkiye'ye gelirse pahalı olacağı düşüncesindeyim, sonrasında topshop ile aynı kaderi paylaşabilir.

16 şubat 00:44