yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. (yazar: hazalia) ya kesinlikle katılıyorum. swatchları bir de karşılaştırmalı yapıyor ki, aradaki farkı görüyorsunuz. snapchatte de üşenmemiş bütün mac rujlarını gruplayarak dudağına sürüp paylaşmıştı. ayrıca kaşını gözünü çok beğeniyorum, çok farklı güzel bir yüzü var.

  20 aralık 2015 21:13

  2. Aa özlem bir tanedir ya. Kendisini çok güzel bulduğum ınstablögger. Snaplerini uzun süredir izleyemedim. Gerçi kimsenin izleyemedim ama her snapinde birşey öğreniyorum. Çok zevkli geliyor bana snapleri. Instagram sayfası mı? Kesinlikle takibe değer tertemiz bir sayfa. Benim tam tersim yani ;))) çok düzenli tertipli bir hesabı var. Bi gün evine gidip o odasını baştan sona kurcalamak isterim hani ;))

  20 aralık 2015 22:09

  3. instagram hesabını süresi belli olmayacak şekilde dondurmuş. gerçekten üzüldüm. instagramdaki her paylaşımını keyifle takip ederdim. olurda burayı okursan, noolur geri dön, özlettin kendini.

  8 ocak 2016 16:44


  4. İnstagram ve snapchatten severek takip ettiğim blogger. Lakin fazlasıyla agresif. Tamam bazı insanlar da çok denyo olabiliyor ama konuyla alakası olmayan bizim gibi takipçiler sürekli azara maruz kalıyoruz.

  28 aralık 2016 19:07

  5. Paylaştığı ürünlerin fiyatını soranlara çok sinir oluyormuş ,aklında tutamıyormuş diye insanlara atar yapmanın ne alemi var şimdi? Kendisi 2771919 tane mac ruju,hertürlü makyaj malzemesini rahatça alabiliyorsa herkes alabilecek değildir.Snapchat olmasa da instagramda takip edilesi bir blogger.Geniş bir ürün ve muadil bilgisi var sorularinizi yazabilirsiniz deyip cevaplamadığı da doğrudur.

  29 aralık 2016 09:44

  6. kendisini seviyorum fakat her şeye atar yapması bu aralar benim de canımı sıkmaya başladı. kendisiyle pek çok kez muhabbetim oldu fakat geçenlerde iyi niyetli bir önerime karşılık neredeyse beni dövecekmiş gibi bir snap attı. daha da kendisine mesaj atacağımı sanmıyorum. hoş onun da umurunda değildir de neyse.

  bir de mesajla güzelce konuştuktan sonra snap'lerine bakıyorum konuştuğumuz konu üzerinden atar gider yapmış. bilmiyorum acaba o sıra başkalarıyla da aynı konuyu konuşup onlara mı atar yapıyor ki?

  29 aralık 2016 09:51

  7. Üstte yazılanlara katılıyorum. Snapchat'te takip ediyorum. Ilk başlarda bu kadar atarlı olduğunu bilmiyordum. Bazı konularda haklı olabilir kaba insanlar olabilir ve bu kaba insanlar kaba bir şekilde mesaj atıyor olabilirler. Ancak bunu sinirli bir şekilde snapte herkesin önünde dile getirdiğinde insanın artık ona bir şey sorası varsa da sorası gelmez. Siniri geçince "tabiki de herkes için demiyorum" diye gülümsüyor sevimli sevimli ama iş işten geçmiş oluyor o azarı o atarı hepimiz yemiş oluyoruz boş yere. Durduk yere negatif enerji sahibi oluyoruz. Sinirlendiği zaman biraz kendini tutmayı biraz sakin kalabilmeyi öğrenmesi gerekiyor.

  Bunun haricinde, çok büyük bir kozmetik koleksiyonuna sahip ve güzel makyaj yapan yetenekli bir bloggerdır kendisi.

  29 aralık 2016 14:34


  8. Dünyanın en başarılı instabloggerı olabilir kendisi bana göre ama kesinlikle snapchatte tahammül edemiyorum. Ya ulkemizin insanlarina gülüp geçmek bu kadar mı zor ben anlamıyorum. Anlattığı mesajlar cidden trajikomik millet buna direkt gelip fiyat ne falan diyormuş ya da laf sokmaya çalışıyormuş ama gelip 50 tane snaple bunu bize anlatması aşırı sıkıcı oluyor. Ve her saniye kameraya karşı konuşmasını da sevmiyorum biraz siyah ekran yapıp da konuşsa keşke dertlesmek istiyorsa. Swatchlari efsane yalnız

  30 aralık 2016 00:42 30 aralık 2016 00:42

  9. Snapchatte nasıldır bilmiyorum ama girdileri görünce bir bakayım dedim, instagramindan çıkamıyorum 1 saattir :( güzel swatchlar yapmış gerçekten. Yalnız merak ettigim şey, o kadar ürün bozulmaz mi ya? Yani almanın bir mantığı yok çünkü günde 3 kere yeniden makyaj yapsa bile bitiremez, bozulmuş ürünü de kullanamaz. Güzel koleksiyon ama safi israf yani. (gizlinot: Babaanne mod: on)

  30 aralık 2016 05:55 30 aralık 2016 05:55

  10. Macte çalışmaya başladıktan sonra inanılmaz zayıflayıp çok güzel bir kadın oldu. Eskisi kadar blog işleri yapmasa da  instagramda ozlemmacit_ olarak devam ediyor. 

  19 kasım 2018 15:07