sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • medya (0)

1. Şahane yazar. Cilt bakımına olan hakimiyetine, cilt bakımı hakkındaki bilgisine çok güveniyorum. Aydınlanıyorum resmen. acayip sabırlı bir de. Bütün sorularıma, mesajlarıma ık mık etmeden(gizlinot: inşallah içinden etmiyordur sorularımla bildiğin taciz ediyorum çünkü) hem uzun hem de bilgilendirici cevaplar veriyor. Ben hapşurayım sen çok yaşa be karma

6 ekim 2015 16:48

2. doktor değil ama hastası çok ;)))

1 aralık 2015 18:54

3. Sözlükteki İstatistiklere bakıyor musunuz? En beğenilen girdiler çoğunlukla konu dışı sekmesinden olur, süslüden olanlar da ürünlerle ilgili değildir genelde.

Ürün yorumu yazıp en beğenilenlere giren yazardır kendisi. Başka da bir şeycik demiyorum.

(gbkz: Rival de loop age performance göz kremi/@karmacilt)

12 ocak 2016 18:51

4. hakkında bu kadar az girdi olmasına şaşırdığım ve ben de dahil pek çok yazar tarafından sessizce takip edildiğini düşündüğüm okunası yazar. (gizlinot: swh)

13 ocak 2016 23:32

5. bugün gene kafamı karıştıran bir konuda (bkz: kuru vs nemsiz cilt) beni aydınlatan yazar. o bir cilt bakım gurusu. bazen profilini açıp arka arkaya girdilerini okuyorum, bilgileniyorum, aydınlanıyorum, bahsettiği ürünleri not ediyorum. ellerine sağlık.

26 ocak 2016 11:03

6. Araştırmacı kişiliğine saygım sonsuz ancak makyajı körü körüne savunuyor. Çok kesin konuşuyor. Makyajın zararları başlığında cilt nefes alır ifadesini saçma bulmuş ben de solunum organı akciğer demesini saçma buldum. Bu nedenle bana özel mesaj atarak terbiyesizlik yaptığımı söyledi. Aramızda çok gereksiz bir muhabbet geçti ve yarım yamalak bilgilerine güvendiğimi söyleyemicem..

Ayrıca su da kimyasal diyerek beni güldürmüştür. Zehirli kimyasallar zararlı diğerleri değil gibi bi düz mantığı var..

30 ocak 2016 13:29 30 ocak 2016 14:39

7. Paraben başlığındaki yazısını görüp kendisine yararlı olabilecek bir önerimi mesajla iletmek istediğim ancak beni engellediği için iletemediğim yazar. :D Mesajımı aynen aktarıyorum.

merhaba, paraben başlığındaki yazınızla ilgili bir öneride bulunmak istiyorum. duşta kullandığınız ürünlerin sıcak ve buharla bozulabileceğini yazmışsınız. bu ürünleri banyo dolabınızda varsa orada saklamalısınız. yoksa da banyo dışında serin bir yerde saklayarak banyoya girerken yanınıza almanızı öneririm. parabensiz veya ona benzer koruyucu içermeyen ürün kullanmak mümkün sayılmaz ancak en azından banyoda dikkat edin. çünkü bu ürünleri tüm vücudunuzda kullanıyorsunuz ve buharın etkisiyle gözenekler açılıyor ve ürünün emilim oranı artıyor. bunu bazı krem ve yağları banyodan sonra kullanırsanız daha iyi emilir, etkili olur diyen uzmanların yazılarına dayanarak söylüyorum. iyi geceler.

Ben naptım sana (yazar: karmacilt ) mesaj atıp hakaret eden de sensin engelleyen de. İnsanlara yararım olsun diye buna rağmen mesaj atıyorum ancak sen zararlı maddeleri masum gösterek insanları yanıltıyorsun. Su da kimyasal lafını hiç unutmayacağım. Sevgiler...

21 şubat 2016 01:00

8. Beni yalancılıkla suçladığı için tekrar yazma ihtiyacı duydum. Hakaret etti derken terbiyesiz demesini kast etmiştim zaten. Kendisini hedef alarak saldırgan bir girdi yazdığımı iddia etmiş ancak durum böyle değil. Evet onun yazdığıyla ilgili yorumum vardı ancak kesinlikle saldırgan değildi. Başka bir girdiye cevap niteliğinde görülmüş ve kabine gitmiş ben de sildim. Orada klişeleşmiş bir benzetmeyi saçma bulduğunu söylemişti, ben de onun yaptığı açıklamayı saçma buldum ve girdimde buna yer verdim o ise hemen bana mesaj atarak hesap sorar gibi hala kendi düşüncesini savundu benimkini saçma olarak nitelendirdi ve bana terbiyesizlik yaptığımı söyledi. Olay bundan ibaret. Buna rağmen gayet düzgün bir üslupla bilgimi aktarmak istediğimde beni engellediğini gördüm. En başta bana öyle bir üslupla mesaj atarak olayı büyüttüğünü düşünüyorum. Eğer verecek cevabı varsa medeni insanlar gibi düzgünce konuşsun. Böyle itiraflara şuralara buralara yazarak değil.

21 şubat 2016 14:39 21 şubat 2016 14:44

9. Kimseye saygısızlık yapabilecek bir yazarimiz olduğunu düşünmüyorum. Kendisi cok yardımsever bir insan.

21 şubat 2016 14:42

10. Hiç tanımadan sempati duyduğum, ürün yorumlarına güvendiğim, üslubunu takdir ettiğim yazardır.

21 şubat 2016 22:21