yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (3)

  1. her yerde best seller, best eyeliner diye gördükten sonra dayanamayıp aldığım ve oldukça beğendiğim eyeliner. bu tarz kalem gibi eyeliner hiç kullanmamış biri olarak o kadar kolay sürüyorum ki kendim bile inanamıyorum. mat bir görüntüsü var ve hızlı kuruyor. ayrıca fazla hassas göz kapaklarıma alerji yapmadı ve o kadar hafif ki hissetmiyorum bile. tek eleştirim daha siyah olması olabilirdi ama o kadar da olur, üzerinden iki kat geçiyorum yetiyor.

  15 mayıs 2016 01:16

  2. Butun yaz denize girdim bu eyeliner ile ve sag olsun beni hic rezil etmedi. Gercekten kaliciligi sahane.

  Uygulamasi da oldukca kolay, aplikator ucu yeterince ince ve akiskanligi orta seviyede dolayisiyla kontrollu bir sekilde uygulama yapmaya izin veriyor. Ben acali uc ay olacak yapisinda herhangi bir degisme gozlemlemedim. 

  7 ağustos 2017 13:15

  3. Keçe uçlu olmayan eyeliner.

  <mini bilgi>

  Keçe uçlu olunca vegan olmuyor hanimlar. 

  <end of mini bilgi>

  11 ekim 2017 01:44


  4. bende kahverengi olanı var. nedense çok memnun kalmadım bu üründen. akşama kadar rengi açıldı, eyeliner ucum yok oldu falan.. siyahi ile arasında bir formülasyon farkı var mıdır ya da kullandıkları kahverengi pigmentinde bir sorun mu var bilemem ama benim hoşuma gitmedi. bitsin diye mecburen kullanıyorum.

  11 ekim 2017 16:04 28 ocak 2018 01:06

  5. 110₺ e oha derken, bugün 129₺ olduğunu gördüğüm eyeliner, üzdü...

  14 kasım 2017 23:07

  6. konforlu ve ince uygulamaya müsait bir aplikatöre sahip olup kalıcılığını beğendiğim eyeliner. başka bir özelliği yok.

  uygulaması gerçekten çok rahat, hiçbir şey sürmemiş gibi hissettiriyor. eyeliner'ın yapısı sabitlenmeyecekmiş gibi sulu ve ince, ama sabitleniyor. sürerken aynı zamanda silme ve dalgalanma özelliğine de sahip, aynı leş özellik mac liquid eyeliner'da da mevcut. istiyorlar ki 2 kat süreyim, 3 kat süreyim, hemen bitsin de gidip 100'lerce lira verip yenilerini alayım. neden?

  kendi görsellerine aldanmayın, çok pigmentsiz ve soluk bir siyah ne yazık ki. 20 liraya aldığım maybelline master ink mat eyeliner bile kömür gibi siyah sevgili kat von d. tek bir farkla, maybelline gözlerimi sulandırıyorken kat von d hiçbir belirti göstermedi. içindeki sıvı bitsin de aplikatörünü drugstore dipliner'larıma batırarak kullanayım diye bekliyorum. fiyatını asla haketmiyor.

  6 ocak 2018 12:36

  7. en favori eyeliner'im, üstüne tanımam. stila stay all day'i de kullanıyorum arada mesela, sevemedim. ne zaman stila kullansam kat von d ile üstünden geçiyorum, çünkü ucu çok ince ve inanılmaz ince kuyruk yapmanıza izin veriyor. eğer ince eyeliner seviyorsanız ve dümdüz çizgili uzaya doğru giden bi line yerine gözünüzün doğal kıvrımlarını takip ederek gelen kavisli wing'li eyeliner tercih ediyorsanız(gbkz: ben) sizin için de vazgeçilmez olacaktır, çünkü oynak plastiğimsi fırça ucuyla çok ince manevralara izin verebilen bişey kendisi. 2. tüpümdeyim şimdi, ne zaman açtım hatırlamıyorum ama baya gidiyor kurumadan, 1-1,5 yıldır 2. tüpüm, her gün kullanıyorum nerdeyse.

  edit: dagger versiyonunu da denedim, uzaya giden kalin eyeliner icin olani bu iste. kullanımı biraz zor, aman doğru açıyı tuturcam derken kuyruğun ucunu ince yapmak zor oluyor, incesiyle üstünden geçip kuyruğu düzeltmem gerekiyor her seferinde. gerçi uzun kalın eyeliner amaçlı bi ürün olduğundan dolayı o şekilde kullanımda tatmin edebilir, bilemedim.

  7 ocak 2018 03:41 25 aralık 2018 03:30


  8. tatoo liner olanı fırça, ink liner olanı gayet (gbkz: keçe) ve sapına kadar (gbkz: vegan)'dır. 

  11 ocak 2018 16:18 11 ocak 2018 20:45

  9. hakkındaki övgülere dayanamayıp sephora indiriminden kahverengi rengini almıştım ancak maalesef memnun kalmadım. yapısı özellikle benim gibi jel eyeliner kullanmaya alışkın bir insan için çok sıvı. rengini tek seferde vermiyor, üzerinden birkaç kat geçmek gerekiyor. gün içerisinde gözümün iç ve dış köşelerinden siliniyor. bu rengin formülünde mi bir sıkıntı var yoksa benim aldığım üründe mi bir sorun var anlayamadım ama bu haliyle kesinlikle fiyatını hak etmiyor. tek beğendiğim şey fırça ucu ve vakumlu kapağı oldu, ürünün hava alıp kurumaması için güzel düşünülmüş. 

  16 şubat 2018 00:50 7 mayıs 2018 02:29

  10. parlak bir eyelinerdır

  16 şubat 2018 00:51