yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (450)
  • medya (431)

  450. Sokakta bir sürü Patili çocuğum var fakat yavru sarman hayalim vardı.Oldu<3

  Hahaha çok tatlı bir şey.Asla susmuyor,sürekli sırnaşıyor,sevgi istiyor.Allahın bir lütfu yahu.

  ilgili medya:
  1
  2 ekim 15:13

  449. Geçen gün arabanın arka tekerleği yanında duran bir yetişkin kediyi sevmek için eğildim, Onu severken fark ettim ki yanında durduğu tekerleğin üstünde iç tarafa doğru onun yavrusu bir ufak tefek kedi girmiş, soğuktan kaçmış. Bu ana kedi de orda onu bekliyor. Çıkardım. Belki de orda kalsa ve arabanın sahibi bunu fark etmeyip arabayı çalıştırsa o yavru kedi ölecekti. 

  Demem o ki, soğuklar geldi sabahları, Daha da soğuk gelecek. Arabanızı çalıştırır iken motor kısmına ve özellikle tekerleğin üst kısmında kedi olup olmamasına dikkat edin. 

  Belki aceleniz var, Ama ölümün getireceği pişmanlık ömür boyu kalacak;

  Keşke kontrol etseydim!!! 

  1 ekim 18:30

  448. Bugün sokakta buldum bir tane aldım eve yatıyor şimdi.

  Öğleden sonra dışarıdan ciyak ciyak bağıran bir yavru sesi duydum ne kadar baksamda bir türlü göremedim, evde işlerim olduğu için çıkamadım da hemen.

  Babamı aradım dışarıdaydı, bir yerlerden yavru kedi bağırıyor gel bi bak dedim, geldi sesin geldiği yeri buldu.

  Kapalı bir dükkanın kepenklerinin arasından dükkana girmiş minnoş.

  İşlerimi bitirince gittim baktım, ses var ama kedi görünmüyor, bayağı uğraşsam da göremedim, eve geldim. Akşam saatlerinde artık çığlık çığlığa ağlıyordu dayanamadım yine gittim. Çıkmış minnoş bayağı bir kovalamacanın ardından yakaladım eve getirdim. Veterinerimizi aradım, fotoğraf attım 30-35 günlük olduğunu söyledi, karnı tok şimdi güvenle uyuyor.

  Bu arada belirteyim bu kediyi hareket halindeki bir araç yolda durup kaputun içinden çıkarmış ve o dükkanın önüne bırakmış, muhtemelen başka yerden geldi. Annesi olmadığına emin olduğum için aldım.

  ilgili medya:
  2
  30 eylül 21:28

  447. 4 gündür bizimle olan dünya tatlısı bir kedim var artıık. cumartesi günü barınaktan sahiplendimm. başta ailem tereddütteydi iyi bakar mıyız bakabilir miyiz falan diye ama geldiği evin ilgi odağı o oldu resmen direk. 1.5 aylık şu an. çocuğum gibi oldu yemek yemiyince su içmeyince üzülüyorum yemesi için çabalıyorum(ailem de soruyor yemeğini yedi mi suyunu içiyor mu uyuyor mu napıyor vs diye). dün yemişti en son yemeğini. bugün akşama kadar hiçbir şey yediremedim. zorladım yesin su içsin diye yemedi mamayı falan. akşam en sonunda annemler balık yapmıştı kendilerine ona ayıkladım kılçıklarını, yedirdim falan bir onu yedi biraz. paraziti varmış tuvaleti kanlıydı bir şey olacak diye çok ağladım 2 gündür. sabah annemle babam veterinere götürmüş iğne yapmış veteriner. omzuma kafasını yaslamış şekilde uyuyor şu an hanımefendi. fakat böyle çok tatlı çok iyi dediğime bakmayın dışarıdan anlatmak kolay da bakması yorucu şahsen. mesela dün gece ikide bir uyanıp durmuştu ve her uyandığında ben de uyandım ama karanlıkta ne yapıyor diye anlamamıştım. meğer tuvaletini yapıyormuş ama kuma yapmamış hiçbir şekilde. odamın her yerinde tuvaleti vardı. sabahın 6sında en son yerleri siliyordum. onu silip okula gittim uykusuz şekilde. yoruldum yani baya bir ama değiyor küçük bir canlının mutlu bir yuvasının olduğunu görmek

  24 eylül 00:32 24 eylül 07:29

  446. Gecenin şu saatinde artık sivrisineklerden illallah ettim kalkıp ışığı açtım. Elim kolum yüzüm hep ısırılmış. Ben kaşıntı merhemi sürerken prensesim de ışığı görünce uçuşmaya başlayan sivrileri birer birer avladı. Akıllı kızım benim. Ezip ezip bıraktı aferin ona. Arada ayağımı da patiledi ama feda olsun. İşin kötüsü uykum kaçtı. Karasineklerden ve Sivrisineklerden kimyasal kullanmadan kurtulmak mı istiyorsunuz, kedi besleyin.

  18 eylül 05:12 18 eylül 05:13

  445. Hayatımdaki 2 tane en güzel şey.Biyolojik olarak çocuk sahibi olmadığım halde 2 tane evladım varmış gibi hissettiren mutluluk mucizeleri.

  10 eylül 16:34

  444. 12 gündür beraber yaşadığımız canlı. (gizlinot: Swh ) tam olarak bir buçuk aylıkmış küçük kızım. eve ilk geldiği günlerde korkudan koltuğun altından çıkmazken artık geceleri bizimle uyur olmuştur. Doğuştan bir kulağı yok ve sesi kısık. Miyavlarken "miiv miiv" diye çıkan sesine bile aşık olduk. Bu sebeple onu mivmiv diye seviyoruz, adı da öyle kaldı. Sabahları uyanır uyanmaz onu arıyoruz. Mamasını biz yeriz diye ödü kopuyor.

  Umarım bizden hiç gitmezsin mivmiv'im.

  ilgili medya:
  1
  6 eylül 20:52

  443. 2 ay önce sahiplendiğimiz,hayatımdaki en tatlı Ve en güzel şey.

  Gece oyununu oynar,sıkılır gelir yanımızda yastığımın diğer kısmında uyur.Geldiğinden beri hiç sekmedi bu.Tüm gün evdeyim,gittiğim her yerde benimle.Mutfakta işim varken ona vakit ayıramam,gelir ne yaptığıma yakından bakar Sonra beni izlerken yemek sandalyesinin üzerinde uyuyakalır.Canım bal pötüğüm benim.

  28 ağustos 13:28

  442. her birinin farklı kişiliği bulunan çok tatlı canlılardır. sokakta her gördüğüm kediye "nasılsın, nasıl gidiyor?" gibi sorular yöneltirim. genelde şapşalca yüzüme bakarlar ancak bunlardan bir tanesi muhabbetimi sevdiğinden olsa gerek penceremin önündeki saksıya gelip yatıyor.

  23 ağustos 23:50

  441. İyi ki varsın dediğim, hiç doymak bilmeyen, ev arkadaşım, asil oğlum Ayıcık 

  Fotoğraf eklemek istedim ama eklemek kısmı açılmadı

  ilgili medya:
  2
  8 ağustos 23:21