yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (504)
  • medya (628)

  1. 2 gundur camasir sepetinin icinde buldugum canimin ici. orda oldugunu bilsem ustune tshirtumu firlatmazdim. ozur diliyorum kendisinden dunden beri.

  28 ağustos 2014 22:07

  2. http://i.hizliresim.com/vYWyOr.jpg

  http://i.hizliresim.com/OJ4aYA.jpg

  http://i.hizliresim.com/EQ92GB.jpg

  kendisi marul, 2 aydır hayatımda. ve hayatımda bağlılık duyduğum birkaç şeyden biri haline geldi 2 ayda. tüm sinirimi stresimi alıyor, pamuk gibi yapıyor beni. en sevdiği şey göbek sevdirmek ve valiz üzerinde uyumak. ha bide balkonda gelen geçeni izlemek. kediler gerçekten başka dünyaları olan canlılar. kesinlikle terapi gibiler.

  28 ağustos 2014 22:11 28 ağustos 2014 23:18

  3. Erkek arkadaşımla tanıştığımızda kendisinin hiç sevmediği, benimse her gördüğümü mıncıklamamak için kendimi zor tuttuğum CANdır kendileri. Fakat gariptir ki, şu an erkek arkadaşım evinde kedi bakmakta, ben ise gördüğüm rüyadan dolayı biraz korkar vaziyetteyim. Ama yine de bayılıyorum hepsine :))

  Dipnot: evet üstüne basarak CAN diyorum, ve sosyal mesajımı vermek istiyorum,

  Onların da canı var, her hayvanın. Sevmeseniz bile saygı göstermek zorundasınız.

  28 ağustos 2014 22:23 ed.31 ağustos 2014 21:56


  4. kaybı sahiplerinin korkulu rüyasıdır. benim bu yıl başıma geldi ve hala da yeni bir tanesine cesaret edemiyorum. hepsi bir melektir ve evet insanların çoğundan (yaşlılar hariç) çok severim kedileri.

  28 ağustos 2014 23:44

  5. Müdür'üm. Küçük yavrum benim. Ben ki geçen seneye kadar sokakta kedi görsem korkardım. Bir haftadır evimde değilim, boynunun kokusunu özledim miniğimin.

  29 ağustos 2014 01:01

  6. anam yolda görsem yolumu değiştiririm. sebebsiz bi korkum var kedilere karşı. kalbim fena atar. (çocukken bi kedi üstüme mi atladı ne. ) sevimlidir keratalar. uzaktan severim o ayrı. çocukken bi kış günü gözümün önünde kusan bi kedi gördüm. çok üzülmüştüm.

  piknikte yemek artıkları önüne koydum bi kedinin. beğenmedi gitti. öyle bi baktı ki bana bunları mı reva görüyon der gibi.

  fosforlu kedi gözleri aklıma geldi. polat alemdar iyi ki dublaj yapıyorlar yoksa bu kadar devam etmezdi o dizi. hakketten gözleri niye o kadar ışıldar.

  29 ağustos 2014 01:23

  7. en sevdiğim canlı türü. hakkaten hani, insandan bile çok severim.

  püskül isminde kedim vardı, rahat bir kediydi ama keyfine göre dışarı çıkar geri gelir, ne isterse onu yapardı. ev değiştirince gelmek istemedi. ya da annem eve almadı. ikisi arasında bir durum. ailenin tüm bireyleri gibi o da çok zor bir kişiliğe sahipti.

  velhasıl püskül sağolsun, gördüğü her kediyi çocuğu sanan bir anne gibi çığlık atan, o "kedi seven kezban kız" modeli oldum. böyle bazen kedilere çirkin mirkin diyorlar, anlam veremiyorum. hepsi eşit derece sevimli.

  ayrıca yaşadıkları hayat tam bir keyif hayatı. özellikle bizim bahçenin kedileri için. uyuyorlar, uyanıyorlar, oyun oynamak isterlerse oynuyorlar, istemezler dolanıyorlar etrafta, biraz yalanıp acıkıyorlar, yemek için pencereden miyavlıyorlar, yemekleri geliyor önlerine yiyorlar, sonra gene yalanıp uyuyorlar. hayat bu olmalı. yok nankörmüş vesaire, geçelim bunları. yemek verdin diye bir ömür senin kölen diye mi gezecek hayvan, iki ayak üstüne kalkıp teşekkür mü edecek? yürüyüp gidecek elbet. eğer açıkta da yemek bırakırsan gelip onu yalayacak. evet, her şeyi de yemeyecek, damak zevki var hani. sen önüne her konulanı yiyor musun? insan sanki mükemmel bir canlı, doğaya karşı en ufak kusuru yok da, kedi gelip sana saygı duyacak, ne istersen onu yapacak. nankörlük buna denir işte.

  kişilik sahibi hayvandır kedi. duruşu falan asil böyle. vücudu, kemik yapısı inanılmaz estetiktir. yürüyüşünü, omuz hareketlerini bir kere detaylı inceleyin, hayran kalırsınız. hele o asilliği ve estetiği en çok da siyah kedilerde net görürsünüz.

  (gizlinot: 80 yaşında evinde 30 kedisiyle yalnız başına öldü)

  direkt olarak hayvanları çok severim ama kediler başka. huy olarak da kediye benzetildiğim için yanlı bir düşünce olabilir, bilmiyorum.(gizlinot: swh)

  29 ağustos 2014 02:00


  8. alt katta otururken akşam akşam dışarı bakma isteği oldu bende. perdeyi açtım ve bir kedi ile göz göze geldim. o ne gözler öyle pencere demirlerinin arasına girmiş. bir de rahat oturmuş ki. çok korktum ya. camdan içeri bakan yüz korkusu bu olsa gerek. hala pencereleri besmele ile açarım. ya kedi ya ben dayatmam vardır.

  29 ağustos 2014 10:45

  9. gördüğüm yerde avazım çıktığı kadar bağırıp kaçıyorum. böyle bir korku daha olamaz. o yüzden bahçelerde parklarda oturmakmış efendime söyleyeyim rahat rahat çimlere yayılmakmış hayal benim için. gözüm sürekli kedi takibinde.

  29 ağustos 2014 14:35

  10. Yeryuzunde yaratilmis ya da evrimlesmis -hangisine inaniyorsaniz - en guzel, en tatli, en minnos canli bana gore. Daha iyisi yapilana kadar en iyisi bu.

  29 ağustos 2014 14:38