yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (196)
  • oylar (50)
  • medya (2)

  1. Kiehl's dan yoğun nem veren harika göz kremi. Enteresan bir formülü vardır, önce yoğun krem gibi gelen doku siz yedirdikçe cilde neredeyse su kadar ince bir losyona dönüşür.

  24 ocak 2014 01:01

  2. Koyuluklara herhangi bir fayda sağlamamasına rağmen nemlendirme açısından çok başarılı bulduğum canım göz kremim

  24 ocak 2014 15:11

  3. kiehl's ürünleri genelde yoğun yapıda keza bu krem de öyle, biraz yapış yapış mi desem yani gözaltınız emmiyor gibi. bu durum sizi rahatsız etmezse alın, ben anneme verdim.

  28 şubat 2014 02:09


  4. Testerini kullandığım krem.

  Göz çevrem kuru değil o yüzden ben aşırı memnun kaldım nemlendirmesinden. Nem konusunda vaatlerini yerine getiriyor. Biraz koyu kıvamlı ama çabuk emiliyor. Kokusunu pek sevmedim sadece, çok rahatsız etmiyor ama daha güzel olabilirdi.

  Eğer göz çevrem çok kuru olsa büyük boyunu alırdım lakin öyle bir sorunum yok. O yüzden o fiyatı vermeyi gereksiz buluyorum kendi adıma.

  4 eylül 2014 17:04

  5. Testerını kullanmıştım. Evet nemlendirmesi çok güzel ama halihazırda 1-2 tane yağ butonu olan bendenizin yüzünde nur topu gibi 7 tane yağ bezesi daha çıkardı hala onların derdiyle uğraşıyorum

  4 eylül 2014 17:10

  6. harika birşey. 25 30 yaş arası için ideal bence. karşılaştırmasını ancak hayatımda ilk kez kullandığım caudalie s.o.s göz kremiyle yapabilirim. o kremin yapısı çok daha hafifti ama yine aynı sebepten ilk anda sağladığı yumuşaklık hemen uçup gidiyordu. kiehlsin bu ürünü o açıdan daha kalıcı ve makyaj altına üstüne sürülmeye de çok müsait, lens kullanan veya hassas gözlere sahip olanlar için de önerebilirim bende herhangi bir kaşıntı, rahatsızlık oluşturmadı.

  2 ekim 2014 13:11 2 ekim 2014 13:39

  7. Çok severek kullandığım yüzyılın keşiflerinden olan krem.Yalnız şöyle bir şey var yapısı biraz ağır gelebilir.Çok az miktarda kullanmakta fayda var,ilk kullandığımda benim gözümün altında yağ butonu çıkarmıştı,daha sonra kullandığım miktarı azaltınca geçti.Bir de gözlemlediğim kadarıyla akşam sürüp yatarsanız sabahları hafif gözlerde şişkinlik yapabiliyor,ama tam bir nem bombası.

  2 ekim 2014 15:09


  8. nem bombası göz kremi. (gizlinot: swh) çok övülen ürünlere genel bir önyargı olduğunun farkındayım (gizlinot: beni de itiyor sürekli bahsedilen ürünler) ancak bu ürünün ününü hak ettiğini düşünüyorum. 1 kutu bitirdim, abartısız şimdiye kadar kullandığım en iyi nemlendiren, en yoğun nemlendiren göz kremi. emilme süresi biraz uzun, ben genellikle gece yatmadan önce kullandım hep o nedenle. kiehls'ın midnight recovery göz kremini de kullandım, o da fena değildi ama kesinlikle avokadolu benim kurumaya meyilli göz altımın tam istediği şey. gördüğüm tek etkisi nemlendirme, benim göz kremlerinde tek aradığım nitelik de yoğun nem. eskiden 'morluklara iyi gelen' masallarıyla alırdım göz ürünlerini ama genetik morluğa iyi gelecek bir şey olmadığını kabullendim. kurumasın yeter.

  çok yoğun olması ve azıcık bir miktarının tüm göz altına yetmesi sebebiyle ben 14 gramlık kutuyu yaklaşık 1 yılda bitirdim bu arada. tabi her gün kullandım desem yalan olur, tembelliğime gelip sürmeden yattığım zamanlar da oldu ama onun dışında son 1 yılı bu ürünle geçirdim. şuan büyük boyunu çıkarmışlar, 28 gramı 99 tl, 14lüğe oranla fiyatı çok avantajlı aslında ama bendekini bile 1 yılda bitirdiysem 2 katını bozulmadan, kötü olmadan bitirebilir miyim, avantajlı olsun derken yazık mı olur bilemedim. (gizlinot: swh)

  10 ekim 2014 13:27

  9. bütün cilt rutinim kiehls ürünleri tarafından oluşuyor. ürünlerinin yüzde 99'u ile aşk yaşıyoruz. ancak bu göz kremi kesinlikle olmamış. azıcık kullanmama rağmen ciltte emilme problemi oluyor, çünkü sürüldüğünde direkt olarak suya dönüşüyor ve bu da bana yağ bezesi olarak geri döndü. ayrıca sürdükten bir süre sonra çapak yapıyor.

  14 ekim 2014 09:44

  10. mağazadaki ufak cilt tipi testinden sonra mağaza çalışanı tarafından da cildimin 'aşırı'kuru olduğu onaylanınca, derdime meram olur diye aldım, kullanıyorum. her gece yatmadan önce, üstelik iyi de bir miktar sürüyorum ama sabaha göz çevrem yine aynı yine aynı. ürün kötü demiyorum, ürün iyi ama sanırım her sabah ve akşam kullanmam gerekecek, cildiniz cidden kuruysa ve sürekli krem sürmek istmiyorsanız başka bir ürün araştırabilirsiniz, cildim çabuk emdiği için ve krem sürmekten hoşlandığım için bana çok külfet gelmedi günde 2 defa uygulamak, umarım azıcık işe yarar :)

  20 ekim 2014 22:18