yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. kiehl's cilt bakım uzmanını yoğun ısrarları sonucu aldığım ancak gözlerime alerji yapan serum. yüzüme sürdüğüm nemlendiricinin cildin çok daha alt katmalarına emilmesini sağladığını iddia ettiği için aldım. göz çevresi nemlendiricisinin altına da uygulayabileceğimi söylediği için sabah evden çıkmadan göz çevreme sürdüm. bütün gün gözlerim inanılmaz şekilde yandı. bunun üzerine göz çevreme sürmeden kullanmayı denedim. ancak sabah kalkıp yüzümü yıkadığımda yine gözlerim cayır cayır yandı. biraz sonra aldığım mağazaya gidip alın bunu naparsanız yapın demeye hazırlanıyorum.

  12 ekim 2014 11:55

  2. Geçenlerde Kiehls'a girdiğimde bana satmaya çalıştıkları ürün. Alişverişimin sonunda denemem için testerından verdiler, iyi ki ısrarlarına rağmen almamışım çünkü iki kullanım sonrası küçük sivilcelenmelere sebep oldu. Çoğu cilt bakım ürünü için geçerli bu; mümkünse denemeden almayın.

  12 ekim 2014 13:00 12 ekim 2014 13:02

  3. Kiehl's ın yoğun nem verdiği söylenen serumu. Yüzünüze bu serumu sürdükten sonra yumuşacık ve pürüzsüz bir his veriyor. Bunun sebebi de içerisindeki silikon muhtemelen. Verilen sample bende kızarıklık ve minik sivilcelere sebep oldu ve kullanmayı bıraktım. Hassas cildiniz varsa denemeden almayın.

  9 temmuz 2015 15:43 27 kasım 2017 00:30


  4. sanırım mağazaya giren herkese bu nemlendirici dedikleri ürünü satmaya çalışıyorlar. bana da test ürününü verdiler. daha paketten elime sıkar sıkar sıkmaz sadece silikondan oluşuyormuş gibi bir görüntüsü vardı ve sürdüğümde artık emindim. zaten içindekiler listesinde üçüncü sırada (gbkz: dimethicone) yazıyor. bu demektir ki bu ürünün çoğu silikondan oluşuyor. ben gözeneklerim tıkanmasın diye ne yüzümde ne de saç ürünlerinde silikon kullanmadığım için asla almayacağım ürün. elimde denediğimde ise öyle vadettiği gibi nemlendirme gözlemlemedim.

  9 temmuz 2015 15:59 9 temmuz 2015 16:21

  5. YÜZÜMDEKİ NEM oranının yetersiz olduğu ölçümlendi ve bana bu ürün tavsiye edildi. Gece yatmadan nemlendirici kremin altına sürmek üzere satın aldım. Ancak buradaki okuduğum yorumlardan sonra içinde yer alan silikon maddesi beni tedirgin etti. Açıp da kullanmaya cesaret edemedim. Cilt gözeneklerini tıkayacaksa ve cilt nefes alamayacaksa nem vermek ne kadar doğru olacak? Bir sorunu çözümlerken, başka sorunlar yaratmayı kim ister? Bugün gidip geri vereceğim.

  6 ekim 2015 14:20

  6. Genelin aksine benim beğendiğim bir serum oldu. Bir alışveriş sırasında tester vermişlerdi. Benim kaşlarımın üzerinde hep bir soyulma olur ve ne kadar nemlendirsem de bunun önüne geçemem. çünkü burun ve yanaklarım yağlanmaya meyilli olduğundan ekseriyetle su bazlı nemlendiriciler kullanırım. Oysa bu serum bu kuruluğu önlediği gibi yüzümün geri kalanında da yağlanma yapmadı. Bende sivilcelenmeye de sebep olmadı. Şu an tam boyunu almamak için tek nedenim içinde silikon olması.

  Her ne kadar göz çevremde kullanabileceğim söylense de kullanmamayı tercih ettim.

  29 ekim 2015 11:56 29 ekim 2015 11:59

  7. benim de nem ölçümüm yüzde 20 çıkınca aldığım üründür. arkadaşımla gitmiştim ve yanlış hatırlamıyorsam onunki yüzde kırk civarı çıkmıştı. benim aksime günlük hayatında bol su içen bir insandır. arkadaşıma bu ürün gerek görülmedi ama benim kullanmamın yararlı olacağı söylendi. genelde akşam yatmadan önce bir pompa kullanıyorum. cildim serumu yiyince yumuşak ve pürüzsüz oluyor. üzerine ekstra bir nemlendirici kullanmıyorum. bittikçe alırım diye düşünüyordum ama içinde silikon olduğunu öğrenince vazgeçtim. yine de silikonu çok umursamam diyorsanız güzel bir ürün.

  29 ekim 2015 13:15


  8. Aldığım nemlendirici mükemmel özelliklerine rağmen neme doyurmayınca cildimi, bende ya onu değiştirir ya da altına bir serumla desteklerim diye kiehl's e gittiğimde sattılar bana bu ürünü.

  Benim bu mevsimde nemsizlikten katman olmuş ama aynı zamanda yağ çıkışı bol yapan yüzüme maalesef yeterli gelmedi. Kısacası başarısızdır. Usulüne de uygun kullandım, üstüne yine bol bol nemlendiricimi sürdüm ama hiç fark görmedim.

  Bende gidip hem bu serumu hemde nemlendirici değiştirip başka asıl aklımdaki ürünleri aldım. Aldığım serum daha iyi nemlendirdi cildimi -ki ben başta onu istemiştim de bana bunun nem vermeyeceğini söyleyip aklımı karıştırmıştı.

  Ve şöyle rahat kafayla düşünecek olursak oldukça gereksiz bir ürün olduğunu fark ediyorsunuz. Çünkü zaten nemlendirici kullanacaksın, cildini daha iyi doyuran bi nemlendirici kullan ve serum olarakta nemlendirmekten çok daha fazlasını yapan bir serum edin. Dimi?

  Bi de kullandığımız başka bir çok üründe silikon var evet ama bu direkt silikondan yapılmış be karşim.

  Genel olarak ürün bu. Daha detaylı sakız gibi uzatılmış yazısı (link: http://idillce.blogspot.com.tr/2015/11/nem-veren-serum-kiehls-hydro-plumping.html şurada) ama ürün ile ilgili genel taslak yukarıda yazdıklarımdır

  6 kasım 2015 01:35 6 kasım 2015 01:36

  9. Bir bıta derman olmayan bir ürün daha. Bu ürünün özelliği kremden suya dönüşen tuhaf bir yapısının olması. Bu loreal'in patentini aldığı bir şey. Sonra da bunu alıp devrim niteliğinde bıdı bıdı diye kaktırıyor. Gerçekten gereksiz bir ürün.

  11 aralık 2015 22:55

  10. Emilmiyor, ciltten maske gibi soyuluyor ve alerjik reaksiyona neden oluyor.

  Elimde testerı var, denemek için aldım ancak ikinci kullanışımda yanaklarımın hafifçe yandığını hissettim. Aynaya baktığımda bölgesel olarak yoğun kızarıklıklar fark ettim. Uzak duracağım bir ürün oldu kendisi.

  28 nisan 2016 23:46