yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  1. Cildim hassas karma ve çok uzun zamandır kullanıyorum bu ürünü herhangi bir kızarma, kuruma yaşamadım, arındırmasını da gayet iyi buluyorum.

  24 ekim 2014 20:08

  2. Kokusu ve kıvamıyla acaba yüzümü uhuyla mı yıkıyorum şu an hissine kapılmanıza sebep olan temizleyici jel.

  29 kasım 2014 20:57

  3. Bugün aldığım ve cildimi germediği için ve gerçekten iyi temizlediği için çok memnun olduğum temizleme jeli.

  20 eylül 2015 20:47


  4. Cildi kurutmayan (gizlinot: benim cildim nemsiz), güzel temizleyen yoğun jel kıvamında olan temizleyici. İlk bu ürünü almıştım, sonrasında kiehl's rare earth deep pore daily cleanser 'ı edindim çünkü bunun içinde kil var. Yani çok çok ufak partiküllere sahip.

  Şimdilerde ultra facial cleanser 'ı sabah, kiehl's rare earth deep pore daily cleanser 'ı akşam kullanıyorum. Eğer ilk onu almasaydım gidip denemeye bilirdim.

  Ürünün içinde Skualan, Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı varmış. Muhtemelen cildi kurutmadan temizleme sebebi bunlar. Kayısı çekirdeği ve E vitamini düşününce tekrar gözüme girdi ama içeriği daha temiz başka ürünlerde denenmeli.

  75ml si 29TL 150ml 'si 59TL

  içinde paraben ve slikon var.

  29 eylül 2015 21:28 8 kasım 2015 21:43

  5. içeriği sayesinde cildi kurutmuyor aynı zamanda yormadan makyajı çıkarıyor sabah kalkınca ve akşam yatarken mercimek tanesi kadar uyguladığımda cildim hem yumusacık hem de tertemiz oluyor ayrıca fiyatı hacmine göre çok uygun. kokusuz ama bu da doğallığından ileri geliyor zaten.

  10 ekim 2015 21:13

  6. bir haftadır kullanıyorum hakkında azcık yorum yapabilirim sanırım. içinde paraben ve silikon olmasını bildiğim halde gittim aldım, evet. Ama şu bir haftada resmen suratım gıcır gıcır oldu süslüler dlksfj. belki uzun vadede kullanamam bilemiyorum fakat şu an gözlemlediğim kadarıyla siyah noktalarımı ciddi şekilde temizledi, yani yüzeyde olanları. Sabah akşam sıcak suyla yıkıyorum böylece gözeneklerim de yumuşamış oluyor yüzümü kuruladıktan sonra bazı inatçı siyah noktalara elimle müdahalede bulunuyorum. İçeriği sizin için sorun değilse tavsiye ederim

  23 aralık 2015 09:50

  7. Clarisonic ile temizleme yaparken kullandığım ürün aynı zamanda Cetaphil gibi bir dokusu var. Seviyorum. Ancak uyguladıktan sonra tonik ya da beauty water uygulaması yapıp nemlendirmek gerekiyor. Gerginlik hissi yaratabiliyor aksi takdirde.

  23 aralık 2015 10:40


  8. sadece buradaki birkaç yorum ile hemen tam boyunu sipariş ettiğim ürün. cildim normal. dönem dönem kuruluk gerginlik oluyor özellikle ağız kenarlarında. birçok yıkama jelinde kurutma problemi ve özellikle gerginlik hissi yaşadım. buna biodermanın çok kuru ciltler için olan temizleme jeli de dahil. bu jelden memnun kaldım. bende gerginlik hissi kurutma yapmadı. çok azıcık ürün tüm yüze yetiyor. parfümsüz oldugunu düşünüyorum çünkü bence bi şey kokmuyor ya da böyle hafifi ilacımsı gibi kokuyor ama hiç rahatsız edici değil. kiehl's ın diğer bazı ucuk fiyatlı ürünleri gibi de değil. görece ulaşılabilir bir fiyat. ben yeni ürünler denemeyi çok sevdiğimden yeniden alır mıyım bilmem ama cilde uygun temizlik ürünü bulmak da can sıkıcı, yorucu ve pahalı olabiliyor. bunları düşünüp aynı şekilde memnuniyetim de devam ederse bitince yeniden alıp yoluma bu ürünle devam edebilirim.

  11 ocak 2016 10:37 11 ocak 2016 10:38

  9. Cildimi kurutmadan çok güzel bir şekilde arındıran temizleyici. 2 aydır kullanıyorum ve şimdiye kadar kullandığım vaatlerini yerine getiren ve gerçekten agresif olmayan temizleyicilerden biri. kiehl's şubesinde cilt analizi yaptırdıktan sonra oradaki görevli tarafından önerilmişti ben de deneme amaçlı seyahat boyunu edindim. 2 aydır her gece kullanıyorum ve henüz bitmedi bereketli bir ürün. yapı olarak çok kalın, suyla temas ettiğinde iyi köpürüyor ve zaten ufacık bir miktar bile yeterli oluyor temizlik için. ben bitirdikten sonra normal boyunu almayı planlıyorum, deneme amaçlı seyahat boyu alınabilir fiyatı da çok uçuk değildi diye hatırlıyorum. kuru bir cildiniz varsa ve makyajınızı sulu-köpüklü temizlemeden rahat edemiyorsanız ama cildimi daha da gerginleştiririm diye korkuyorsanız bence bu ürüne bir şans vermelisiniz.

  20 mart 2016 00:08

  10. Sedef hastalığından muzdarib olmama rağmen cildimi hiçbir şekilde irite etmeyen pek bir tatlı ürün. Fiyatı kendisi gibi iddialı olsa da kolay kolay bitmiyor, az bir miktar ile çok temizlenmiş hissediyorsunuz. Makyajınızı da başka hiçbir ürünle önceden temizlemeden, cleanser'ı direkt yüzünüze uygulayarak çıkarabilirsiniz. Her eve lazım.

  8 haziran 2016 04:13