yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (2)
  • medya (16)

  1. 1997 doğumlu kardashian-jenner kardeşlerinden biri olan kylie jennerın dudaklarına (gizlinot: geçici dudak injeksiyonundan sonra) aldığı ilgi ile çıkarmaya karar vermiş olduğu dudak setidir. bir setin içinden likit ruj (gizlinot: pudralı bitişli) ve aynı renkte dudak kalemi çıkmakta. üç farklı renkte (gizlinot: candy k) (gizlinot: dolce k) (gizlinot: true brown k) çıkarılmıştır ve renkleri tabii ki kylie kendisi özel olarak hazırlayıp, fabrikalarda renkleri seçmiştir.

  (link: http://www.lipkitbykylie.com/ yalnızca şu siteden) sipariş verilebiliyor, 30 dolar gibi bir fiyatı bulunmakta bir kutunun.

  çok çabuk sattığı ve devamlı üretimde olmadığı için (gizlinot: üretiliyor da sınırsız değil yani) şu anda stoklarını güncelleyip başka renk ekleme fikri üzerinde konuşuyorlar.

  içinde balmumu, silikon ve polimer (gizlinot: sitesinde yazan ) bulunması nedeniyle uzun sürelerde kalıcı kolay bir sürüm sağlıyor.

  hayvanlar üzerinde test yapmıyor.

  edit: 14 dolar yurtdışı (gizlinot: amerika dışı) kargo fiyatı var

  renk ekleme editi: girdiyi girdiğimde bilmiyordum, sevgililer günü özel üç renk daha eklenmişti; posie k, koko k ve mary jo k olarak

  yakın zamanda 22 adıyla bir renk daha eklendi hepsi görsellerde mevcut :)

  1 şubat 2016 23:41 13 mart 2016 22:46

  2. Böyle ürünlere karşı bir alerjim var genelde bu tarz ünlülerin adı kullanılarak yapılan ürünler fos çıkıyor. Kim kalçasını kullandığı gibi Kyle de dudaklarını kullanıyor.

  2 şubat 2016 00:04

  3. yeni eklenicek olan renk tam bi barbie pembesi. kj yeni kitin ismini de instagramdan takipçilerine duyurup postun altına yapılan önerilerden seçmiş (gizlinot: posie k)

  2 şubat 2016 17:53 2 şubat 2016 17:54


  4. nikkietutorials twitter'da bu rujların colourpop rujların farklı ambalaj içine konulup kylie markası adıyla piyasaya sürüldüğünü yazmıştı.

  twit epey olay olunca nikkie bu twiti sildi.

  onun öncesinde kylie jenner colourpop cosmetics markasının sahipleriyle rujların üretim yerinde birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. sonra bu fotoğrafı tekrar paylaşıp onlar benim arkadaşım ama rujlarımız aynı değil gibi bir açıklama eklemişti.

  resimleri şuraya bırakıyorum buyrun bakın;

  (link: http://stellar.ie/wp-content/uploads/2015/12/Kylie-Jenner-Lip-Kit.jpg link 1)

  (link: http://www.themakeupsocial.com/media/posts/cD_153/dm4P_764625/500x500.jpg link 2)

  (link: https://www.instagram.com/p/-zUm59ysu0/?taken-by=lipkitbykylie link 3)

  tanım: 3 farklı renkten oluşan likit rujların yanında aynı renkte dudak kalemlerini de içeren set.

  2 şubat 2016 18:11

  5. satışa çıktıktan sonra saniyeler içinde tükenen, kimsenin parasıyla bile alamadığı rujlar. stok ne kadardı, özellikle mi yapıyor bilemiyorum açıkçası ama kardashianların 2015'te en çok para kazanan mobil oyunu da yaptıkları düşünülürse stok dışı durumunun sadece pr stratejisi olmadığını düşünüyorum.

  21 şubat 2016 16:02

  6. öve öve bitmeyen lip kitler.

  kimse alamıyo ama herkes övüyo sizce de çok enteresan değil mi arkadaşlar?

  ama şimdi doğruya doğru renkler güzel ve eğer denildiği gibi kalıcı ve o kalıcılığa kurutmuyosa tebrik edip saygı duyuyorum yine alamayan ekipten hayatıma devam edicem.

  21 şubat 2016 16:21

  7. en çok eleştirilen ancak yine kim'den sonra en çok takip edilen kylie jenner'ın piyasaya sürdüğü ruj serisi. açıkçası girişimini takdir ettim, dudakları kadar rujları da hep olay oluyor, bloglarda yer alıyordu. akıllıca bir hamle yapmış ve görünen o ki bence buradan da yürümesi gerekiyor.

  ancak üstte de yazıldığı gibi çıktığı anda stoklar tükeniyor. buna ben şaşırmadım çünkü kylie adamakıllı işi olan kendall'dan bile daha çok takipçiye sahip. tüm kardeşlerin app uygulamaları kim'de dahil 100 bin indirime bin görüntülenmeye sahipken kylie'nin uygulaması 500 bin indirmeye ve 11 bin görüntülenmeye sahip.

  bloggerlar yana yakıla yerin dibine soktukları kızın bu kitini arıyor.

  ben rujların ambalajlarını, renklerini ve dudak kalemiyle beraber sunuş fikrini beğendim.

  kız kardeşlerinin çıkarttıkları saç makineleri ve ürünlerinden çok daha başarılı bir girişim olmuş.

  21 şubat 2016 16:46 21 şubat 2016 16:47


  8. Aslında evinde channel estee lauder falan ruju olanlar için her şey dahil gayet de normal fiyatlı bir ruj ve kalemdir.

  Sephoradaki markalarda 1 ruj 120tl onun kalemi 40-50 zaten 44x3 132 lira fena değil.

  Dediğim gibi ama sephoradan alışveriş yapan için.

  Öte yandan renkler güzel ama bulunamaz değilm 20-30 liraya en fazla buluruz dupe ları

  28 şubat 2016 03:54

  9. ilk çıktığında dolce k ve candy k'sini sipariş verdiğim fakat elime ulaşmayan bu yüzden hala mailleşip insan kaynaklarıyla resmen kanka olduğum son satışında da koko k ve true brown k'yı kaptığım yapıları, renkleri, her bi şeyi mükemmel olan kitler. ayrıca yarın yeni rengi 22 çıkıyor alarmı kurdum bekliyorum :):):) valla paraya kıyın alın süslüler piyasadaki abartısız çoğu mat ruja bin basar.

  28 şubat 2016 08:19 ed.18 mayıs 2016 13:45

  10. (link: http://lipkitofficial.com/setmobile/index.php?set= çakmaları) piyasaya düşmüş olan lip kit. Adamlar şişeyi aynen kopyaladığı yetmiyormuş gibi bi de en sayfanın en altına "we create brands, others follow us" yazmışlar asidşdislkşjkn

  2 mart 2016 05:11