yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (2)

  1. Daha önce kullandığım cettua markasının göz altı pedlerine iyi bir muadil bulduğumu düşündürten göz altı pedidir.

  İçeriğinde, a ve e vitaminleri ile ginseng bulunan pedleri göz altınıZa yerleştirip 25 dk. beklettiğinizde, gözlerdeki şişliği azaltıp ışıltılı bir görünüm vermesi bekleniyor ki bu vaadini gayet iyi yerine getiriyor. Ürünün kalıtsal göz altı morluğu tedavisinde bir etkisi yok. Sadece, uykusuz gecelerin sabahlarında şişen göz altlarını indirmek ve biraz ışıltı vermek konusunda yardımcı oluyor. Ürünü cildinize yerleştirdiğinizde Zaten mentholden biraz daha az serin bir etki alıyorsunuz ama daha fazlası için belki ürün buzdolabında da bekletilebilir.

  Paketin içerisinde her hafta 1 tanesinin kullanılması önerilen 3 çift göz altı pedi bulunuyor ve paketin indirimdeki fiyatı 7-8 TL civarı. (gizlinot: cettua markasınınkilerde paketin içerisinde 5 çift ped bulunuyordu ve indirimsiz fiyatı 17 TL idi. Bu pedler de cettua pedler ile Birebir aynı işlevi görüyor.) ben düzenli olarak kullanmak yerine ihtiyacım olduğunda kullanmayı tercih ediyorum ve üründen gayet memnunum. Tekrar satın alır ve sizlere de tavsiye edebilirim.

  23 ağustos 2018 12:31 23 ağustos 2018 12:33

  2. ceyhan başlangıç'tan duyarak dün satın aldım,henüz denemedim,deneyince editleyeceğim.göz altlarını canlandırdığı ve şişlikleri indirdiği söyleniyor.

  8 ekim 2018 09:07

  3. göz altlarım uyusamda uykusuz kalsam da hep şiş kalır. şişliklerimin biraz dinmesi umuduyla aldım. belki uzun vadede gerçekten göz altı bakımı yapıp şişlikleri dindiriyordur bilmiyorum ama 3 haftalık kullanımda herhangi bir yararını göremedim. ama kullanmaya devam edecem böyle yoğun yapışkan dokusu hoşuma gidiyor. bir de göz altlarınıza koyduğunuzda orada kalıyor sabit şekilde. yani süreyi doldurmayı beklerken istediğiniz işlerle meşgul olabilirsiniz gözünüzden düşmüyor :)

  8 ekim 2018 09:50


  1

  4. İçerisinde 3 çift bulunan hidrojel göz maskesi. Haftada 1 uygulanması tavsiye edilmiş. Dün akşam ilk kez denedim maskeyi, benimkinde mi bir sorun vardı yoksa ürün böyle mi bilemiyorum fakat kupkuru bir maskeydi. Göz altıma sadece jel yapıştırmış oldum. Hiç bir manası yoktu yani, anlam veremedim. 

  2 kasım 2019 17:49

  3

  5. İndirimde yarı fiyatına alıp sonuncusunu bu hafta başında kullandığım, göz altı için 3 çiftten oluşan maskedir. Daha doğrusu tam olarak adında geçtiği gibi "patch"lerdir. Bir tarafı yapışan jel, diğer tarafı ise kumaş denilebilecek bir yapıda. Jelatinini kaldırıp göz altlarınıza yapıştırdığınızda düşmüyor, kaymıyor. Bu sırada istediğiniz gibi hareket edip göz makyajınızı dahi yapabilirsiniz. Nemli, kaygan yapısı yok tam olarak jelimsi bir yapışkan. Biraz da bu yüzden hem nem vaadini inandırıcı bulmuyorum hem de bende işlemedi zaten. Olumlu bulduğum iki tarafı var biri yapıştırdığınız anda verdiği, mentol gibi yakıcı olmayan serinletme ve rahatlatma hissi; bu serinlik bende min. 20 dk kaldı. Bir diğeri de tam olarak aydınlatma diyemeyeceğim, görünümde sağladığı bir miktar iyileşme. Genellikle sabahları uyandığımda ihtiyaç duyduğum günler kullandım. Haftada 1 değil de daha sık kullanmış oldum bu yüzden. Çok hassas ciltliyseniz mimik yaptığınızda kenarları biraz acıtabilir. Kıyaslama yapmam gerekirse missha nınkine kıyasla çok daha başarılı.(gizlinot: Misshanın jel maskesi zaten etkisiz eleman) %50 indirimde görürsem tekrar alabilirim ancak nem vb. vaadlerini gerçekçi bulmadığım için düzenli kullanma gibi bir düşüncem olmaz.

  ilgili medya:
  2
  2 kasım 2019 19:07

  2

  6. Hiç bir işe yaramayan jel göz altı pedi.

  Uykusuz kaldığım günler göz altlarıma uyguladım ve faydalı olduğu bir durum göremedim.Uygulandığında soğuk bir ferahlığı var ama fiyatına değmez.

  Zaten nem vermiyor, belki göz altlarını dinlendiriyordur.Ama sanmıyorum,belki aşırı ucuz olsa alınabilir.Tavsiye etmem.

  2 kasım 2019 20:13

  4

  7. Daha önce göz bandı hiç kullanmadım o yüzden karşılaştırabileceğim herhangi bir ürün yok. Göz altlarım mor ve kapatıcı kullandığımda da çizgilerime çok doluyor ve kuru kuru duruyor. O yüzden indirimdeyken denemek istedim. 

  Göz altı morluğuna herhangi bir etkisi yok. Yapıştırdıktan sonra hafif soğukluk etkisi var. Şişliklere iyi geldiğini söyleyebilirim. Tesadüf mü bilmiyorum ama kullandıktan sonra makyaj yapıp her zamanki kapatıcımı sürdüm ve arkadaşım kapatıcın yeni mi morlukları güzel kapatmış dedi (sanırım göz altlarım daha nemli ve parlak olduğu için kapatıcı kuru kuru kalıp gibi durmadı bant sayesinde) O yüzden kullanmaya ve almaya devam edeceğim.

  3 mart 2020 19:13 3 mart 2020 19:16


  4

  8. Sanırım bir ben memnun kalmışım bu üründen. Çok eskiden beri göz çevremi çok güzel rahatlattığı, dinlendirdiği için alırım. Morluklara ve ince çizgilere faydasını gördüm. İçeriğinde Ginseng, hyaluron da var.

  28 şubat 2021 22:38 28 şubat 2021 22:40