yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (15)
  • medya (2)
  5

  15. kendim hiç satın alıp kullanmadım. ablamın parfümüydü bana testerını verdi. evde boynuma sürdüm 1 gün boyunca abartmıyorum burnuma koktu. kalıcılığını test etmek için kıyafetime sıktım yıkayana kadar kokusu asla çıkmıyor. çiçeksi olup kalıcı bir parfüm arayanların muhakkak bakması gereken bir ürün. kokusu ASLA rahatsız edici değil. ablamın koku hassasiyeti var başı ağrır çoğu kokuda o bile severek kullanıyor. bi de eklemek istiyorum bu biraz farklı bir koku. herkeste çok aldığınız parfümlere benzemiyor bu yüzden bu kokuyu biri duyduğunda aklına ilk sizin geleceğiniz bir koku diyebilirim

  2 nisan 13:47

  3

  14. yılbaşında kampanyalı ürünleri olunca kör alış yapmamak için gidip kokladım ve iyi ki almamışım. evet koku çok güzel. çiçeksi, ferah, uçuş uçuş ama bence çok sıradan, basit ve modası geçmiş bir koku gibi. annelerin üzerinde güzel duracağını düşünüyorum. ucuz bir şey olsa çekmecemde tutar ofiste sıkardım kimseyi rahatsız etmeyecek bir koku fakat 2.310 tl de edt formundaki kalıcılığı ve farkedilirliği düşük olan bu basit koku için biraz fazla geldi bana

  17 ocak 10:15

  13. Akasya AVM mağazasında deneyip vuruldugum parfüm. Kokusu bambaşka çocukluk günlerine alıp götürüyor beni bahçeli yazlık ev hissi veriyor. Ama tendeki kalıcılığı ne yazık ki biraz problem. Belki de sürekli yoğun bir şekilde koksun istediğim için bana az geliyor bilmiyorum. Ama farklı hissettiren bir koku sıradan asla değil

  1 temmuz 2023 11:48


  5

  12. L'occitane'dan yaptığım alışverişte tester olarak iyi ki seçmişim dediğim hoş parfüm.

  sıcak bir yaz günü, deniz sonrası alınan duş ferahlığını anımsattı bana. hani saçın tam kurumadan giyinirsin de ılık yaz akşamında yemeğe çıkarsın, tam öyle bir koku.

  Yaz gelmeden orijinal boyunu alacağım.

  bu arada şu an kullanmakta olduğum jo malone orange blossom'ı da tokatlar çok net.

  15 mart 2023 21:16 15 mart 2023 21:17

  5

  11. Tanım: Loccitane'ın tam bir gün boyunca bileğimden silinmeyen parfümü. Hem çiçeksi hem temiz ve ferah koku nedir sorusunun cevabı. 

  Koku aslında hem çok bildik hem çok farklı geldi bana, özellikle dip notasına bayıldım. buram buram beyaz çiçekler ve narenciye kokusu alıyorum. bileğime sadece 1 fıs sıktım ve 24 saat kaldı. Alerjimle iyi anlaşırsa uzun süre beraber olabiliriz. Parfüm Beğenildiği kadar varmış. 

  Bir de söylemeden geçemeyeceğim. Bu parfüm "zengin" kokuyor. İlginç bir şekilde ben basit ve ucuz bir parfüm değilim diye konuşuyor sanki... 

  ilgili medya:
  1
  17 şubat 2023 03:46

  10. arkadaşımın verdiği tester ile tanıştığım harika koku. bu parayı veremeyeceğim için (güncel fiyatı 75 ml 1100 tl) muadilini nasıl nerelerden bulabilirim acaba?

  12 aralık 2022 17:12

  3

  9. güzel parfüm ama kalıcılığı çok başarısız bir parfüm olduğundan fiyat performans dengesini başarısız bularak yatırım yapmıyorum kendisine. denemek için bileğime sıkıp avmde dolaşmaya çıkıyorum. daha işim bitmeden parfüm bileğimde hayli silikleşiyor. eve gittiğimde neredeyse yok. 

  11 aralık 2022 21:31


  5

  8. Arada sırada aldığım çiçek kokulu parfümüm. Birkaç tane parfümüm var, dönüşümlü kullanıyorum. Bu da onlardan biri. Yoğun, şekerli kokulardan ziyade mis çiçek kokulu parfümleri seven herkese hitap edebilecek bir koku. Kalıcılığı da iyi bence. Ya da benim tenimle anlaşıyor diyelim. Ben uçtuğunu düşünürken parfümüm hakkında birkaç sefer iltifat aldığımda anladım ki ben hissetmesem de aslında kalıcı. Yaz/kış ayırt etmeden kullanıyorum bence her mevsimin parfümü.

  7 aralık 2022 01:41

  5

  7. Cennetten çiçek toplayıp kokusu yapılsa aşağı yukarı böyle bir şey ortaya çıkardı diye tahmin ediyorum. Mis gibi ferah portakal çiçeği kokusu. Küçükken hanımeli ve gül açardı oturduğum mahallenin bahçelerinde. Her kokladığımda oralara gidiyorum. Asla bir süre sonra üzerinde saçma sapan bir kokuya dönüşmüyor, Migren kurbanı bana da baş ağrısı yapmıyor. Keşke biraz daha kalıcı olsa. Her çiçek kokusunun da kaderi bu.

  2 ağustos 2022 22:51

  3

  6. Gelen testerını bir kaç gün deneme şansım oldu. Neroli nin etkisiyle sanırım ferah temiz çiçeksi tam bahara uygun bir havası var. Biraz Chloe Love Story anımsattı. Açılışı güçlü, yayılım ilk bir saat iyi sonra tene yaklaşıyor. Kalıcılığı benim tenimde 4-5 saat civarı oldu. Çok farklı iltifat alan bir koku olduğunu düşünmüyorum ama günlük çoğu ortama uygun olabilecek rahatsız etmeyen genel beğeniye uygun bir parfüm. 

  15 mart 2022 11:05