yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (15)
  • medya (1)
  5

  1. Bu maskeyi o kadar seviyorum ki anlatmaya kelimelerim yetmez. Kabarık ve kontrolsüz saçlarımı kullandığım günlerde o kadar güzel bir hale getiriyor ki utanmasam her gün kullanacağım valla. Kokusunun güzelliği ve saçta ertesi güne kadar ki kalıcılığı da ayrıca övülmesi gereken özelliklerinden biri. Saç türünüz ne olursa olsun kullandığınızda çok memnun kalacağınıza eminim. 

  27 temmuz 2019 03:46

  4

  2. Ben duşa girmeden 1 saat önce saçıma sürüyorum dipler hariç . Bazen gece sürüp sabah duş alıyorum kokusu 2-3 gün gitmiyor buram buram hindistan cevizi kokuyor:) saçımı yumuşak yapıyor ama  çok çok etkili diyemem. Yine de kokusu için alınır :)

  13 ağustos 2019 17:22

  4

  3. bu üründen 2 kutu bitirdim

  maske güzel saçları yumuşatıyor kokusu tatliş besliyor ama şöyle eksileri var:

  annemin saçları normal bu maskeyi kullandı ve asla duşta arındıramadım dedi bıraktı. benim saçlarımsa kuru gerçekten güzel bir etki bıraktı ama hem banyo öncesi uygulandığı için hem de saçlar kuru olduğu için çok fazla ürün yedi hal böyle olunca 10 kere bile kullanamadan ben paket bitti.

  çok az kullanabildiğim bir ürüne 30₺ vermek mantıklı gelmedi ve almayı bıraktım.

   onun yerine organik hindistan cevizi yağı aldım yapısı bu maskeden daha yoğun ve çok daha az miktarı saçıma yetiyor. bu maskedeki gibi banyo öncesi uyguluyorum. gece yatarken sürüp saçımı havluya sarıp uyuyorum sonra da sabah duş alıyorum. aynı işlevi görüyor ama daha bereketli:)

  14 ağustos 2019 02:32


  4. Son üç yıldır her gün saçlarımı düzleştirdiğim için saçlarım çok kötü bir hale gelmişti(yanmadı). Fakat cansız duruyordu.Birkaç aydır saçlarımın doğal haliyle yani kıvırcık olarak daha havalı olduğunu fark ettim ve böylece düzleştirmeyi bıraktım.Bu maskeyi haftada 1-2 kere banyoya girmeden 5-6 saat önce sürüyorum ve kesinlikle etkisini gösteriyor.Oldukça memnun kaldığım bir ürün saçları daha canlı hale getiriyor.

  16 ağustos 2019 22:08

  3

  5. Kokusunun güzel ve kalıcı olması dışında pek bir numarası olduğunu düşünmüyorum en azından benim sert ve kuru saclarimda herhangi bir saç kreminden daha fazla bir etki göstermedi. Hem banyo öncesi hem banyoda sac kremi gibi sürdügümde saçlarım birdahaki yikamaya kadar mis kokuyor, oldukca da kalıcı. Ayni serinin şampuan ve saç kremini de kullandım durum aynıydı ama onlarin kokusu hiç kalıcı değildi. Elimde Toni&Guy saç parfümü de var ama benim asıl saç parfümüm bu maske. Bu seride bir de saç misti tarzı birşey üretseler hiç fena olmazdı.

  17 ağustos 2019 22:06

  1

  6. kıvırcık ve kuru saçlarıma yeterli gelmedi. saçtan durulanması kolay değil ayrıca saçlarımı döktü. kutuyu bitirip tekrar almamayı düşünüyordum fakat sonuna kadar dayanamayıp ablama verdim. hindistan cevizi yağı bundan daha etkili verilen paraya değmeyeceğini düşünüyorum.

  18 ağustos 2019 14:48

  7. Ben banyoda saç kremi gibi kullanıyorum çoğu zaman üşengeçlikten çok güzel işe yarıyor. Yumuşacık saçlar ve kalıcı koku:)

  19 ağustos 2019 10:39


  3

  8. öncelikle saçlarım ince tellidir ve uçları normal, dipleri yağlıdır. bu maskeyi saç uçları hem daha yumuşak olsun hem de bakım olsun vs. diye aldım. ürünün en büyük artısı kesinlikle kokusu. kokusu çok güzel ve kalıcı.

  ama değer mi derseniz değmez. bundan önce ben sadece saç bakım yağı kullanıyordum ve koku haricinde aynı etkiyi alıyordum. e saç bakım yağı daha uzun ömürlü. düzenli kullanımda bu maskeyi en fazla on kere kullanırsınız ama ben yağları en az 6 ay kullanıyorum. etkisi de aynı.

  bende de durulanması zor oldu. normalde ben saçlarımı bir kere şampuanlarım ama bunda ikinciyi kesin şampuanlamam gerekiyor. yoksa durulanmıyor. e şampuan da çabuk bitti ve ekonomik olarak bir zarar daha.

  yani kokusu güzel ve kalıcı mı? evet. ama onun dışında pek bir numarası yok. o yüzden fiyat/performans açısından ben pek başarılı bulmadım.

  19 ağustos 2019 12:49

  4

  9. 2 kutu bitirdiğime göre artık yorum yapabilirim. 

  Duştan önce kullanılabilecek en harika ürün. Özellikle yıpranmış ve açılmayan saçlarınız varsa yumuşacık yapıyor ve kolay durulanıyor. Hindistan kokusunu pek sevmesem de kokusu kalıcı ve kokusundan hariç işlevi beni alakadar ettiğinden ben çok memnunum. Saçlarımda sarı boya var ve haliyle bayağı yıpranmıştı . Bu maskeyi sevmemin en büyük nedeni saçlarımdaki bu yıpranmayı yavaş yavaş gidermesi ve duştan çıktıktan sonra saçlarımdaki yumuşaklık. Her zaman alacağım bir ürün oldu artık kendisi.

  5 eylül 2019 22:07

  4

  10. Kendisini alırken “yea duruladığım bir şey en fazla ne işe yarayabilir allah aşkına” diye söylenmiştim ama tabi ki merak ağır bastı aldım denemek için. Her elseve ürünü gibi içinde silikonun binbir çeşidini görüyoruz ama ben artık bu silikon işini kabullenmeye başladım valla piyasada insan gibi ne şekillendirici ne maske ne şampuan var temiz içerikli. Benim suçum değil, bu açığı görmeyip ürün getirmeyen firmalar utansın.

  Dönelim maskeye, saçlarımın ucunda boya var, kuru ve kıvırcık saçlara sahibim. Maskeyi duştan 15 dk önce uyguladım, duruladım, saçımı da her zamanki şampuanımla şampuanlamadım, neden ? O zaten saçımı yumuşak yapıyor. Sevmediğim saçımı haşurt huşurt eden bir şampuanı kullandım ki maskenin etkisini göreyim, hiç fena değil cidden. Krem kullanmadım bilerek, duştan çıktığımda nefretlik şampuandan o kadar da nefret etmedim. Saçlarım gayet yumuşaktı. Asıl performansı düzenli kullanımla görmek lazım. Bu arada kokusu rahatsız edici olmakla olmamak arasında, yapay hindistan cevizi kokusu işte, durularken burnuma gelen kokuyu daha çok sevdim. 1 kutu haftada 1 kullanımla uzun saçlarda 3-4 ayı görebilir. Şu an için pozitif yaklaşıyorum, uzun dönem sonuçlarını da ekleyeceğim sözlük ahalim.

  14 ekim 2019 00:04 14 ekim 2019 23:33