4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (8)
  • medya (0)
4

17. kuru ve hassas ciltler için olanını kullanmaktayım. açıkçası cilt makyajini güzel çıkarıyor göz makyaji da öyle fakat rimel çıkarma konusunda tatmin edici değil ne yazık ki. özellikle zor çıkan bir rimel kullanıyorsanız bununla yumuşatıp arkasından çift fazlı bir göz makyaj temizleyicisi ile geçmek gerekiyor. cildim için temizlense dahi ben daha arınmış hissetmek adına üstünden bi yüz yıkama jeliyle geçiyorum, alışkanlık :) ama yorgun olduğumda bu oldukça iş görüyor ve nemlendirmesi bana göre iyi. yapış yapış bir his de yaşamadım garnier de olduğu gibi. i̇ndirimde 10 liraya aldığım için fiyatına göre başarılı buluyorum

9 kasım 18:17

3

16. dönem dönem hassas olan gözümü yaktı ve kuruttu.yüz makyajımı güzel temizledi.karma olan cilt tipimde herhangi bir kızarıklık sivilce yapmadı.yüz için evet ama hassas göz için kesinlikle hayır.fiyat performans bakımından iyi bir ürün.

21 ekim 18:50

15. Kullanmamla birlikte diğer kullandığım makyaj temizleme sularından daha etkili olduğunu fark ettiğim ve bundan sonra kullanmayı düşündüğüm ürün.

23 eylül 14:28


14. Yüz, göz, dudak makyajımi gayet iyi temizliyor. Durulama gerekmez desede temizledikten sonra yıkama jeliyle yüzümü yıkıyorum iyice temizlenip miss gibi oluyor makyaj falan kalmıyor.

12 eylül 15:40

13. Garnier kullandıktan sonra arkadaşın tavsiyesiyle bu ürünü aldım. Normaldan karmaya olanını tercih ettim ve gayet memnunum birinci az kaldı ikinci de hemen yanında duruyor. Başka bir ürüne şans vermeye ihtiyaç hiç duymadım şu anlık benim işimi yeterince görüyor. En sevdiğim kısmıysa matlaştırıcı etkisi nadiren de olsa makyaj yapmadan önce t bölgemi bununla temizleyip sonra nemlendirici sürüp makyaj yapmışlığım var.

8 eylül 12:44

5

12. Garnier ve bioderma micellar sularından sonra l'oreal normalden karmaya hassas ciltler için micellar su kullanmaya başladım.iki haftadır kullanıyorum ve şimdilik çok memnunum.

göz makyajımı çıkartmada hiçbir sorun yaşamadım aksine diğer ürünlerden daha kolay çıkardı.iki adet makyaj temizleme pedine bu suyu döküp gözlerime hafifçe bastırarak dairesel hareketler yapıyorum ve yaklaşık bir dakika bekletiyorum.

pamuğu gözümden çektiğim zaman tüm makyaj kalıntıları pamukta kalıyor.

cildim hassas ve ben bu üründe hiçbir olumsuz şey ile karşılaşmadım.cildimi yumuşacık yapıyor kuruluk asla olmadı.bu benim için ekstra artı bir yön, çünkü yanakları çok kuruyan birisi olarak buna çok dikkat ediyorum.

watsons kampanyasında bir ürün alana ikincisi 1 tl de satın almıştım.

keşke ikinci ürünümü de bu üründen yana kullansaydım dediğim üründür.

bittikçe alacağım,tavsiye ederim...

5 haziran 14:44

5

11. Muhteşem bir ürün.Tıpkı reklamlardaki gibi şıp diye bir kerede siliyor yüzdeki makyajı.Yok denecek kadar hafif bir kokusu var, şu an 3.kutuyu kullanıyorum gidin gidin alın kızlar.

30 mart 16:14


10. Son 1 senedir stoklayarak alıp kullandığım muhteşem temizleme suyu! Bendeki normalden karmaya olan fakat waterproof için yetersiz kaldığı için çift fazlı olanını da stokladım! Gayet başarılı :)

Edit: Çift fazlı olanı o kadar da etkili değil! 4-5 seferde bir rimeli ancak çıkarıyor -_-

29 mart 11:52 21 nisan 10:46

9. elimde karmadan yağlıya olanı var ve aşşşşşırı derecede memnunum. bitse ve alamasam krize girerim herhalde. cidden benim yüzüme inanılmaz iyi geliyor ve temizliyor. şuana kadar kullandığım en iyi makyaj temizleyicisi kendisi. peeling,krem,jel vs bittiği zamanlar bununla temizliyorum yüzümü. makyaja başlamadan da pamuğa biraz damlatıp iyice siliyorum yüzümü. şunu farkettim bunu yaptığım zaman makyajım daha canlı ve tenim daha pürüzsüz oluyor. peeling vs değil de  lorealin bu suyu çok işe yaradı bende. her derdime deva. çok övdüm ama hakediyor be.. alın bence süslüler garnierdan daha iyi olduğu bir gerçek.

15 mart 12:19

8. Bioderma ve La Roche'un temizleme suyunu kullandım. L'oreal ile aralarında gözle görülür hiçbir fark olmadığını söyleyebilirim.

15 şubat 22:24