4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (2)
  • medya (2)

1. l'oreal paris in baz+mascara olan çift taraflı ürünü.

bazını çok başarılı buldum. kirpikleri daha dolgun gösteriyor. mascara tarafının ise rengi simsiyah değil. gri. ilk başta şaşırdım bu nasıl mascara, gri mi olurmuş falan diye ama kullandıktan sonra haksızlık yaptığımı anladım. ve asıl güzel olayı temizlerken fark ettim.

göz makyajı temizleme ürünüyle kirpiklerimi direkt temizlemem yıpratmamak için. önce suyla yıkar, makyajı biraz açarım. ondan sonra temizlerim.

neyse, yine gözlerimi suyla yıkadım, aldım elime temizleme ürününü ve pamuğu, elimi kirpiklerime attım ki tertemiz olmuş ve göz altlarımda neredeyse hiç siyahlık yok. bildiğiniz suyla tertemiz olmuş kirpiklerim.

eğer siz de benim gibi az kirpik sahibiyseniz ve her temizlediğinizde birkaç kirpiğiniz size veda ediyorsa bu ürünü mutlaka bir deneyin derim.

inanın pişman olmazsınız.

3 ağustos 2017 10:37

4

2. Baz ve maskara kısmından oluşan maskaradır. Birkaç ay sonra ortadan kırılmıştı. Baz kısmı çok güzel kirpikleri dolgun gösteriyor, akmayı engelliyor. Siyah kısmı yeterince siyah değil beyazla birleşince koyu grimsi oluyor. Siz boyamaya çalıştıkça da kirpikler birbirine yapışıyor. Baz kısmını diğer maskaralarımla, siyah kısmını da bazsız kullanıyorum teker teker gayet başarılılar. ikisini de kullandığım zaman da kirpik fırçasıyla düzeltiyorum. Bitince alır mıyım dersek sanırım almam başka maskaralar denerim.

3 ağustos 2017 13:02

3. Doğum günümde hediye gelen bir rimeldir kendisi zira ben para verip gidip almazdım. çünkü siyah bir ürün değil. kat kat rimel sürmeyi sevenleri üzecektir çünkü bazı sürdüğünüz anda siyah katını atmanız gerekiyor çok hızlı kuruyor. ne kadar aynanın dibine girip kontrol etsemde baz kısmı asla kapanmıyor yada gün içinde siyah kısmı akıyor çünkü bir kaç arkadaşım kirpiğine beyaz birşey sürme artık diye yakındı. günlük bir rimel çokta büyük bir abartısı yok bence sadece kirpikleri hakikaten güzel kıvırıyor ancak indirimde bile o fiyatı hak etmiyor. kirpik dökülmesi ve akma bulaşma gibi bir problemle karşılaşmadım. ancak şöyle bir durumda var ben yoğun kirpiğe alıştığım için bana yoğunluk az geliyorda olabilir. daha seyrek kirpikli kişileri mutlu edebilir. yinede o fiyata başka markadan almayı tercih ederim

4 ağustos 2017 23:15


4

4. annem sayesinde tanıştığım maskara. primer'ı uygulamadan sadece maskarasını uyguladığımda inanılmaz güzel taranmış ve uzamış kirpikler elde ediyorum, fakat hacim kısmı normal seviyede oluyor. yani tam günlük bir maskara. 

primer ile birlikte uyguladığımda uzatma etkisinin biraz daha yoğun olduğunu farkettim ve daha dolgun kirpikler elde ettim. ayrıca annem primer ile uygulandığında flaşlı fotoğraflarda kirpiklerinin mavi göründüğünü iddia ediyor yani sadece bu özelliği için alıyormuş(gizlinot: sebebi neydi ki annecim)

özetlemek gerekirse tam bir günlük maskara, taraması ve uzatması 10 üzerinden 8 diyebilirim, hacim ise 6-7. ayrıca herhangi bir akma veya dökülme problemiyle karşılaşmadım. 

12 şubat 21:10

5. Kendisi en sevdiğim maskaraların başında gelir. Bir tarafında baz diğer tarafında rimel vardır. Ben baz kısmını çok kullanmıyorum. Rimeli ilk açtığınızda çok aşırı sıvı olduğunu görürsünüz bütün kirpikleri yapıştırır ancak bir kaç ay sonra maskara hafif kuruyup o sıvılığı gittiğinde harika bir maskaraya dönüşür. Kirpiklerimi ayırıp tek tek uzatıyor. Parasının her kuruşunu hakeden bir ürün. 

20 mayıs 22:24