5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (1)
  • medya (1)
5

1. lancome'un derinlemesine temizlik sağlayan, cildi fazla yağdan arındıran, karmadan yağlıya ciltler için konfor sağlayacak yumuşak krem dokusunda olan beyaz kil maskesi.

yaklaşık 4 senedir haftada bir uygulamak suretiyle kullanırım. çok da düzenli kullanmadığım için 1 yılda bitiremiyorum, eğer birlikte yaşadığınız kişilerle paylaşabilirseniz oldukça ekonomik olur.

kil ciltteki yağı çekerek kuruduğu için gözeneklerin derinlerine kadar iniyor, dolayısıyla duşa girmeden önce uygulayıp duşta iyice temizlemenizi öneririm.

26 ocak 2016 12:05

2. Karma bir cildim var. Bu ürünü uzun süredir kullanıyorum ama fiyatı bana biraz pahalı geldiği için azar azar kullanıyorum, resmen kullanmaya kıyamıyorum:) Benim cildim malesef akne oluşumuna meğilli ve zaman zaman burun bölgemde(özellikle) küçük sivilceler çıkıyor. Ben bunu peeling yaptıktan sonra cildime uyguluyorum. Ortalama 10-15 günde bir uyguluyorum.(gizlinot: diğer zamanlarda da yves rocher sebo vegetal serisinin kil maskesini kullanıyorum) Hem cildimi yağdan çok güzel arındırıyor, cildime tertemiz bir his veriyor hem de sivilce yapmıyor. Ben cilt bakımı ürünlerinde Lancome'u tek geçiyorum zaten. (bkz: lancome hypnose drama maskara) ve (bkz: lancome bifacil) den sonraki 3. favori ürünüm:)

26 ocak 2016 13:04 26 ocak 2016 13:08