girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. aynı zamanda ev ortamında giyilen lüks-seksi giyimi de kapsayan kavram. gossip girl'de pek güzel örnekleri vardı bunun. (link: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/38/9a/cf/389acfae9a4e0ea083c21d732c8ffb83.jpg blair )evde benim akşam yemeğinde olduğumdan daha şık geziyordu eheh. ipek pijamalar, upuzun kimonolar, danteller, bodysuitler falan. evde (link: http://www.lingerietalk.com/wp-content/uploads/2011/11/AP-Soiree_Celeste_562x600.gif şu )gibi şeyler giyip gezen insanlar var, ya da (link: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a5/2c/4b/a52c4bb1b246ad83952b96d467cc688d.jpg şöyle).

çok zengin olursam bende böyle dolanacağım. şimdi acdc tişörtüyle takılıyorum.

17 mart 2016 15:41

2. Aklıma 2 broke girl deki sophie karakterini getiren başlık :) en iyi örneklerini bu polonyalı hanımefendide görebiliriz, inanılmaz kokos :)

17 mart 2016 20:58

3. süslülerimin aklına seksi kıyafetleri getirmiş ama oysho'da bulunan rahat kıyafetleri de kapsayan ürünlerdir aslında.

ben bir kaç sene önce kendi kendime amaç edinmiştim artık evde pijamaya son diye. ama loungewear tarzı ne eşofman ne pijama ne tayt kıyafetleri de o dönem bütçemi aşıyordu. şimdi yavaş yavaş uygun fiyatlı bir loungewear seçeneği oluşturdum kendime ve evde giymek beni mutlu ediyor. daha az depresif oluyorum. özellikle evde çok zaman geçiren bir insan olarak böyle bir yatırımı hak ettiğimi düşünüyorum çünkü çoğu akşam ve haftasonları evde battaniyemin altındayım.

yaz için hm'in penye şortlarından aldım renk renk. üzerine beğendiğim kumaş ve renkteki tshirt'lerimi giyiyorum genelde terkos pasajından aldığım yumuşak kumaşlı güzel renkli şeyler oluyor.

kış içinse yine hm'den jogger pantolonlar aldım inanılmaz yumuşak ve rahatlar. yine tshirt ve kapüşonlu üstlerle giyiyorum. o gün dışarda isim olacaksa tayt ile dolanıyorum bazen. gerçekten evde miskinliği önleyen ve moralimi iyi tutan ufak bir detay. tabi bütçem daha da genişlediğinde daha şık şeyler de almayı düşünüyorum ama bu bile beni mutlu etmeye yetiyor. soğuk havalar için oysho'nun yumuşak sabahlıkları var elimin altında ama pek ihtiyaç duymadım bu sene.

kimono tarzı sifon sabahlıklarım da var ama onları giymek henüz içimden gelmiyor. belki daha sonra. şimdilik rahat loungewear kıyafetlerimle çok mutluyum.

5 şubat 01:40