sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (5)
 • oylar (0)
 • medya (1)

1. (gbkz: lr kozmetik)in "üçlü set" adı altındaki %90 aloe vera jel içeren 100 ml. lik jel kremi.

yaklaşık 3 aydır aralık vermeden her gün, çoğu zaman sabah akşam, bazen de günde bir kez yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici krem olarak kullanıyorum.

ne kadar memnun olduğumu anlatmadan önce biraz cilt geçmişimden bahsetmem de gerek.

34 yaşındayım. geçtiğimiz yıl içinde 7 ay roaccutane tedavisi gördüm. tedavi bittiğinde yeni sivilceler olmamakla beraber sivilcelerin kırmızı lekeleri ve yanak bölgemde de çukurumsu izler bulunuyordu. maalesef tedavi bittikten 4 ay sonra da yeniden sivilceler aynı hız ve oranda olmasa da yeniden çıkmaya başlamıştı.

consantrate i kullanmadan önce yüzümde yer yer sivilceler, ciddi anlamda renk düzensizliği, siyah noktalar ve sivilce izleri vardı.

consantrate ile daha ilk haftada yüzümde renk tonlanmasında dengelenme oldu. haftalar sonrasında çukur dediğim izlerde gözle görülür iyileşmeler, yeni çıkan aknelerde ise abartmadan, canımı acıtmadan daha kısa sürede iyileşmeler gözlemledim. sivilcelerin çıkmasına engel olmuyor ama çıkıp geçme sürecinin kabusunu dindiriyor gerek görüntü olarak gerek acı olarak. -bilenler bilir roaccutanesal sivilcelerin nasıl bişey olduğunu.-

krem jel şeklinde olduğundan sürüldüğünde nemli ve ferah bir his bırakıyor. üzerine rahatlıkla makyaj yapıyorum. zaman zaman göz altına sürmüşlüğüm de var. boynuma ve dekolte bölgesine de.

en önemli en harika tarafı gerçekten neme doyuyor cilt.

güzel pembemsi , sanki makyaj öncesi primer sürdüğünüzdeki hal gibi oluyor.

ilk kutumu bitirmek üzereyim. hayatımdan çıkartmayı hiç düşünmüyorum.

üyelikle beraber edinmiş olacağım 2. kutumu bekliyorum bugünlerde.

18 kasım 2013 20:42

2. 3'lü setiyle birlikte almıştım. aralarından en çok kullandığım ve memnun olduğum ürün oldu. yine de baştan uyarmak isterim, beklentilerinizi çok yüksek tutmayınız.

yüzümde yıllardır geçmeyen aktif sivilcelerim var. aloe veranın iyileştirici etkisine güvenerek setini satın aldım. içinde %90 aloe vera olduğu söyleniyor. yapısı cidden saksıdaki gibi.

vaatlerinden bir tanesi cildi nemlendirmek. clindoxyl kullandığım dönemden sonra karma cildimde pul pul dökülmeler ve kurumalar oldu. bu ürünü her gece yatmadan önce yüzüme uyguladım. hızla emiliyor, yüzde yapış yapış bir his bırakmıyor ama suratınızda olduğunu hissediyorsunuz. dokununca o his geçiyor. kurulukları alıyor ama sadece kullandığınız zaman, pullu görünümü ise alamadı maalesef.

sabah kalkıp yüzümü yıkadığımda, yüzümden aloe vera çıkıyor. ciddiyim. ama bunu yine vaatlerinden biri olan "cildi koruyucu bir kalkan gibi kaplar" a bağlıyorum.

sivilcelerime etkisine gelirsek, geçirmedi. ama sivilceli ciltlerin bildiği gibi nemlendirme çok önemlidir, daha da önemlisi tekrar sivilce çıkarmayan nemlendirici bulmaktır. bu ürün bende extra bir sivilce yapmadı. var olanların acısını ve kızarıklığını aldı. (gizlinot: canım aloe vera)

alınabilir mi? alınabilir. ama alma amacınıza bağlı. çok kuru ciltliyseniz tek başına yeterli olmayabilir, setiyle birlikte kullanırsanız daha olumlu sonuç alırsınız.

fiyatı setiyle birlikte indirimli olarak 90 TL.

8 nisan 2017 21:25

3. ben ömrümde böyle mucizevi bir jel krem görmedim. kullandığım ucuz fondötenlerden dolayı yüzümde ilk başta yağ bezesi gibi noktalar çıkmaya başlamıştı. doktora gittim ve bana mundermjel vermişti. munderm jeli kullandıktan sonra renksiz yağ bezeleri kırmızılaşmaya ve olgunlaşıp irinli sivilceler haline dönüştü. bildiğiniz baya tarla gibi oldu suratım. sivilcelerimle deli gibi oynayıp onları sıkan ben doğal olarak yüzümde iz bırakmıştım. hem kırmızı izler hem de pek derin olmayan yüzeysel çukurlu izler oluştu. daha sonra annemin önerisiyle lr concentrate jel ile birlikte lr with propolis krem kullanmaya başladım(sabah ve gece yatmadan önce). Hiç kullanmadan önce fotoğrafını çektik ve şimdi kullanalı 1 hafta oldu. yüzeysel çukurlarımda büyük ölçüde kapanma ve iyileşme oldu. cilt renk tonum eşitlenmeye başladı. kırmızılıklar baya azaldı. yanaklarıma dokununca cildim yumuşak ve neme doymuş bir vaziyette. galiba ömrümün sonuna kadar kullanacağım.

sabahları yüzümü avene nin yüz temizleme jeliyle temizleyip üstüne concentrte jeli sürüyorum cildim iyice emdikten sonra üstüne with propolis kremi sürüyorum. gece yatmadan önce aynı işlemi tekrarlıyorum. tam net olarak gözle görülür bir fark olduktan sonra before after yapıp sizlerle paylaşacağım... :)

2 şubat 2018 13:04

4. Yaklaşık 4 ay önce tanıştım bu jel ile...

Garnier saf ve temiz sıkılaştıcı tonikle paramparça olan yüzüme ne sürsem nemlendiremiyordum.yüzüm gerçekten kötü bir hal almaya başlamıştı.Bir de üstüne dudagımda uçuk baş vermşti ki psikolojim alt üst olmuştu.Çünkü uçuk çıkarttığım zaman en az bir ay benimle kalıyor geçmek bilmiyor.

O dönemde işe yeni başlayan bayan arkadaşım çantasından bir krem verdi.uçuğuma sürmemi tavsiye etti.inanılacak gibi değildi ama uçuk 3 gün içinde tamamen geçti.

verdiği krem LR aloe vera propolis li kremdi.nasıl satın alacağımı sorduğumda bana üçlü setini tavsiye etti.

Setin içinden Aloe vera acil durum spreyi,alo vera konsanrte jel ve propolisli krem var.

duştan çıktıktan sonra acil durum spreyini yüzüme sıkıp emilmesi bekleyip ardından yüzüme konsantre jelini sürdüm.

ve hayatımda bu kadar memnun kaldığım bir ürün daha oldu mu bilmiyorum.

Cildim neme doydu,kendine,geldi,kuruluktan eser kalmadı,asla yağlanmadı.

uzun süre hiçbir ürün kullanmadan bu seti kullandım ve sonuç muhteşemdi.

setim bitmeden bir kutu daha sipariş ettim.çünkü,kullandığım sürece boyunca yanıklara,böcek sokmalarına,kaşıntıya da iyi geldiğini fark ettim.

Benim için hayat kurtaran bir set oldu.Etrafımdaki herkese öneriyorum,satın alan arkadaşlarım en az benim kadar memnun kaldılar,evinizde muhakkak olması gereken bir set....

5 haziran 2018 16:16

5. Açık ara kullandığım en iyi nemlendirici diyebilirim. Hatta hiç beklemediğim bir etki olarak yüzümdeki kızarıklığı da geçirdiğini söyleyebilirim. Ama kış için hala yeterli değil. 

12 ekim 2018 00:21