0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. (gbkz: lr kozmetik)in "üçlü set" adı altındaki %90 aloe vera jel içeren 100 ml. lik jel kremi.

yaklaşık 3 aydır aralık vermeden her gün, çoğu zaman sabah akşam, bazen de günde bir kez yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici krem olarak kullanıyorum.

ne kadar memnun olduğumu anlatmadan önce biraz cilt geçmişimden bahsetmem de gerek.

34 yaşındayım. geçtiğimiz yıl içinde 7 ay roaccutane tedavisi gördüm. tedavi bittiğinde yeni sivilceler olmamakla beraber sivilcelerin kırmızı lekeleri ve yanak bölgemde de çukurumsu izler bulunuyordu. maalesef tedavi bittikten 4 ay sonra da yeniden sivilceler aynı hız ve oranda olmasa da yeniden çıkmaya başlamıştı.

consantrate i kullanmadan önce yüzümde yer yer sivilceler, ciddi anlamda renk düzensizliği, siyah noktalar ve sivilce izleri vardı.

consantrate ile daha ilk haftada yüzümde renk tonlanmasında dengelenme oldu. haftalar sonrasında çukur dediğim izlerde gözle görülür iyileşmeler, yeni çıkan aknelerde ise abartmadan, canımı acıtmadan daha kısa sürede iyileşmeler gözlemledim. sivilcelerin çıkmasına engel olmuyor ama çıkıp geçme sürecinin kabusunu dindiriyor gerek görüntü olarak gerek acı olarak. -bilenler bilir roaccutanesal sivilcelerin nasıl bişey olduğunu.-

krem jel şeklinde olduğundan sürüldüğünde nemli ve ferah bir his bırakıyor. üzerine rahatlıkla makyaj yapıyorum. zaman zaman göz altına sürmüşlüğüm de var. boynuma ve dekolte bölgesine de.

en önemli en harika tarafı gerçekten neme doyuyor cilt.

güzel pembemsi , sanki makyaj öncesi primer sürdüğünüzdeki hal gibi oluyor.

ilk kutumu bitirmek üzereyim. hayatımdan çıkartmayı hiç düşünmüyorum.

üyelikle beraber edinmiş olacağım 2. kutumu bekliyorum bugünlerde.

18 kasım 2013 20:42

2. 3'lü setiyle birlikte almıştım. aralarından en çok kullandığım ve memnun olduğum ürün oldu. yine de baştan uyarmak isterim, beklentilerinizi çok yüksek tutmayınız.

yüzümde yıllardır geçmeyen aktif sivilcelerim var. aloe veranın iyileştirici etkisine güvenerek setini satın aldım. içinde %90 aloe vera olduğu söyleniyor. yapısı cidden saksıdaki gibi.

vaatlerinden bir tanesi cildi nemlendirmek. clindoxyl kullandığım dönemden sonra karma cildimde pul pul dökülmeler ve kurumalar oldu. bu ürünü her gece yatmadan önce yüzüme uyguladım. hızla emiliyor, yüzde yapış yapış bir his bırakmıyor ama suratınızda olduğunu hissediyorsunuz. dokununca o his geçiyor. kurulukları alıyor ama sadece kullandığınız zaman, pullu görünümü ise alamadı maalesef.

sabah kalkıp yüzümü yıkadığımda, yüzümden aloe vera çıkıyor. ciddiyim. ama bunu yine vaatlerinden biri olan "cildi koruyucu bir kalkan gibi kaplar" a bağlıyorum.

sivilcelerime etkisine gelirsek, geçirmedi. ama sivilceli ciltlerin bildiği gibi nemlendirme çok önemlidir, daha da önemlisi tekrar sivilce çıkarmayan nemlendirici bulmaktır. bu ürün bende extra bir sivilce yapmadı. var olanların acısını ve kızarıklığını aldı. (gizlinot: canım aloe vera)

alınabilir mi? alınabilir. ama alma amacınıza bağlı. çok kuru ciltliyseniz tek başına yeterli olmayabilir, setiyle birlikte kullanırsanız daha olumlu sonuç alırsınız.

fiyatı setiyle birlikte indirimli olarak 90 TL.

8 nisan 2017 21:25