yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (8)
  • medya (3)

  1. özellikle sarı alt tonlu ciltlerde hoş duran sıcak bakır tonlu kahve. frost yapıda olduğundan hem ışıl ışıl hem de yumuşacık bir fardır. mavi gözlülerde güzel bir kontrast yaratacağını düşünüyorum ancak dikkatli kullanmakta fayda var çünkü yoğun kullanımda tupturuncu da gözükebilir.

  31 ekim 2015 22:24 1 kasım 2015 00:13

  2. mac markasına ait içinde bronz tonlar içeren bir altın rengi. Diğer altın rengi farlar gibi sarıya kaçan bir rengi yok; daha çok bakıra çalan bir sarı.

  yapısı gerçekten çok güzel. yağ gibi kayıyor. tek fırça darbesiyle kabındaki rengi birebir göz kapaklarına veriyor. dağıtma konusunda da çok başarılı bir far. her renk göze yakışacağı konusunda ben de (yazar: kediciyazar ) ile hemfikirim.

  wet n wild i am getting sunburned paletindeki altın rengi birebir amber lights'in aynısı. dokusu biraz sert olsa da iki katta aynı rengi elde edebiliyorsunuz.

  sıcak mat kahverengiler ve hafif ışıltılı bronz tonlarla karıştırdığınızda çok güzel bir göz makyajı elde ediyorsunuz.

  2 aralık 2015 11:02

  3. nedense bende fazlasıyla turuncu duran far.

  hayır bronz da değil, baya baya turuncu :(

  2 aralık 2015 13:35


  5

  4. Aldığımdan beri sür çık farı olarak kullanıyorum kendisini. Son bir aydır her gün sürdüm desem yalan olmaz sanırım. Mac far paleti yapacaksanız mutlaka bu fara bir şans verin derim.

  Koşa koşa gelip buraya yazma sebebim ise bu bir ayın sonunda, bugün ilk kez mavi eyeliner ile denedim ve inanılmaz bir renk cümbüşü yaşadım. Adeta gün batımı tuvali oldu göz kapaklarım. Işık yüzünden tam fotoğrafını çekmeyi başaramadım ama denemenizi şiddeyle tavsiye ediyorum kahverengi gözlü süslü dostlarım. (gizlinot: ah bir de mavi rimel bulabilseydim gönlümce nasıl da bıcırık olurdu bu gözler ) Mavi gözlüyseniz zaten diğer arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi yukarıda sürün çıkın inanılmaz yakışacaktır eminim.

  1 ekim 2016 15:19

  5

  5. hiç swatch görselleri incelemeden, mac indiriminde bir anlık gaflete kapılıp aldığım ürün. Kargom gelene kadar çok pişmandım aldığıma, swatchlarda kullanamayacağım kadar turuncu, iddialı bir renk gibi gözüküyordu. Kargom gelip denediğimde bayıldım ben bu fara. Günlük kullanımda abartılı durmayan, turuncu değil tam bir bakır rengi. Uygulaması, dağıtması çok kolay yumuşacık ve pigmentli bir far. Gözlerim kahverengi, ama ben bu farın her göz rengine çok yakışacağını düşünüyorum hatta gözlerim ela olsaydı başka bir fara elim gitmezdi sanırım.

  26 ocak 2017 00:41

  6. Mac far paleti yaparken ilk seçtiğim far bu oldu. Mükemmel bir altın-bakır rengi. Ne zaman sürsem kendisinin markası sorulur birileri tarafından.

  30 ocak 2017 19:48

  7. öncelikle buraya bu farı övmek için yazacağım aklıma asla gelmezdi.

  herkesin bildiği gibi dışarıdan bakıldığında capcanlı turuncumsu bir renk gibi duruyor. haliyle palet oluşturuyorken bundan almayı aklımın ucundan bile geçirmemiştim ki almadım da zaten. yani gidip de cart turuncumsu bir bakıra o parayı vermem diyordum. ancak patrickstarrr paletler satışa sunulduğunda içinde bu da vardı ve alırken 'amaannn bu renk de olsun, bir şey olmaz' düşüncesi vardı. vee burada duruyorum. çünkü bu fara ne kadar haksızlık ettiğimi daha kullandığım ilk seferden anladım.

  yok böyle bir güzellik. gözlerim kahverengi ama bunu sürdüğümdeki çekildiğim fotoğraflarda yeşile çalmış hep. bu ara ara olan bir şeydi ama bu canlı renkli farın buğday tenime gidip de böyle güzel duracağı hiç aklıma gelmezdi. çünkü bende böyle renkler genelde patlar ve daha da koyultur, yani pek gitmez ancak bu nasıl bir tonsa sırıtmayı bırakın gayet de doğal durdu. üstüne soft brown ve swiss chocolate farlarla kombinleyince de tadından yenmedi.

  onun için bu fara karşı siz de benim gibi önyargılı iseniz, mutlaka deneyin. bana gittiyse bence herkese gider. en azından benim gibi cart renkler kullanamayanlar bir şans versin. hem değişik bir farınız olmuş olur hem de önyargınız kırılacağı aslında size çok gidecek bir far edinmiş olursunuz. gerçekten harika ötesi.

  2 mart 2018 00:01


  8. Almak isteyenler wnw ın hooked on vinyl paletine bakabilirler tıpkısı olmasa da çok benziyor, sürüldüğünde fark anlaşılmayacak kadar 

  31 mart 2018 17:49

  9. Ne zaman canım uğraşılmış bir göz makyajı yapmak istese elimin gittiği far. O kadar farklı ve güzel bir rengi var ki sürünce gözlerime bakmaya doyamıyorum aynada. Ben kahve ve ela gözlere çok yakıştırıyorum. Çok güzel bir bakır renginde, ister tek başına ister swiss chocolate gibi kızıl kahve bir farla gölgelenerek kullanılabilir. Essence hot chocolate kalemle de güzel oluyor.

  27 ocak 2019 19:34

  10. altın desem değil bakır desem değil yanık turuncu mu acaba bilemediğim renkler barındıran çok güzel pigmentli ela gözlere çok yakışan far. özellikle kahve tonlarında yapılan makyaja pıt pıt iki dokundursan bile efsane tamamlıyor çok güzel duruyor

  28 ocak 2019 11:49