yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. mac'in 35 spf içeren harika bb kremi. ürün 40 ml, renk seçeneği ve sürümü harika. kapatıcılığı da orta ve bence yeterli. kadifemsi bir yapısı var.

  yaklaşık 1 yıldır güneş kremi ve pudra/fondoten kullanmadan bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum.

  istediğim her şeyi fazlasıyla barındırıyor içinde: yüksek güneş koruması, orta kapatıcılık ve kadife bir cilt. nc 30'a denk gelen renk tonuma medium dark rengi tam oluyor.

  13 şubat 2015 12:27

  2. bir bb krem için oldukça iyi bir kapatıcılığa sahip olduğunu söyleyebilirim,ciltte duruşu gerçekten çok iyi, bir süre sonra direk bütünleşiyor, tabi 35 faktör koruması da cabası, benim gibi ben onu bunu sürmekle ugraşamam sabah sabah diyenler için çok pratik. gerçi bir kere gaza gelip nemlendiricimin üstüne süreyim dedim demez olaydım, hangisinden kaynaklandı bilmiyorum ama böyle birşey olamaz bir türlü süremedim sanki derim soyuluyormuş gibi elime pütür pütür birikip durdu yüzümü yıkamak zorunda kaldım o derece.

  24 haziran 2015 10:01

  3. bugün aldığım bb krem, annem kullanıyordu cildim akneli beğenmem diye denememiştim. ön yargılı davranmışım, kapatıcılığı çok değil ama güzel durdu,(gizlinot: bu aralar cildim düzeldi daha çok akne lekeleri var ) yapısını da sevdim.

  3 eylül 2015 17:00

  4. Arkadasımda alerjiye sebep olup tüm yüzünün kızarmasına ve pütür pütür birsürü kabarcığın çıkmasına neden olduğu için denemeye bile cesaret edemeyecegim bb krem

  ayrıca arkadasımda baslayan kalıcı egzemanın da sorumlusu

  3 eylül 2015 17:24 25 ağustos 2016 10:20

  5. Normalde isteseniz de deneme ürünü vermeyen satıcılardan bir tanesi bunu bana zorla vermişti, uzun zaman önce, Minik kutuda iki kullanımlık kadar. Bende de sivilce yaptı, özellikle Çene ve ALIN bölgemde minik minik alerji gibi onlarca sivilce. ama o zamanlar makyajda toy olduğundan ve mac asla öyle bişey yapmaz diye düşündüğümden suçu cildimin dengesinin bozulmasına falan atmıştım.

  3 eylül 2015 17:31

  6. Cildimin alerjikliğinden mi yoksa yanlış mı kullandım bilemiyorum ama sürdükten yaklaşık bi' 2 saat sonra falan yüzümü felaket kaşındıran üründür. Sonrasında bayağı kızarıklık oluşturup sivilce de yaptı.

  3 eylül 2015 23:18

  7. geçen hafta compact olanını aldım. kadifemsi bir bitişi var. örtücülüğü çok yüksek değil. azdan ortaya doğru denebilir. spf 30 içerdiğinden dolayı yaz uygun buldum. ve en iyi sonucu rt expert face brush ile aldım. ne yağlı ciltler ne kuru ciltler sever. tam bir normal cilt ürünü diyebilirim.

  1 temmuz 2016 17:31

  8. bu sabah ilk kez ıslak süngerle uyguladım, baz sürdüm alta ve ona rağmen bir türlü yüzüme oturtamadım. kapatıcılığı çok az, ama cilt ürünlerinde benim için daha önemli olan renk eşitlemesi ki bu ürün maalesef bu konuda çok başarısız. çenemde sivilce izlerim var ve eşitleyebilek için 3 kat geçtim. bu seferde öğlene doğru pul pul göründü çenem. yağlı ciltler için uygun bir ürün olduğunu düşündüm. spf 30 olması yaz için avantaj. yarın da fırçayla deneyeceğim. belki birkaç uygulamayla daha başarılı sonuçlar alırım ama face and bodyle kıyasladığımda kesinlikle çok çok geride kalıyor.

  12 mayıs 2017 13:47

  9. Tüp formunu kullanıyorum, cildim biraz yağlı olduğu için transparan pudra geçmezsem çok parlıyor, ama pudralıykem sorun olmuyor, spf 35 olmasını seviyorum, günlük kullanımda hafif makyaj sevdiğim için yeterli oluyor kapatıcılığı. Baz olarak hiç kullanmadım ama iyi fikir :)

  8 aralık 2017 16:25

  10. Missha'nın perfect cover ve signature bb kreminden sonra biraz daha high end markalara geçmeye karar verdikten sonra bu ürünü aldım. yanaklarım kuru, alın ve burun bölgem yağlı, tam bir karma ciltliyim. uzun bir süre kullandıktan sonra gözlemlerim şu şekilde:

  -başlıkta ürünün vücuda oturtulmadığından bahsedilmiş. ben elimle uyguladığımda missha'dan sonra daha yoğun bir kıvamı olduğu için sonuçtan hoşlanmadım. kaşık fırçayla bir nebze daha kolay oldu.

  -pembe alttonlu olduğum için rengi bana çok güzel gitti ancak bu ürünün kapatılığı yok denecek kadar az arkadaşlar. aldığım herhangi bir bb kreminden tek beklentim gözeneklerimi kapatması ve bu bb krem onu bile yapamıyor. üzerine pudra geçince yapıyor bir süreliğine ama eriyip gidiyor sonra.

  -ürünün vaatleri arasında ciltte yağ kontrolü yaptığı var ama kesinlikle yok. sabah sürdüğümde öğlen alnım ve burnumun üzeri pırıl pırıl parlıyor.

  sonuç olarak bu kadar para vermeye değecek bir ürün mü? kesinlikle hayır. ben şimdi tüpü bitirmek için uğraşıyorum.

  26 aralık 2017 22:12