4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. mac'in 35 spf içeren harika bb kremi. ürün 40 ml, renk seçeneği ve sürümü harika. kapatıcılığı da orta ve bence yeterli. kadifemsi bir yapısı var.

yaklaşık 1 yıldır güneş kremi ve pudra/fondoten kullanmadan bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum.

istediğim her şeyi fazlasıyla barındırıyor içinde: yüksek güneş koruması, orta kapatıcılık ve kadife bir cilt. nc 30'a denk gelen renk tonuma medium dark rengi tam oluyor.

13 şubat 2015 12:27

2. Bende tüpte olanını kullanıyorum. Kapatıcılık öyle çok değil, renk skalası problemli ve pembe alt tonlu vs. Vs. Vs. Ama eğer fondötenin altına baz olarak uygularsanız, hem makyajınız uzun süre dayanır, hemde terlemenize engel olur. Yani bence şu ana kadar kullandığım en iyi baz. Yüzün terlemesini gerçekten önlüyor :))

3 haziran 2015 03:25

3. bugün aldığım bb krem, annem kullanıyordu cildim akneli beğenmem diye denememiştim. ön yargılı davranmışım, kapatıcılığı çok değil ama güzel durdu,(gizlinot: bu aralar cildim düzeldi daha çok akne lekeleri var ) yapısını da sevdim.

3 eylül 2015 17:00


4. Arkadasımda alerjiye sebep olup tüm yüzünün kızarmasına ve pütür pütür birsürü kabarcığın çıkmasına neden olduğu için denemeye bile cesaret edemeyecegim bb krem

ayrıca arkadasımda baslayan kalıcı egzemanın da sorumlusu

3 eylül 2015 17:24 25 ağustos 2016 10:20

5. Normalde isteseniz de deneme ürünü vermeyen satıcılardan bir tanesi bunu bana zorla vermişti, uzun zaman önce, Minik kutuda iki kullanımlık kadar. Bende de sivilce yaptı, özellikle Çene ve ALIN bölgemde minik minik alerji gibi onlarca sivilce. ama o zamanlar makyajda toy olduğundan ve mac asla öyle bişey yapmaz diye düşündüğümden suçu cildimin dengesinin bozulmasına falan atmıştım.

3 eylül 2015 17:31

6. geçen hafta compact olanını aldım. kadifemsi bir bitişi var. örtücülüğü çok yüksek değil. azdan ortaya doğru denebilir. spf 30 içerdiğinden dolayı yaz uygun buldum. ve en iyi sonucu rt expert face brush ile aldım. ne yağlı ciltler ne kuru ciltler sever. tam bir normal cilt ürünü diyebilirim.

1 temmuz 2016 17:31

7. bu sabah ilk kez ıslak süngerle uyguladım, baz sürdüm alta ve ona rağmen bir türlü yüzüme oturtamadım. kapatıcılığı çok az, ama cilt ürünlerinde benim için daha önemli olan renk eşitlemesi ki bu ürün maalesef bu konuda çok başarısız. çenemde sivilce izlerim var ve eşitleyebilek için 3 kat geçtim. bu seferde öğlene doğru pul pul göründü çenem. yağlı ciltler için uygun bir ürün olduğunu düşündüm. spf 30 olması yaz için avantaj. yarın da fırçayla deneyeceğim. belki birkaç uygulamayla daha başarılı sonuçlar alırım ama face and bodyle kıyasladığımda kesinlikle çok çok geride kalıyor.

12 mayıs 2017 13:47