sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (102)
 • medya (22)

1. şimdi bir marka düşünün ki;too faced ile elf karışımı olsun. içinde yer yer sleek yer yer bh cosmetics/coastal scents ihtiva etsin. (bkz: düşünemedi! )

ilk ben de tahayyül edemedim ama ürünleri görünce kendimden geçtiğim doğrudur.

İngiltere menşeili bu firmayı biraz araştırınca sadece 8 poundluk mükemmellikten ölen ve öldüren too faced chocolate bar benzeri (gizlinot: çakması demeye gönlüm razı gelmedi,çünkü çok şahsına münhasır renkleri barındıran) paletleri mevcut oldugunu gördüm.. I <3 makeup serisi efsane! tam tamına üç çeşit I <3 paleti var (death,naked ve chocolate) .Ürünlerin tasarımları harika,orjinallerinden daha şık.

Radiance serisi aydınlatıcılarından ve o blush paletlerinden bahsetmiyorum bile. 2,99 poundluk lip lavaları meltedlere göre daha efsane kanımca. yeni çıkardıkları Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette ler beni ordan oraya vurdu. bu sebepler ile henüz bir ürününü dahi alamamış olmak beni üzüntülere gark ettiriyor süslüler. imkanınız varsa alın,inceleyin bizi de bilgilendirin. çünkü ben bunlara çok fena taktım kafayı.

edit: imlâ.

teşekkür : (yazar: createur)

27 ocak 2015 16:43 27 ocak 2015 17:27

2. benim de yeni keşfettiğim araştırdığımda urban decay naked serisine birebir muadil paletler çıkardığını öğrendiğim, çok ucuz ve kaliteli olduğu söylenen yeni makyaj markası. birkaç inceleme videosunda pigmentasyonlarının çok iyi olduğu söyleniyor. benim en çok ilgimi çeken ise allık ve bronzer paletleri. içinde her renk var çok kullanışlı görünüyorlar. ayrıca alt markası olan "i heart makeup" da aynı şekilde meşhur olmuş ürünlerin benzerlerini barındırmakta.

sadece urban decay değil birçok markanın dupe larını çıkarmış. benim gördüğüm diğer dupe ürünler ise:

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/new/the-one-fluid-blusher-desire.html daniel sandler watercolour likit allık dupe'u)

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/eyes/brow/ultra-aqua-brow-tint-medium.html make up for ever aqua brow waterproof eyebrow corrector dupe'u)

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/face/vivid-blush-lacquer.html makeup for ever hd microfinish cream blush dupe'u)

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/heartmakeup/palettes/i-makeup-death-by-chocolate.html too faced chocolate bar palet dupe'u)

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/new/i-makeup-blushing-hearts-peachy-pink-kisses.html too faced sweethearts perfect flush blush dupe'u)

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/eyes/awesome-metals-eye-foils.html stila Magnificent Metals Foil Finish Eye Shadow dupe'u)

- (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/index.php/heartmakeup/full-lip-lava-collection-buy-all-5-for-the-price-of-4.html too faced melted kisses lipstick dupe'u)

27 ocak 2015 21:40 28 ocak 2015 13:35

3. gönderim yaptığı ülkeler arasında türkiye de gözüken marka.

elimdekiler bitince veya eskiyince far paleti, allık, fırça vb bi sürü şey alabilirim. ama şimdilik sadece bekleme listesinde...

internet sitesi için (link: http://www.makeuprevolutionstore.com/ bakınız)

28 ocak 2015 16:04

4. beni al beni kullan diyen sitedir. şu an sitelerini inceliyorum alıp almama konusunda çok kararsız kaldım bilen süslüler mesaj kutumu şenlendirebilir :)

15 haziran 2015 21:42

5. ağustos ayında almanyadan gelecek olan kardeşim sayesinde allık, far ve aydınlatıcı paletlerine kavuşacağım marka. Uzun zaman sonra ilk defa bir marka beni bu kadar heyecanlandırdı kozmetik konusunda. Adamlar dupe un dibine vurmuş swatchlara göre.

1 temmuz 2015 00:09

6. Eski keşfim yeni deneyimim. Ürün yelpazesi inanılmaz geniş. Hedefinize yönelirken başka bir ürünleri sizi yoldan saptırıyor adeta. Online alışverişimde kendimce koyduğum limiti aştım ve hiç de pişman değilim. Golden lights aydınlatıcısını şiddetle tavsiye ederim. Fiyatlar aşırı fahiş değil ve kargo sorunu da olmadı.

6 ağustos 2015 19:42

7. i heart chocolate isimli, too faced chocolote bar'a muadil bir ürünleri var. yorumlardan gördüğüm kadarıyla neredeyse aynılar. risk alıp ürünün kendi sitesinden mi sipariş etsem yoksa dupdurushop isimli instagram hesabınından ekstra para ödeyip mi alsam kararsızım.

9 eylül 2015 18:40

8. türkiye'ye gelmesini en çok istediğim marka. paletleri rüyalarımı süslüyor.

5 ekim 2015 18:16

9. Hem allık paletini hem de far paletini kullanıyorum.

En güzel özelliklerinden biri her pakette kocaman aynaları olması. Allık paletinde 8 garklı ton var ikisi aydınlatıcı. Farları ise oldukça pigmentli ancak biraz tozutuyor, ama renk çeşidi iyi, tek palet iyi idare eder sizi.

İnstagram ve sanalpazarda satan arkadaşlar var

6 ekim 2015 06:05

10. bugün iconic 1,iconic 2 ve iconic 3 far paletlerini sipariş ettim kendi sitesinden dayanamadım. sorunsuz ulaşırlarsa mutlaka alışveriş yapmaya devam ederim. muhteşem ürünleri var.

15 kasım 2015 12:46