yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (1)

  1. Az önce okuduğum (link: http://onedio.com/haber/internet-alemini-sarsan-tuyler-urpertici-gizem-youtube-yildizi-marina-joyce-kacirildi-mi--723223 şu) haberle haberdar olduğum ingiliz youtuber.

  Kaçırıldığı iddia ediliyor.

  Daha önce hiç izlemedim. Ama haber içeriğindeki görseller ve gifler beni fazlasıyla korkutmaya yetti. Haberi okuduğumdan beri panik icindeyim. Bir an önce bulunur umarım.

  28 temmuz 2016 02:03

  2. Onedio'da okuduğum haberle dikkatimi çeken youtuber. Merak edip parti giysisi tanıttığı videoyu izledim, kız gerçekten tedirgin görünüyordu. Bir videosunda ise takipçileri öksürdüğü sırada "help me" dediğini duymuş. Save_marinajoyce isimli instagram hesabının paylaştığı fotoğraflarda ki detaylar beni bayağı ürpertti açıkçası.

  28 temmuz 2016 14:37

  3. Dün benim de onediodaki haberle dikkatimi çekti. Hakkikaten kızın hareketleri çok garip. Youtube kanalını açtım ve bir çok videosunu izledim. Bir çok ihtimal var; yani kızın başı gerçekten belada olabilir ama aynı zamanda eski video ve instagramdaki (gizlinot: evet instagramını da taradım) fotolarında da hep yatağın kenarında ilaçlar var. Kızın bir hastalığı olup ilerlemiş olabilir ama bu durumda kızın kolundaki morluklar bu ihtimali biraz çürütüyor. Eğer kızın gerçekten bir hastalığı varsa kendine de zarar veriyor olabilir ve takipçilerinin ilgisiyle bunu kullanıyor olabilir. O parmaklıklar uykuda kendisine birşey yapmasına karşın önlem olarak alınmış olabilir.

  Galiba bir hemcinsimin daha zayıf kasları olduğu için daha güçlü bir yaratık (gizlinot: insan yada erkek demek istemiyorum ) tarafından işkence görüyor olmasını kabul etmek istemiyorum. :(

  28 temmuz 2016 22:09 28 temmuz 2016 22:10


  4. çok standart bir uyuşturucu bağımlısı, zaten arkadaşları da söylemiş. allahaşkına kimi kaçırıp da japon anime kıyafeti giyip kedi kulağı takmaya zorlarlar? böyle bi komedi olabilir mi?

  kollarındaki çürükler konusunu ise çok komik buluyorum, ya kafası iyiyken olmuştur (bi arkadaşım eroin kullandığı dönemde makarna suyuyla tüm vücudunu yakmıştı, o halde de gidip uyumuş sonra beyinsiz, ertesi sabah anlamisti ne oldugunu) ya sekstendir. kaldı ki uyuşturucu kullanan çiftler arasında abuse çok yaygın.

  29 temmuz 2016 14:31 30 temmuz 2016 10:21

  5. Eski videolarını izledim şimdi, bakışları hep öyle korkutucu ve garip. Yani yeni bir durum değil.

  Umarım kurgudur ki öyle düşünüyorum, eğer böyle bir şeyi takipçi için kendisi kurguladıysa hakkında denilecek tek şey "attention whore"

  Sanıyorum millet de pek inanmıyor ki videolarının altında (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/32673_1096_1469794277_bd777f.jpg Şöyle) yorumlar mevcut jkaşaks

  Edit : ekleme

  29 temmuz 2016 14:47 29 temmuz 2016 15:13

  6. olayın reklam olduğunu umarak yazıyorum. adamların reklam oyuncuları bir başka. kurgular falan profesyonel yani. bir de bizimkilere bak.

  29 temmuz 2016 16:44

  7. dün görünce ben de mesaimin bir kısmını kendisinin videolarını izlemekle geçirdim. evet eski videolarıyla son videoları arasında hal hareket farkı var. son videolarındaki tavırları ilgi çekici. ama kendi arkadaşları ve yakın çevresi de zorla alıkoyma/taciz gibi bir durum olmadığını marinanın kişisel bazı problemleri olduğunu belirtiyor. hatta okuduğum bir yorumda erkek arkadaşının teyit ettiğine göre(gizlinot: yorumun yalancısıyım) kendisi şizofreniden müzdaripmiş.

  29 temmuz 2016 22:48 29 temmuz 2016 22:53


  8. şizofreni tarzı bir akıl hastalığı olabilir diye düşünüyorum, izlenmek için de yapıyor olabilir tabi ama bakışları falan gerçek gibi geldi bana.

  kaçırılmış da olamaz diye düşünüyorum çünkü (link: https://www.youtube.com/watch?v=FqhFUbtpiB4 date outfit ideas) videosunda bir ara odasına dolabının önüne geçerek çekim yapıyor, o dolabın kapağından tüm odanın yansıması görülüyor, odada sadece kamera ve o var ama yine de arada duraksayıp sağına doğru korkunç bakışlar atıyor demek ki birine karşı yapmıyor.

  akıl hastalığı ihtimali de yeterince kötü, herkes gibi fake olmasını umuyorum o yüzden.

  29 temmuz 2016 22:50

  9. cansu yeğin in attığı snaplerle öğrendim böyle bir olay oldugunu ve biraz araştırdım. sizce alıkoyulmuşsa veya tehdit altındaysa 100bin küsür takipçisi olan bi kızın video cekmeye devam etmesine izin verilir miydi ? hadi verildi diyelim. videolar kontrol edilir arkada kocaman bi tüfek gözüküyor ya da ilaçlar, vücudundakı morluklar , help me diyor. biz farkediyoruz da karsısında onu alıkoyan insan mı farkedemiyor ? garip bi olay ama youtuber bunu takipçi artırmak için yaptıysa psikolojik sorunları vardır diye düşünüyorum. gercekten de varsa böyle bi olay umarım yakın zamanda kurtulur..

  29 temmuz 2016 23:38

  10. Kız the sun gazetesine roportaj verip aciklama yapti, beni kimse kacirmadi vs diye. Durup dururken insanlar #savemarinajoyce diye hashtag acti ve isler cigirindan cikti diye. Ama sonuctan mutluyum, bi suru takipcim oldu diyor ozetle. Ulan bu saate kadar niye soylemedin o zaman?

  İlgi kasari.

  30 temmuz 2016 04:49