yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (1)

  1. bir adet alışveriş sitesi.

  alışveriş yaptığım her seferde memnun kaldım kendisinden, not düşeyim buraya.

  6 ocak 2014 00:29

  2. kendilerinden alışveriş yapılmasını tecrübelerime dayanarak tavsiye etmekle beraber, bayram ve seyran sezonlarında uzak durulmasını salık verdiğim alışveriş sitesi. bu yoğun dönemlerde elleri ayaklarına girebiliyor efendim. bir seferinde kendime ödül olarak yarım kamyon pabuç almıştım bu siteden. önemli gün ve haftalar öncesi olmasına pek aldırmadım çünkü normal alışverişlerde hiç sorun yaşamamıştım. paketler geldi, ben sevine sevine açtım. boğazımda pabuç sayısı kadar düğüm oldu, içim ukte doldu. yahu modeli tutanın numarası tutmuyor, numarası doğru gönderilen bambaşka bir pabuç. hatta paketleri açarken yanımda bulunan bir arkadaşım frudo pabucu merağım olduğunu yaydı arkadaş çevreme. normalde üç saniyeden uzun süre baksam midemi kaldıracak ayakkabıları bayıla bayıla almışım gibi göründü o an.

  benzer bir sıkıntıyı başka bir arkadaşım yılbaşı alışverişinde yaşadı. siz siz olun, kritik durumlada ya telefonla teyit alın, ya da kendinize veya başkasına aldığınız hediyeleri riske atmayıp önceden alın ki iade-değişim sürecine takılmayın. zaten ürünler elinize geçtiğinde kampanyası bitmiş bulunduğu ve ürünler stoklarla sınırlı olduğu için pek değişim şansınız yok bu tip alışveriş sitelerinde. sadece kusurlu ve yanlış gelen ürünler olduğunda değişim talebinizi alıyorlar ama genelde sizi bir hafta kadar beklettikten sonra " ay kusura bamya " diyerek para iadesi yapıyorlar, beklediğinizle kalıyorsunuz.

  7 ocak 2014 18:23

  3. doğru düzgün paketlenmemiş ojeleri kargoya vererek kırılmalarına sebebiyet vermiş alışveriş sitesi.

  Models own ojeler zaten pahalı. Alabilmek için indirim kolluyorum. Alıyorum sonra gelen rezalete bak.

  7 ağustos 2014 11:37


  4. Kutularına hiç önem vermeyen site. bir kere aldığım ayakkabının topuğu kırık geldi. Ya topuk nasıl kırılır Allah aşkına. Belli ki paketi bakmadan yollamışlar. Neyse ki iade bölümü güzel çalışıyor. Ama ben paketleme konusunda morhipoyu tek geçerim ne de olsa Boyner kuruluşu.

  7 ağustos 2014 15:35

  5. battı batıyor bir site. eski ortaklarından birisinin eşi yakın arkadaşım. maliyetler kargolama işleri tedarik reklam falan çok karmaşık ve tuhaf işlermiş anlatığı kadarıyla. biz para kırıyor dediğimiz zamanlarda bile çok kar etmiyormuş, bir de el değiştirdi, yabancılar aldı yakın zamanda.

  12 ağustos 2014 20:14 12 ağustos 2014 20:15

  6. Ürünleri bedenlerine göre kategorileme şansı vermeyen ve bu yüzden can sıkıcı olabilen alışveriş sitesi.

  Edit: Kampanyadan ürünün türünü seçtiğinizde bedenine göre kategorileme yapıldığını yeni keşfettim. Örneğin nişantaşı-bluz. (gizlinot: Birazcık günahlarına girdim sanırım ama yine de zor)

  13 ağustos 2014 02:00 7 eylül 2014 19:54

  7. Sattığı tangle Teezer fırça orijinal olmayan sitedir. Yukarıdaki girdide fotosu verilen ürün kesinlikle orijinal değil. (bkz: tangle teezer ) ' ların böyle bir kabı yok. 20 liraya da yurt dışında bile satılmıyor ayrıca.

  29 ağustos 2014 23:05


  8. high end hiç bir ürünün gerçek olduğuna güvenemediğim, online alışveriş sitesi. ben de (gbkz: versace 19:69 ) kampanyasından fiyatları uygun diye iki ayakkabı aldım. Ancak gelen ayakkabılar herhangi bir mağazadaki, yerli üretim bir ayakkabıdan farksızdı. birini geri iade ettim. diğerini de siyah ayakkabı ihtiyacım olduğu için kullanmaya karar verdim. fakat çok rahatsız ve ayağımı vuruyor. ben de twitterdan yazdığımda otomatik bir şekilde "hiç bir ürünümüz sahte değildir" diye yanıtladılar. ancak elimdeki ürünün kalitesizliğine ben şahidim. internette kısa bir araştırmada da çıkan sonuçlar sadece markafoni türevlerinin sayfası. markaya ait olabilecek bir websitesi de buldum ancak öyle leş ki; sanırım isim benzerliğinden ekmek yiyorlar.

  30 ağustos 2014 17:21

  9. bana hiçbir yerinde benetton yazmayan bir benetton elbise satmıştır. ama etiketin yeşili aynı, doğruya doğru.

  30 ağustos 2014 22:22 30 ağustos 2014 22:23

  10. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadığım; hatta diğer online alışveriş sitelerine nazaran daha ucuz olduğuunu, daha hızlı kargo yaptığını düşündüğüm site.

  31 ağustos 2014 09:15