0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Geçtiğimiz gün satın alıp kullanışımın ikinci günü, paylaşmak istedim.Vaatleri:

Birinci Aşama – İnanılmaz Hacim: İçindeki koyu renk pigmentler, balmumu ve hacim verici küreler içeren formülüyle kirpiklerinize yoğun hacimli bir görünüm sağlıyor.

İkinci Aşama – Yoğunlaştırıcı Cila: Jel kıvamındaki formülüyle kirpiklerinizi daha siyah, uzun ve kalın bir görünüme ulaştırırken aynı zamanda sizi daha yoğun ve parlak bakışlara kavuşturuyor.

Bana göre birer kat uygulandığında gayet vasat bir maskara. İnanılmaz bir hacim falan vermedi söylendiği gibi. Ama dikkatli ikişer kat sürerseniz güzel kirpikleriniz oluyor. Fakat, dikkatli sürmezseniz kirpikleriniz o ikinci katta yapışıp bir kelebeğe dönüşebilir (gizlinot: swh ) Fırça sapları kısa olduğu için kontrolü biraz zor. Waterproof olmamasına rağmen herhangi bir akma yapmıyor, ayrıca sürerken bir dökülme olmuyor. Bu özelliklerini beğendim. İndirimle alınır alınmasına ama indirimsiz fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. İndirimsiz 55 TL civarı.

8 eylül 2016 12:51 8 eylül 2016 12:54

2. indirimdeyken almıştım. Mascarayı beğenmeme rağmen gözümden çıkaramadığım için kullanmıyorum. Denizde bile akma yapmadı. Onun dışında verdiği hacim, uzatma ve siyahlık etkisi hoşuma gitti.

29 haziran 11:28