yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  5

  1. kirpikleri birbirinden ayırıyor, dolgunlaştırırken de aynı zamanda kıvırıyor. tek katta takma kirpik etkisi oluyor.

  i̇lk günler ıslak gelebilir ama bir iki kullamıma düzelir. bana hiç ıslak da gelmemişti. yazın o sıcağında akma da yapmadı. üstelik ben içine 2 3 damla badem yağı koymuştum kirpiklerime bakım da yapsın diye

  ucundaki topçuk sayesinde de küçük kirpiklere kolayca erişebiliyoruz. yalnız o topçuğu biraz daha sıyırmamız gerekiyor yoksa fazla rimel geliyor fırçaya.

  silerken kirpiklerimi dökmüyor ama bu içine koyduğum badem yağının da marifeti olabilir. onu bilemem.

  ben kahverengi olanını kullanıyorum biraz daha doğal dursun diye. bundan sonra

  başka rimel denemem, kesinlikle favorim kendisi.

  ilgili medya:
  1
  14 temmuz 2018 16:21

  4

  2. Ben kahverengi olanını almıştım günlük kullanmak için tek tek ayırıp uzatıyor ve kıvırıyor ama çok fazla hacim verdiği söylenemez. Zaten hacim beklentim yok günlük kullanım için sarı kirpiklerimi görünür hale getirmesi için almıştım (gizlinot: kahverengi almamdan anladığınız kadarıyla :D) o yüzden beklentimi tam olarak karşıladı baya sevdim. 

  21 kasım 2019 09:05 21 kasım 2019 10:01

  2

  3. yalnız fazlasıyla ıslak geldi bana ayrıca ambalajı da hemencecik soyulmaya başladı. fırçasında 3 farklı kıl var: kıvrımlı, düz ve ucunda da top fırça var. bu sebeple fazlasıyla tercih ediliyor olmalı ama formülasyonundan dolayı kaybediyor bende.

  17 nisan 2020 15:50


  3

  4. tanım: paris menşeili max factor markasının irlanda'da özel olarak tasarlattığı enteresan plastik fırçası sayesinde kirpiklere uzunluk, hacim ve tek tek ayrılmış takma kirpik görüntüsü vermeyi vadeden; koyu kahverengi ve siyah renk seçenekleri bulunan ve ülkemizdeki drugstore kozmetik marketlerde %50 indirimli olarak yaklaşık 45 tl'ye satılan maskaradır.

  bir maskarayı övüp yermeden önce kirpik tipimi ve benim üründen beklentimi açıklayayım, çünkü tüm maskara yorumlarımı bu iki kritere göre yapıyorum. benim kirpiklerim ortalama uzunlukta ve hacimde olup aynı zamanda düz ve açık renkteler. bir maskaradan beklentim alerji yapmaması, dökülüp akmaması ve tabii ki diğer özelliklerinden önce gözle görülür bir hacim vermesi. bu maskara, benim gözümde alerji ve akma yapmadı ancak hacim verme konusunda sınıfta kalmakla beraber örümcek bacağı görüntüsüne yakın bir etki oluşturdu. dolayısıyla beklentilerimi tam olarak karşılayabilmiş bir ürün değil.

  olumlu özellikleri: uzatma ve günlük makyaj için belirgin kirpik görüntüsü vermekte başarılı bir ürün. drugstore maskaralarda pek bulunmayan kahverengi renk seçeneğinin olması, gözlerimde herhangi bir irritasyona sebep olmaması ve yaz sıcağında dahi akma, bulaşma yapmaması, ürünün her drugstore markette ve online kozmetik alışverişi sitesinde erişilebilir olması da benim için ürünün olumlu özellikleri arasında sayılıyor.

  olumsuz özellikleri: gereksiz derecede alengirli ve büyük plastik fırçasından mı yoksa fazla ıslak yapısından mı bilmiyorum ama dikkatli kullanılmadığı zamanlarda anında topaklanıyor. kat kat uygulamaya müsait bir maskara değil ve tek katta kıvırma, hacim verme etkisi zayıf. kendisi bana hediye geldiği için uzun süredir mümkün olan her şekilde ürünü kullanmaya çalışıyorum ancak kıvamı bir türlü oturmadığı için benim kirpiklerimde topaklanma ve örümcek bacağı görüntüsü verme etkileri geçmedi, dolayısıyla ürünü verimli kullanamadım diyebilirim. hafif de olsa alkol ya da parfüm benzeri bir şey kokuyor.

  sonuç olarak; hediye gelmiş olduğu için elimdeki ürünü başka maskara fırçaları ile kullanıp bitirmeyi planlıyorum ancak kendisi benim için indirimde 45 tl verilerek satın alınacak bir maskara değil. kahverengi renkte ve günlük kullanım için bir maskara arayışında olan hanımefendiler için ürünün olumsuz özelliklerini göz önünde bulundurarak satın alıp almama kararı vermelerini tavsiye ederim.

  4 eylül 2020 15:31

  5. brown olanını yaklaşık 4 aydır kullanmaktayım. kirpiklerim çok kısa değil ama renkleri çok açık olduğu için belirginleştirmek gerekiyor, siyah ise çok keskin görüntü veriyor.

  kirpikleri birbirine yapıştırmıyor. gün sonunda göz altına akmıyor ve henüz kurumadı.

  özetle ben memnunum, biterse yine alırım.

  17 eylül 2020 18:25

  6. bende siyah rengi var. top ucu sayesinde sürümü kolay ama o uca çok fazla ürün geliyor. ıslak bir yapısı var kolay çıkıyor ama çok bulaşıyor, geç kuruyor. sevmedim.

  25 kasım 2020 14:44