yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. bence alınmaması gereken bir maskara. hacimde de uzunlukta da başarılı bulamadım, bunun nedeni sanırım yapısı çok ağır olduğu için. yani ikinci katı geçeyim düzelteyim diyemiyorsunuz. ayrıca kirpikten çıkmıyor allah çıkmıyor. gereği yok bence oldukça da pahalı ben de kullanamadım anneme pasladım. onun yerine essence i love extreme beni şaşırtıyor şu an ki bir çok maskara denedim(delisiyim) high end veya makul fiyatlı.

  19 mart 2015 15:13

  2. Fırça yapıları aynı mıdır bilemiyorum ama ben bunun max versiyonundan aşırı derecede memnunum. Tek olarak uygulanırsa gündelik tek tek ayrılmış orta dolgunlukta orta uzunlukta kirpikler yapıyor. Eğer dolgunlaştırıcı bir maskarayı bolca sürüp üstünden geçersem de tüm topaklanmayı ortadan kaldırıyor ve ayırıyor kirpikleri. Ayrıca fırça boyutu itibariyle alt kirpiklerimde ilk defa bir maskarayı sağa sola bulaştırmadan kullanabiliyorum. Tüm gün akmıyor ve bioderma sensibio ile tamamı çıkıyor. Kısaca ben beğendim, bundan sonra da almayı düşünüyorum, ama indirimden.

  19 mart 2015 17:37

  3. hiç deneyemeden rastgele aldığım ancak severek kullandığım bir ürün. ilk başta fırçası yüzünden hayal kırıklığına uğradım,ince fırçaların bende çok fazla hacim verdiğini görmedim. ancak bu önyargımı yıktı.

  orta uzunlukta olan ve oldukça karışık kirpiklerimi ilk katta bile baya uzatan, birbirlerine yapıştırmayan bir ürün.topaklanma yapabiliyor ama yine kendi fırçasıyla düzeltebiliyorum. siyahlığını da verdiği hacimi de sevdim. uzun zaman sonra tekrar maskaramın markasını soran insanlarda oldu. tek kusuru kirpiklerden arındırması çok zor ancak bundan sonra tekrar tekrar alabileceğim ürünlerden biri.

  7 haziran 2015 00:06


  4. (bkz: max factor masterpiece max high volume definition maskara) bittikten sonra yerli yabancı bütün vlogger'ların öve öve bitiremediği bu maskarayı alayım dedim.

  normalde bizim vlogger'lara güvenmem ama (gbkz: chloe morello) da en sevdiğim maskara falan filan diye bahsedince iyice meraklandım.

  ama maalesef max versiyonu kadar sevemedim. fırçası evet yapısı itibariyle her yere güzelce giriyor ama yeterli değil taramak için ve ikinci katta (hatta dikkatli sürülmezse ilk katta bile) hemen topaklanma ve yapıştırma sorunu oldu bende. tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü yakalamak için baya uğraşmanız gerekiyor. bu da zaman kaybettiriyor. bir daha alacağımı sanmam. yine en başta yazdığım versiyonundan şaşmamam gerektiğini bir kez daha anlamış oldum.

  25 haziran 2015 23:28 25 haziran 2015 23:30

  5. kirpiklerde yoğunluğu, dikkat çekmeyi sevenler için uygun.

  konu rimel sürmek ise öncelikle kesinlikle uygulamayı gereği gibi yapmalıyız.

  bir iki fırça sürüp geçmek değil, özen göstermeliyiz,beklediğimiz performansı almak için.

  içerik ve fırçadan önce uygulama gelir, daha sonra fırçadır önemli olan.

  rimel volume vermektedir, fakat şöyle bir sorunu var. fırça yapısı başlangıçtan uca değişik boyuttadır. örneğin solagim,sol gözüme sürebiliyorum, aynı uygulamayı sol elimle sağ gözüme yaptığımda dengesizlik oluyor. ben sağ elimle fırça uygulamakta başarılı olamadığım için iki kirpik arasında fark oluşuyor. siz de benim gibi iseniz sık kullanım için uygun değil. false lash bu konuda bize daha yardımcı olacaktır.

  17 ağustos 2015 21:29

  6. zaten uzun olan kirpiklerimi kaşlarıma kadar uzatan, en sevdiğim maskaram.

  24 ekim 2015 20:30

  7. Akmıyor, dökülmüyor, topaklanmıyor, ayırıyor, kirpikleri kaldırıyor. Eğer çok ama düz kirpikleriniz var ve "hacim neymiş canım ayırsın, kıvırsın" diyorsanız anlaşacağınız, yedekleyeceğiniz maskara.

  18 aralık 2015 04:12 ed.18 aralık 2015 22:37


  8. Tek tek ayırıp, uzatışı, dökülmeyiş, akmayışı muazzam. Ama 1 ay gibi bir sürede etkisini kaybedip kuruyor ve tararken kirpikler biraz birleşiyor. Bu yönden Rimmel London Accelerator maskarasına pek benzettiğim bir ürün oldu kendisi.

  22 aralık 2015 12:54

  9. Geçtiğimiz indirimlerin birisinde lipglossuyla beraber kofre halinde aldığım, benim kirpiklerimde en işe yarayan, deli gibi dolgunluk veren, uzatan, kirpikleri simsiyah yapan maskara. Yok arkadaş yok, bundan başkasıyla mutlu olamıyorum. Farklı rimeller aldım ama sevmediğim için bu maskaranın fırçasıyla uyguluyorum şu an. Ilk kez kullandığım zaman formülasyonu daha akışkan olduğu için kirpikleri birbirine yapıştırma gibi bir sorun yaşasam da sonrasında o problem ortadan kalktı. Ya kıvam aldı ya da fırçasını kullanmayı öğrendim bilemiyorum.

  22 aralık 2015 19:05 ed.1 şubat 2016 09:32

  10. Maskara manyağı biri olarak artık hep kullanmaya karar verdiğim maskara. İndirimli hali 23 - 25 lira bir şey. Fırçasının inceden kalına pek bir işe yaramıyormuș gibi görünmesinin yanında en kısa ve seyrek kirpikleri bile inanılmaz uzatan ve dolgunlaştıran bir ürün. Benim gibi kalın telli ve uzun kirpiklilere ve kirpiklerine aşırı maskara sürmeyi sevenlere tavsiye edebilirim.

  22 şubat 2016 06:59 24 şubat 2016 09:46