0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. her bir şeyi vaadeden rimellerden biri daha. bence yapısı çok ağır, kirpikleri kalın bir rimel tabakası ile kaplayıp ağırlaştırıyor. ve de garip ama sağ gözüme alerji yaptığından şüpheleniyorum, böyle bir kaşınma olamaz. neyse ki max factor rimellerin methine kanıp tam boy almamışım da önce tester kullanmışım.

31 temmuz 2012 09:56

2. öyle sanıyorum ki, kullandığım en güzel maskaralardan biri. ilk kullanmam max factor'ün bir alışveriş nedeniyle hediye ettiği deneme boyu ile olmuştu. ilk kullanımda aşık oldum. o bitince gittim bu sefer de tam boyunu aldım kendime.

fırçası sayesinde kirpiklerimi tam olarak kavrayıp tek tek ayırdığını sürme işlemi sırasında farkedebiliyorum. ayrıca formülü de 2000 calorie gibi yoğun değil, daha yumuşak olduğundan tarama işlemi sırasında bir hata olur da kirpikler istenmeyen bir şekil alırsa düzeltmek oldukça kolay oluyor.

renkli kozmetik konusunda çok fazla tecrübem olmadığı için çoğu ürün hakında "favorim şudur" diyemem. ama bu maskara kesinlikle favorim.

22 eylül 2013 15:11

3. (bkz: (no:7281))

7 mart 2014 17:12


4. Bu zamana kadar kullandığım en iyi maskara. Benim için dolgunluk vermekten ziyade uzatma ve tek tek ayırma işlevi olması gerekiyor bir maskaranın. Doğal ama belirgin kirpikleri seviyorum genelde. Kirpiklerim uzun, az ve açık renkte. Bu maskara da tam istediğim görüntüyü veriyor. Yapısı ne çok koyu ne de çok ıslak gayet kıvamında. Fırçası plastik, kirpikleri dipten uca kavrıyor ve baya baya kıvırıyor. Normalde düz olan kirpiklerimi bu maskara dışında kullandığım hiçbir maskara böyle kıvrık göstermiyor kesinlikle (gizlinot: kirpik kıvırıcı kullanmıyorum). Az bir zaman önce aldım ve bu özelliğini yine onayladım. Bu maskaradan sonra çok maskara denedim pahalı ucuz ama olmadı yapamadım hiçbiriyle. İndirimde 25 Kusur liraya aldım en son. Maskaradan beklentileriniz benimkiyle aynıysa tavsiye edebileceğim tek üründür.

Edit: amma maskara demişim ya okurken ben sıkıldım :d

11 ocak 2015 02:33 11 ocak 2015 02:37

5. Kirpiklerimde uzunluk ve dolgunluk konusunda en iyi verim aldığım maskara. (gizlinot: bu ne biçim tanım )

Görsel ekledim.

13 mayıs 2015 21:52

6. Bu maskarayı oldukça seviyorum. Herkeste aynı etkiyi bırakır mı bilmiyorum ama her türlü makyaj ile gidiyor. Az makyaj yapmak istediğimde azıcık sürüp natural bir görüntü elde ediyorum; yoğun bir maskara uygulaması istediğim zamanda kat kat uygulayarak hacimli ve uzun gösteriyor. Bir nevi benim için kurtarıcı :)

9 ocak 2016 13:45 9 ocak 2016 13:46

7. Kirpikte bıraktığı çok güzel olmasına karşım göz altlarında inanılmaz dökülme yapan maskara. Süreli 1 saat oluyor bakıyorum yarısı göz altıma inmiş.

10 ocak 2016 03:32


8. ben bu rimeli yıllar önce çok severek kullanıyordum kirpiklerimi tek tek ayırıp bir güzel de uzatıyordu. geçenlerde indirimde görünce de tekrar alayım bir dedim. ancak bu kez o kadar sevmedim. acaba içeriğini fırçasını falan mı değiştirdiler hatırlayamıyorum da. evet kirpiklerimi uzattı ama tek tek ayıramadı istediğim gibi. tekrar almam.

edit: şimdi okudum ve yukarıda bir süslünün belirttiği gözde kaşınma problemi bende de oldu. cidden alerji mi yaptı acaba anlayamadım.

2 mart 2016 12:30 2 mart 2016 12:33

9. geçen gün aldığım ilk max factor maskaram.

evdeki son maskara olan lancome hypnose drama'nın çöpe gitme vakti gelince uygun fiyatlı bir maskara alayım diye gratis'e girdim ama hiç bir şeyde indirim yoktu. maybelline maskaralardan hiç memnun kalmadım bugüne dek hep aktı. loreal'in de çoğu aynı şekilde. birde max factor deneyeyim dedim. itiraf ediyorum, max factor standındaki en ucuz maskara buydu ondan aldım(gizlinot: swh). birde plastik fırça severim, aldım gitti.

neyse benim için en önemlisi bulaşmaması. sonra kolay temizlenmesi, kirpikleri yapıştırmaması. ben bu açılardan son derece memnun kaldım. deneme için spor yapmaya giderken sürdüm bunu, akma bulaşma yapmadı ki bende çoğu rimel akar. yapısı biraz ıslak. bir kaç saat açık bıraktım, bir daha bırakabilirim tam istediğim kıvama gelmesi için. kolayca temizleniyor, ve kirpiklerde hiç ağırlık hissi yapmadı. kolayca da sürülüyor.

verdiği etkiye gelirsek öyle aman aman bir şey beklememek gerek gibi. benim kirpiklerim düz yapılı. ne gür ne seyrek. kirpikleri güzelce ayırdı ve siyaha boyadı, ikinci katta güzel bir etki veriyor. ben maskara görüntüsünden pek hoşlanmam o sebeple günlük makyaj için bana tek katı da yeterli geldi. ikinci kat ve üstüne biraz daha sürmek isterseniz sorun çıkartmıyor bence. ama öyle çok dolgunlaştırsın uzatsın derseniz memnun kalacağınızı sanmam.

fiyatı 39,90 tl idi gratis'te. acil olduğu için aldım, indirimde görürsem yedek alabilirim. bulaşmaması, hafif olmasını falan çok sevdim ben.

edit: sanıyorum ki kullandığım en bulaşmayan maskara olabilir bu. sabah 10'da yaptığım makyajı gecenin 1'inde sildim hala göz altıma tek bir dökülme bulaşma yok. kendisine ilan-ı aşk ediyorum buradan. altında bazla kullanınca da verdiği görüntü harika oluyormuş.

13 nisan 2016 12:44 25 nisan 2016 13:37

10. en en en sevdiğim maskaram. bende kahverengi-siyah olanı var kirpik diplerim sarı olduğu için almıştım. ilk olarak kirpikleri böyle tane tane ayıranı görmedim, denemedim. ikinci olarak cidden çok kalıcı bende epey süre dayandı. dökülme yapmıyor sadece yapısı biraz ağır.bu da kirpikten hemen çıkmamasını sağlıyor. ayrıca güzel hacim veriyor. bende bu çoklu etkiyi yaratan tek maskaradır kendisi <3

18 ekim 2016 20:50