yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (4)
  • medya (0)

  1. Genel olarak kullandığım bir marka maybelline fakat tavsiye üzerine aldığım, kirpikleri hafif kaldıran B40 kodlu olan bu mascaranın oynar başlıklı oluşu pek hoşuma gitmedi kirpiklerin kalkışını engelliyo bu yüzden pek tavsiye edemeyeceğim :(

  15 ağustos 2015 18:11 ed.9 ekim 2015 14:38

  2. Yapisi itibariyle bende dokulme yapmayan, seyrek ve uzun kirpiklerimde 2. Katta takma kirpik efekti yakaladigim maskara.

  18 kasım 2015 11:26

  3. daha önce yaklaşık üç-dört tüp çok beğenerek kullanmıştım ama sonra ara vermiştim, yaklaşık bir ay önce tekrar aldım. daha önce tam olarak aynısı mı kullanmıştım (paket, renk vs aynıydı ama oynar başlıklı değildi) yoksa ürün revize mi edildi bilmiyorum ama inanılmaz kötü bir maskara olmuş.

  yapısı feci şekilde yapışkan, kirpikleri birbirine zamk gibi yapıştırıyor. topaklanma yapıyor. oynar başlıklık olması eksi ya da artı bir özellik katmıyor. kirpikleri dökmesi de cabası.

  daha yarısına bile gelmeden çöpe attım :(

  25 ocak 2016 11:14 25 ocak 2016 11:15


  4. yaklaşık 2 yıl önce satın alıp iki kez kullandıktan sonra çöpe attığım, kirpikte yapış yapış bir his bırakan, kalıntılı, performansından da hiç memnun kalmadığım maskara.

  İşin garibi, şimdiye kadar kaç maybelline maskara kullandıysam hepsinde de bu kirpikte yapış yapış his bırakma sorununu yaşadım.

  Bana göre değil, orası tamam da millet nasıl müdavimi oluyor, kapış kapış gidiyor anlamıyorum.

  3 şubat 2016 14:29

  5. İnsanlar nasıl beğenmiyor anlamış değilim. Kirpiklerimi 6 yaşında kesmiş biri olarak söylüyorum; yapısı gereği zaten kısa dik kirpiklerim vardı bi de çocukluk zamanı (hangi akla hizmet kestim bilmiyorum) kesince iyice yok oldular hangi rimeli kullansam bende o takmak kirpik etkisini veremedi bu rimelle tanışana kadar. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor kıvırıyor uzatıyor ve asla yapıştırmıyor bazen alt kirpiklerime sürdüğümde çok az da olsa dökülme yapabiliyor ama genel olarak dökülme ve akma sorunu da yok 4 kata kadar sürebiliyorum. Çok memnunum daha iyisiyle tanışana kadar en iyisi en uygun fiyatlısı benim için budur.

  15 şubat 2016 23:00 ed.11 mayıs 2016 16:16

  6. (gbkz: maybelline rocket volum express maskara) 'ya göre daha memnun kaldığım maskara.

  saçma olabilir ama daha yumuşak geliyor. rocketi temizlemek cidden zor ve yıpratıyor kirpiklerimi. üstelik felaket kaşıntı yapıyor.

  bu maskaraya yeni geçiş yaptım. rockete göre daha hafif ve daha etkili bence. rocket sürdüğüm zamanlar zaten kıvrıklık sorunu yaşadığım kipriklerime bir fayda sağlamıyordu. sağlamadığı gibi zarar verip zor çıkıyordu. bu hem rahat temizleniyor hem de kirpiklerimi capslock bir tık capslock daha kıvrık gösteriyor.

  kısacası sizinde kirpikleriniz yere paralel olmakta inatçıysa deneyebilirsiniz. bir nebze işe yarıyor ama şaha kaldırmıyor. (gizlinot: en azından benimkini) (gizlinot: gad demn it)

  1 haziran 2016 12:19

  7. Geçenlerde aldığım fiyatına göre fena olmayan fırçasının şeklini ayrı bir sevdiğim maskara. Ben 2 kat falan sürmüyorum tek kat idare ediyor gibi geliyor. Ama öyle hayatımın maskarası olacak kadar da bir özelliğini göremedim henüz

  14 ağustos 2016 15:29


  8. Hani şu garnier temizleme suyuyla birlikte bir pakette aldım. 20 liraya aldım, fiyat olarak uyguna geldiğini düşünüyorum ama benim kirpiklerimi fena yapıştırdı birbirine. Üstünden bitmiş bir rimelin fırçasıyla geçiyorum mutlaka, yapısı ıslak olduğu için sorun olmuyor öyle. Ama sanmıyorum bir daha alacağımı, one by one'ı deneyebilirim.

  16 ekim 2016 17:48 ed.24 kasım 2016 14:46

  9. Çok övüldüğü için almıştım bende bu maskarayı. İlk zamanlar o yapış yapış histen, içe doğru bükük ve oynar ucundan nefret edip kullanmak istememiştim. Ancak kirpiklerime çok güzel bir etkisi olduğunu gözlemledim. Sanki iki kat daha da uzamış görüntüsü veriyor. Sonradan o ıslaklığını unuttum belki de alıştım bilemiyorum ama gayet memnunum. Bir tane bitirip ikinciye geçtim. Bence bir kere de olsa deneyin.. :))

  24 aralık 2016 19:30 24 aralık 2016 19:32

  10. Pişmanlık yaratan maskara. Aklımda black drama vardı ama bulamayınca bunu alayım dedim. Bebe yağıyla temizliyorum zaten rimelleri, dolayısıyla çıkarmada bir problem yok fakat performansı düşük. İstediğim etki olmadı, iki kat sürünce birbirine yapıştırıyor kirpikleri. Fırçası da çok dayanıksız gibi, her an ortadan kırılabilir hissiyatı veriyor.

  12 ocak 2017 17:45