girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (159)
  • medya (2)

159. bir make-up artist'in başarılı olup olmadığı kendine yaptığı makyajlarla değil, başkalarına yaptığı makyajlarla ölçülür. bence gelinlere yaptığı makyaj konusunda kendini daha çok geliştirmesi gereken biri.

9 ağustos 19:00 9 ağustos 19:01

158. insta story’sindeki alev alev makyaj videosunun snap’ini görünce koşa koşa bunu yazmaya geldim; makyaj konusunda bence artık kesinlikle aşmış bir makeup artist. çok yetenekli buluyorum, özellikle son birkaç makyajını hayranlıkla inceledim izledim. yaptığı işi çok sevdiği ortaya çıkardığı sonuçlarda net olarak görünüyor. makyaj yaparken renkleri kullanışı, harmanlayışındaki pürüzsüzlük ressam kusursuzluğunda. bizdeki çoğu youtuber’dan çok çok daha özgün ve başarılı makyajlar yapıyor. 

9 ağustos 11:29

157. Kendisini yıllar önce youtube da video çekmeye başladığı zamanlardan beri takip ediyorum. O zamanlar youtube u bıraktığını söylediğinde epey üzülmüştüm, çünkü hem ürün hem teknik öğreniyordum kendisinden. Hatta youtube u bıraktığını söylediği videodan sonra - sanırım yılbaşı zamanıydı - bir video yüklemişti de heyecanla açmıştım geri mi döndü diye, meğerse önceden çekilmiş videoymuş :(

Bence kendisinin dönüşü kesinlikle muhteşem oldu, harika makyajlar çıkarmaya devam ediyor. Gelin makyajlarını hayranlıkla takip ediyorum.

27 temmuz 00:31


156. Melis, selma ve gizem aynı tarz geliyorlar bana. Başta samimi gelip sevilen fakat sonrasında mimikleri ve konuşma stili irite eden tipler hepsi. Makyajlarını beğeniyorum Melis’in ama sürekli aynı videoları paylaşıyormuş gibi gelmeye başladı. Bir make-up artist arkadaşıyla birlikte bu piyasada en eskilerden olup da çok tanınmamasından ve iş yapmamasından yakındığını hatırlıyorum. 

23 temmuz 11:02

155. Bu kız bana çok yapay geliyor, arkadaş toplantılarında en yakın arkadaşı tuvalete gider gitmez masada onun dedikosunu yapacak biri gibi hissettiriyor bana.

22 temmuz 19:42

154. Eskiden takip ettiğim, çok beğendiğim bir youtuberdı. New well olayı, buradaki yazarlığı ve beğendiği gönderilere bakınca şoke oldum. Mykonos kullanici adiyla youtube kanalında kime selam çakmışsa o isimler hakkında yazılan bütün olumsuz yorumları beğenmiş. Enteresan geldi bana.

22 temmuz 14:22

153. İlk buluşma makyajı diye gelin makyajı yapan makyaj youtuberı. İlk buluşmadan karşı tarafa niyet anca bu kadar belli edilirdi.(gizlinot: swh) Yalnız o adam kaçar.(gizlinot: swh)

19 temmuz 21:33


152. mezuniyet makyajında cocosh she far paleti kullanmış. vallahi kendisine sürekli jaclyn hill paletler, bobbi brown'lar kullanan birisi para verdiğim makyajımda cocosh she palet kullansa olay çıkarırdım şahsen. en son da new well fondoten reklamı yapmıştı. samimi birine benziyordu ama tam tersi olduğunu düşünüyorum.

20 haziran 12:59

151. bir süslümüz daha yazmış, ben de dün gece farkettim. new well fondöten reklamı yaptığı videoyu silmiş yutupçu

11 haziran 22:12

150. Yağmur vardar'ın new well videosunun altına biri "melis deniz duy bunları" tarzı bir yorum yazmış. Altına melis deniz cevap vermiş ufak bir tartışma çıkmış. Daha sonra melis de hak vererek fondöteni övdüğü videoyu silmiş. En azından bu da bir gelişme dediğim youtuber.

11 haziran 17:35