yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (4)

  1. Bence şu zamana kadar seçilen en güzel Türkiye güzellerinden biri. Nedense değişik bir albenisinin olduğunu düşünüyorum. Oyunculuğu da fena değil bir çok sonradan oyunculuk deneyimi yaşayan mankene göre iyi bile sayılır. Bir ara Adnan Oktar'ın peşine düşmesi ve programına konuk olması (gizlinot: evet kediciklerlr oturup inşaallah maşallah sözlerini duydu ) olay olmuştu. Bir de kendisi Tatlıses İdo nun eski sevgilisidir

  21 eylül 2015 17:12

  2. Aa kurt seyit dizisinde oynayan kıız. Orda da çok beğenirdim ben bu kızı çok hoş, naif bir güzelliği var bence. Hele saçları <3 Azerilere de benziyor sanki. Onların beyaz tenlisi gibi. İdo'ya bak sen

  21 eylül 2015 17:27

  3. çok çok güzel bi kız. çok anlamlı bi ifadesi ve yüzü var. anlamsız boş boş bakan kızlardansa böyle yüzleri daha güzel buluyorum. güzellik bi bütün çünkü.

  23 eylül 2016 17:05


  4. İnanılmaz güzel bir kadın.O kadar benzer estetikli kadın var ki artık (onları da çirkin bulmuyorum) ama bu kadın onların içinde ışıldıyor.Gür sağlıklı saçları, düzgün dişleri, kalın dudakları, yüzüyle orantılı doğal burnu ve muhteşem vücudu.Ekranlardaki en güzel kadın bence.

  Kendimizle biraz fazlaca oynuyoruz sanırım aslında her kadın doğal haliyle kendine özgü ışıltısıyla çok güzel.

  15 şubat 2019 01:37

  5. O kadar güzel o kadar güzel ki... straight olmama rağmen kendisi için yönelim değiştirebilirim. Neden serenay kadar reklamı yapılmadı acaba, evli erkeklerle takılmadığı için mi? (gizlinot: Ehehehwhwsh) 

  10 temmuz 2020 18:09 10 temmuz 2020 18:32

  6. Hiç de öyle sokakta 10 tane görüyorum bu kızdan yorumu yapılacak biri değil. Kız bence aşırı güzel ve hiç abartılmıyor. Aksine bence fazlasıyla geri planda. Oyunculuğu vasat olabilir ancak güzelliği bence tartışılacak bir konu değil. serenay kadar şans verilse oyunculuğu da gelişirdi belki. Ancak maalesef her sektörde öldüğü gibi bu sektörde de ilerlemek için tanıdıklarının olması lazım.

  Albenisi yüksek ekrana yakışan biri. 

  Edit: iranlı, doğulu, semt oturuslu, varoş gibi aşağılayıcı öldüğüna inanılan sıfatlarla güzel olmadığı kanıtlanmaya çalışılan türkiye güzelimiz.

  Aşağıdaki yazarın sırbistan ukrayna gibi ülkelerdeki kadınlar kadar beyaz tenli/sarışın değilseniz çirkinsiniz imasına varacak yorumu okuduğuma inanamıyorum . 

  ilgili medya:
  1
  1 şubat 18:22 12 şubat 14:56

  7. Fotoğraflarda normalden kötü çıkıyor bu kız ondan herkes beğenmiyor bence. Fotoğraflarında normal güzel buluyorken dizilerde muhteşem güzel buluyorum. Tam bir esmer güzeli maşallah

  Edit: 'İranlı Doğulu gibi falan' olmak güzel olmaya engelmiş arkadaşlar dağılalım

  1 şubat 18:40 1 şubat 21:22


  8. üstteki girdiye hitaben bunu yazma gereği duyuyorum ki sarışınım bu kızı çok güzel buluyorum. hatta güzellik yarışmasında 1.lik adayımdı seçilecek demiştim seçildi-aynısını amine gülşe ile de yaşamıştım- kendisiyle ortak tek noktamız boyumuzun yakın olması olabilir ama bu onu beğenmeme engel değil. yüzündeki beni bile beğeniyorum o derece yani. muhteşem 10 üzerinden 10 güzel diyemem ama kim öyle ki? herkesin bir kusuru var. Oryantal bir güzelliği var ve bu onu çirkin yapmıyor aksine egzotik yapıyor. 

  1 şubat 21:46

  9. Acayip beğendiğim bir kız.Hatta güzellik anlayışım diyebilirim duru cilt,badem göz,gözüne çok yakışan kaşlar,yapay durmayan dolgun dudak ve tabiki yüzüne oturan o burun hiçbir kusur yok yüzünde keşke o yüz bende olsa

  2 şubat 01:25

  10. Öf güzel falan değil ya, varoş bir aurası var.

  Güzel olması için önce yüzündeki çibanı aldırmalı, dudak rengi bir garip, burnu şekilsiz cildi de pütürlü ve benli. Bu da güzelse artık.

  Edit: siz şurası güzel, burasını beğeniyorum ağzı şöyle burnu böyle güzel dediğinize göre benim de beğenmediğim yerlerini yazmak hakkım doğal olarak, kadın güzellik yarışmasına katılmış biri zaten. Güzel olduğunu iddia ederek piyasaya çıkmış bir isim. Fiziksel özelliklerini beğenmiyorsam hakaret etmeden fikrimi belirtmek en doğal hakkım. Niye avukatı gibi çemkiriyorsunuz anlamadım. Sizin güzel bulduğunuz birini güzel bulmak zorunda mı herkes? Şaka gibi olan milletin avukatlığını yapan sizlersiniz.

  2 şubat 09:30 2 şubat 13:03